The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1 - עמוד 49 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1

adi518

Recommended Posts

אני הבנתי שיש בעיה ב PULL של רחש כתוצאה מהעיצוב של הלהב אבל לא מנגיעה בסנפירים, ששוב נשמעת לא הגיונית בכלל. בכל מקרה, ידעתי את זה לפני שקניתי ובגלל שאני לא עושה PULL, זה לא שינה לי את התוכניות.

אני עובד עכשיו על המאונט של הרדיאטור במארז, אני רוצה להכין משהו שיאפשר לי להתקין את המאווררים ללא ברגים + שליפה מהירה. מיד אחרי, אני מתכוון לקבע את המיכל מים והמשאבה ואחרי כן, להתקין את המעבד והכרטיס מסך עם הבלוקים שלהם. אחרי זה לעבוד על הצנרת (שעדיין אין החלטה סופית לגביה) ואחרי זה סוף סוף בניית החוטים והסליבינג לכל המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 898
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר רשמתי.. המטרה לסיים אותו בסוף החודש או גג סוף מרץ. אחרת, הלימודים שלי יתחילו לתפוס תאוצה ולא יהיה לי זמן. :)

הסליבינג שבחרתי סופית:

- כתום, שייד, כחול אקווה ואפור -

Q6HBQpf.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי עכשיו ניסיון סליבינג לחוטים של הספק כח...

פעם ראשונה... לא הצלחתי... אבל פעם שנייה... גלידה! ;D

שמתי לב שבמדריך של מייק, הוא השתמש ב reducer, זה מעין חלק שמתלבש על הראש של האקדח חום ומרכז את האוויר החם על שטח יותר קטן.

עד עכשיו לא השתמשתי בזה כי לא שמתי לב וזה הרבה פעמים דפק לי את העבודה.

עכשיו השתמשתי בזה (בפעם הראשונה לא) ופעם בשנייה שניסיתי לעקוב אחרי המדריך שלו ולעשות, בום זה הצליח בענק ! זה לא קשה כמו שאתם חושבים.

lqBJ3fH.jpg

נגמרה לי הסוללה במצלמה הרגילה אז זאת תמונה מהאייפון, עמכם הסליחה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסדר white balance (איזון לבן)

נראה מגניב ביותר, שרינק מושלם :xyxthumbs: אבל לא רצית לעשות שרינקלס?

השילוב צבעים מעניין, אבל אי אפשר לשפוט עד שאין מוצר מוגמר.

איך אתה מתכוון להתגבר על ה-24 פין המתפצל של סיסוניק? (וקורסאיר) לפי המדריך של מייק? כי זה דורש חתיכת עבודה, הלחמות ודבקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי המון שרינקים של MDPC אז לא, זה לא הולך להיות שרינק-לס.

הצבעים מאד יפים, לא כדאי לשפוט עפ"י התמונות. בסוף הפרוייקט אנסה להשיג מצלמת DSLR כדי להוציא מדוייקות ואיכותיות יותר.

זה לא בעיה גדולה להתגבר על החוטים הכפולים. להפך, יש בזה משהו שהופך את זה ליותר קל כי באמצע אין ממש חשיבות למיקום המדוייק של השרינק על הסליב.

אפרופו, חדשות מעניינות! יש בלוק מלא ל Z77 Mpower. :o

ממותג גרמני לא כל כך ידוע (לי לפחות) שנקרא "Liquid Extasy"

42.jpg

http://www.liquid-extasy.de/index.php/mb-kuehler/mb-mosfet/msi/nl-sw-msi-big-bang-z77-mpower-detail?showall=1#weitere-bilder

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן עקרוני כן. המאווררים לבנים. הנוזל זה אייס דרגון שהוא בצבע לבן אטום אבל מאד מאד יפה. זה ישתלב מדהים בשילוב עם כמה לדים לבנים. אגב, במיכל יש מקום לשים לד 5 מ"מ ובבלוק למעבד שני מקומות עבור לדים 3 מ"מ, אולי גם בבלוק לכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...