The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1 - עמוד 59 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1

adi518

Recommended Posts

• תגובות 898
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה לאל שקניתי מברז + מברזים ל M3\M4... אי אפשר בלעדיהם. למי שזוכר, אז בלק אייס שלחו לי רדיאטור 360מ"מ במקום ה 280 הדפוק + קיבלתי מהם אלפא פרו 120 מ"מ במתנה. החלטתי להשתמש בו כי זה נותן לי עוד שטח ובנוסף מסייע לעיצוב הצנרת שאני מתכנן. הרדיאטור הזה, להבדיל מרדיאטורים אחרים של בלק, מגיע עם ברגי פח, כלומר אין הברגות. למזלי, מברז ל M4 פתר את הבעיה בקלות + ברגים קונים שקניתי והתאימו בול באורך:

9953940543_e27c64accb_o.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...sleeving like a boss...

:party0007:

9942310485_cbe541d577_o.jpg

האם אתה הולך על שרינקלס סליבינג?

אם כן אין לך צורך להשאיר את השרינק עצמו.

אתה יכול להמיס עם השרינק על הקצה את הסליב ואחר כך להוריד את השרינק ;-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נופ.. על שרינקים. השרינקים של נילס יקרים מדי בשביל שרינק-לס. מה שאני עושה, אני מכין את החוטים ואז מחמם ושם בקונקטור, מחמם ושם וחוזר חלילה.

לדעתי, אם עושים עבודה טובה עם שרינק, זה נראה יותר יפה משרינקלס. :)

נב,

עשיתי היום פרויקט צד והסלבתי את המאוורר השני שהגיע עם המארז.. אין לכם מושג כמה עצבים היה צריך בשביל זה חחח.. קודם כל החוטים היו מולחמים לא טוב מהמפעל, אז ניתקתי אותם, קיצרתי והתאמתי אותם חזרה. אחרי זה הלחמה ורק אחרי זה סליב, קרימפ מחדש (כדי לקצר אותו לאורך של המאוורר הראשון), אחרי זה קיצור של הסליב כאשר הסליב כבר על החוט ואי אפשר להזיז אותו.. זה אשכרה ככה מסובך, יש הרבה עבודה בשביל להסליב מאוורר ושזה יראה טוב בסוף.

לפחות התוצאה יצאה מצויינת כמו שאני אוהב וזהה למאוורר הראשון אם לא טובה יותר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נופ.. על שרינקים. השרינקים של נילס יקרים מדי בשביל שרינק-לס. מה שאני עושה, אני מכין את החוטים ואז מחמם ושם בקונקטור, מחמם ושם וחוזר חלילה.

לדעתי, אם עושים עבודה טובה עם שרינק, זה נראה יותר יפה משרינקלס. :)

/QUOTE]

אכן אני מסכים איתך, השרינקים חייבים להיות באותו הקו כמו במסדר צבאי D:

זה דורש המון דיוק והמון סבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tell me about it... :)

יש שני דברים שמסובך לעשות: לחדד את הסליב כמו שצריך עם המצית. השני, לחתוך את הסליב באורך הנכון לחוט הספציפי שאתה מסליב.

בכל אופן זה אפשרי.. כבר ראיתי אנשים שהצליחו להגיע לתוצאה מעולה בפעם הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אני מסכים איתך, השרינקים חייבים להיות באותו הקו כמו במסדר צבאי D:

זה דורש המון דיוק והמון סבלנות.

היי היי! זה ההוא מ... :D

בכל מקרה, עבודה איכותית כרגיל עדי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...