היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5 - עמוד 22 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5

Nyromith

Recommended Posts

• תגובות 512
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באופן עקרוני אתה צודק, בפועל ככל שהטלפון יותר ישן, אפל מסרסת יותר את השדרוג ע"מ שהוא ימשיך לעבוד חלק (למשל, אין באייפון 4 ו-3GS, אין ניווט turn by turn באייפון 4 ו-3GS, וכו').

אתה יכול לאהוב את זה ואתה יכול שלא, אבל יש תמיכה "חלקית" די הרבה דורות אחורה.

באנדרואיד סביר להניח שגוגל יביאו ל-S3 את ה-JB ודור אחד או אחד וחצי הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא סתרתי את עצמי

בין ה4 ל4s יש קפיצה ענקית במפרט, גם אם הצורה נשארה חיצונית אותו דבר זה עולם אחר לגמרי.

בין ה4s ל5 יש שוב קפיצה במפרט (גדולה מאוד אבל הרבה פחות קריטית) ושינוי בגודל

(שאולי לא נראה מהותי אבל הביקורות אומרות אחרת, אולי צריך להחזיק אחד בשביל להבין)http://techcrunch.com/2012/09/18/iphone-5-review/

http://www.telegraph.co.uk/technology/apple/9551873/iPhone-5-review.html

עזוב שבמבט ראשוני אי אפשר להבדיל, כשאתה משחק עם הטלפונים אחד ליד השני, חוץ מסירי ופחות לאגים, המכשירים זהים ולא תדע מה הוא ה4S ומה ה4(המשתמש הפשוט - שזה קהל היעד של הטלפון הזה)

אם הם פרוצים אז בכלל לא תדע.

עם ה5 זה מתבקש שאחרי כל כך הרבה זמן הם שינו גם את החיצוניות. ושם אי אפשר לטעות.

במקרה של הגלקסי הראשון השני והשלישי, לכל אחד מהם שינוי מהותי חיצוני, פנימי, ותוכנתי(כמובן שוב למשתמש הפשוט בעיקר אבל גם לזה שעדיין רוצה יותר מהמכשיר אבל לא פורץ אותו).

בסופו של דבר, לא משנה כמה החומרה שונה, חווית השימוש צריכה להיות שונה מספיק שתצדיק את התוספת(ובאפל זה לא זול) של הכסף שאתה מוציא על מכשיר חדש. ה4S לא נותן חווית שימוש טובה לעומת ה 4 שתצדיק את השדרוג וזה מה שבסופו של דבר יוצר את התמונה.

שאתה לא מוצא הבדל בין המקרים אתה מראה חוסר אובייקטיביות ועוורון בהסתכלות על התפוח הנגוס(ולא אני לא חסיד של אנדרואיד). :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם סמסונג לא שידרגו את הגלקסי 2 לממשק tw החדש. חברות תמיד ישאירו מכשירים מאחורה כדי שתקנה מכשיר חדש.

אתה מפספס נקודה אחת חשובה - לסביבת יש המון ROM-ים תחליפיים וגם אם החברה עצמה אימה מפתחת יותר עדכונים, תמיד תוכל למצוא ROM חלופי מעודכן. כאשר אתה קונה מכשיר של אתה תלוי ברצון הטוב שלה. דוגמא קטנה - iOS6 אינו נתמך ב- הראשון שיצא בסך הכל לפני שנתיים וחצי. לעומת זאת ל- 1 הראשוני של שיצא לשוק לפני 3 שנים אין שום בעיה למצוא ROM-ים של ICS למרות שגוגל עצמה כבר אינה תומכת בכך באופן רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רומים מקוסטמים ושות' רלוונטיים לאחוז מאוד קטן מהאוכלוסייה

גם אני שמשתמש במכשירים שהם מאוד פופולריים למפתחים (כרגע נקסוס, לפני זה 2, 1 והנקסוס הראשון) לא משתמש בהם

(מדי פעם אני חוטא, מנסה איזה רום וחוזר מהר מאוד לרום המקורי)

מי שמחפש לשחק ולהחליף רום כל שני וחמישי - בהחלט אין לו מה לחפש באייפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לקחת את זה בעירבון מוגבל

הרבה משתמשים שיש להם בעיות מפרסמים אותם

מצד שני, רוב האנשים שאין להם בעיות לא הולכים ומפרסמים שאין להם בעיות.

אם תקח למשל את עשרות הסקירות שהתפרסמו על המכשיר, באף אחת לא צויינה בעיה כזאת למרות שהם קנו את המכשיר כמו כולם ברוב המקרים ולא קיבלו אותו מאפל.

אבל אין ספק שזאת בהחלט פאשלה של אפל

מי שקנה את המכשיר במדינה שלו - אין לי ספק שיקבל טיפול הולם

מי שקנה למדינה שאינה בגל הראשון (למשל מי שהזמין לישראל) מצבו בכלל לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רומים מקוסטמים ושות' רלוונטיים לאחוז מאוד קטן מהאוכלוסייה

גם אני שמשתמש במכשירים שהם מאוד פופולריים למפתחים (כרגע גלקסי נקסוס, לפני זה גלקסי 2, גלקסי 1 והנקסוס הראשון) לא משתמש בהם

(מדי פעם אני חוטא, מנסה איזה רום וחוזר מהר מאוד לרום המקורי)

מי שמחפש לשחק ולהחליף רום כל שני וחמישי - בהחלט אין לו מה לחפש באייפון.

מסכים לחלוטין, אנשים מעבירים ביקורת על והמכשיר החדש שהם הוציאו, מבלי להתייחס לכמה נקודות.

1. המפרט הטכני ב הוא לא רלוונטי, הגן הסגור פשוט נותן תוצאה של ביצועים טובים ויהי מה, לפחות לשנתיים הקרובות.

2. יחסית לאפל, השדרוג במכשיר הוא די יציאה מגדרם והאמת? התוצאה לא רעה בכלל.

3. רוב האנשים לא רוצים להתעסק עם רומים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושים את זה לכל מכשיר שיוצא לשוק, כדי להעריך רווח, ואולי גם לתת מושג בסיסי לגבי עלויות תיקון במידה וחלק כזה או אחר הולך.

לגבי אחוז הפגמים מהקופסה- כמובן שהפורום ההוא הוא לא מדגם מייצג, אבל גם אם מדובר בחצי מהמספר שמוצג שם, זו לא פחות מקטסטרופה בבקרת איכות של (או פוקסקון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...