היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5 - עמוד 28 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5

Nyromith

Recommended Posts

• תגובות 512
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסופו של יום, לגוגל ואפל יש פלטפורמה הרבה יותר טובה מלWAZE אם וכאשר יתחילו להשתמש בה בארץ

מה?!

לא.

אלא אם המפות של גוגל/אפל כוללות קישוריות חברתית (דיווחי תנועה/משטרות וכו' של גולשים) ואני לא מעודכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הן לא צריכות קישוריות חברתית, יש להם שליטה מלאה על המכשיר

הם יודעים בכל זמן איפה אתה ולאיפה אתה נוסע ולצורך העניין באיזו מהירות

כשיש בכל זמן נתון 500K איש שנוסעים עם בכבישים, הם יכולים להיות הרבה יותר מדוייקים מאיזה דיווח שצריך לעבור אישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך, גם וויז פועלת באותה צורה בדיוק לצורך חישוב מהירות הנסיעה בפועל וכו'. היא לא צריכה שמשתמשים ידווחו לה על פקקים בשביל לדעת שיש אותם. זה עוזר, אבל היא יודעת לזהות גם לבד.

חוץ מזה, ענית רק על הנושא של העומס. מה לגבי סכנות בכביש? מכמונות מהירות בלייב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שגם פועלת כך לא נותן לה יתרון

אנדרואיד כ"כ פולשני למשל שהוא "עוקב" אחריך בכל שלב

אתה לא צריך לפתוח את התוכנה של המפות בכלל בשביל לראות אחר כך שהמערכת עשתה בה שימוש

כלומר כל טלפון שיש לו אנדרואיד (להבדיל מרק המכשירים שמפעילים באותו רגע) עוזר לגוגל לקבל חיווי על המצב

לגבי המכמונות אתה צודק, אבל עם כמות הFALSE POSITIVES של הפונקציה גם ככה לא ממש יעילה

"הסכנות בכבישים" זאת פונקציה מטופשת, למה הם צריכים להודיע לי על כל שחונה בצד?

אני נוסע המון בשנה, עדיין לא נעזרתי בזה אפילו פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הרוב המוחלט של המשתמשים לא ייגע בהגדרות האלה לעולם...

עומרי - רגע, נכון לעכשיו, כאשר אני אנווט עם מאפס באנדרואיד(או משהו דומה), הוא אמור להתחשב גם במצב התנועה? או שהוא רק תאורטית יכול, וזה טרם מומש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? אתה יכול בקלות לבטל זאת ע"י שינוי הגדרות.

אני לא אמרתי שלא...

אבל אצל 99% מהמשתמשים זה מסומן

ולכן לגוגל יש המון מידע (ובנוסף הם גם כנראה קונים מספקיות מידע - מידע על פקקים וכאלו)

אבל הרוב המוחלט של המשתמשים לא ייגע בהגדרות האלה לעולם...

עומרי - רגע, נכון לעכשיו, כאשר אני אנווט עם מאפס באנדרואיד(או משהו דומה), הוא אמור להתחשב גם במצב התנועה? או שהוא רק תאורטית יכול, וזה טרם מומש?

כן, במקומות שיש בהם ניווט של גוגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל היום זה לא שימושי כי אין ניווט

הדבר היחיד שזה עושה אצלי זה להקפיץ לי הודעה לקראת סוף יום העבודה ובבוקר לפני שאני יוצא כמה זמן יקח לי להגיע (ובאיזו דרך לנסוע)

בניווט שמתקן את עצמו און ליין לפי העומס זה כבר משהו אחר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניווט שמתקן את עצמו אונליין, דיווח על משטרות (שמהניסיון שלי הוא מועיל מאוד במקרים רבים, אולי באיזור שאתה נוסע בו זה פחות מועיל), דיוק ברמה גבוהה מאוד של זמן ההגעה בהתאם לעומס בכביש ומהירות הנסיעה בפועל של משתמשים אחרים - את כל הדברים האלה אין כרגע בשום מוצר אחר ומבחינתי זה מהותי מאוד.

זה כמובן לא פוסל את האפשרות שגם גוגל ו/או יכניסו אופציה כזאת לתוכנה שלהם, אבל כרגע זה לא על הפרק למיטב ידיעתי.

חוץ מזה, גם מבחינת ממשק משתמש (UI) וויז כתוכנת ניווט יעודית היא הרבה יותר נוחה מגוגל maps (את התוכנה של באופן טבעי לא בדקתי). דברים בסיסיים כמו חיפוש לפי קטגוריות עם קישוריות לדפי זהב וכו' (יש גם חיפוש בגוגל..), ניהול מועדפים, יצירת מסלולים וכו' - הכל הרבה יותר נוח בוויז מאשר בגוגל (אם זה בכלל קיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...