היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5 - עמוד 24 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5

Nyromith

Recommended Posts

• תגובות 512
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא צריך להגזים ב"עובד בעברית לא פחות טוב מאשר באנגלית"

אבל אכן עובד בעברית.

אני כמעט ולא משתמש בזה, אבל מידי פעם יוצא לי לשחק בזה. הוא עובד בצורה טובה מאוד ושמישה לחלוטין, פעם אי אפשר באמת היה להשתמש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת. עוד בעיה זניחה וחסרת משמעות לחלוטין שנופחה מעל כל פרופורציה. עשינו זום X25 עם המצלמה וראינו פירור צבע התקלף מהמכשיר. תמצאו חיים, בני אדם. גם ככה 90% מהאנשים משתמשים בנרתיק. איזה אדם שפוי יסתובב עם מכשיר נייד בשווי 4,000 שקל בלי כיסוי?

רוצה לדעת מה באמת מעצבן? מכשיר דגל לשעבר של העונה לשם Desire הגיע עם 120MB נפח מתוכם 50MB מערכת הפעלה. החלום שלי לפגוש את הטיוואני האידיוט שתכנן את המכשיר ולזורק אותו בפרצוף שלו. כן, עד כדי כך אני סובל עם ה-Desire הזה. 920 לא יכולה להגיע מספיק מהר לחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עשינו זום X25 עם המצלמה וראינו פירור צבע שהתקלף"? מדובר על מכשירים שיוצאים מהמכשיר עם מספר לא מועט של שריטות, כל אחת באורך של כמה מילימטרים, ושיש לך כסוף מנצנץ מתחת לצבע שחור- תאמין לי שזה מטריף את הדעת. במכשירים הלבנים עם המסגרת הגם ככה כסופה זה הרבה פחות משמעותי.

איזה אדם שפוי יסתובב עם מכשיר יקר בלי כיסוי? הרבה מאוד אנשים, שקונים מכשיר חדש עם עיצוב יפה לא כדי להחביא אותו בתוך איזשהו נרתיק. את ה S1 היה לי מהיום בו הוא יצא ולמשך קצת יותר משנה וחצי. הוא לא היה בתוך שום כיסוי- ונמכר ללא זכר לשריטה.

אותו מצב לגבי ה S2.

בנוגע לNOTE שיש לי כרגע, הסיבה היחידה שהוא בתוך קייס סיליקון היא שיש לקייס kickstand שמאוד נוח להשתמש בו להרבה דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בנוגע לNOTE שיש לי כרגע, הסיבה היחידה שהוא בתוך קייס סיליקון היא שיש לקייס kickstand שמאוד נוח להשתמש בו להרבה דברים."

בטח יש לנו כיסוי דומה

אבל מבחינתי זה לא רק בגלל הסטנד ,מבחינתי זה לשמור טוב יותר על מכשיר שעלה לי 2700 שקל

אולי שהוא ירד יום אחד לאזור האלף ,אני יוותר על המגן ויהיה נוח יותר להכניס אותו לכיס (המגן מוסיף המון עובי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפון הראשון הגיע עם 4GB. אייפון 3G הגיע עם 8GB. לא הגיוני היה לשחרר מכשיר דגל מתחרה באייפון 4 עם 120MB נפח . עזוב, אין לי כוח להתווכח עם עדר .

ועל זה נאמר... שים חריץ SD במכשיר שלך בשביל שתוכל להגדיל נפח בניגוד לאיפון מזה כמה דורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...