** פריסת ה-"קילומטר האחרון" - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** פריסת ה-"קילומטר האחרון"

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מזייף בכלל ויש לי ratio מעולה בכמה מקומות. סתם דוגמא:

העלאה:2.35 TB

הורדה: 67.54 GB

יחס שיתוף: 35.67

אכן seedbox עושה את העבודה ולא צריך לשלם לבזק פי 2 בשביל לקבל קצת upload

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהוט ממש צריכה להגיב, כי עד עכשיו היה לה upload גבוה יותר מבזק.. בהוט האפלואד הוא 2mb, ובזק נתקעו ב-1 או 1.5 אם אני לא טועה.

אז עכשיו הם עלו ל-3... שיהיה. זה לא איזה הבדל קיצוני, ובסופו של דבר הכל אותו זבל. אין פה איזה "מהפך" יוצא דופן שיגרום להוט להיכנס ללחץ לדעתי. זה לא כאילו שהם מציעים פתאום 10mb העלאה.

הוט מציעה 2מגה העלאה רק בחבילת ה100מגה. בחבילה הסטנדרטית יותר 30מגה זה רק 1.5 - חצי ממה שבזק נותנים עם 30 ואנשים לא יתעלמו מזה. אישית אני מקווה שהם יראו בזה כצעד של בזק להראות לשוק שהם חזקים יותר דווקא בדבר שהוט תמיד היו חזקים יותר בו - האפלוד, והחלום שלי הוא שהם ישוו את 30 ל 3, אבל יקפיצו את 100 ל5. כמובן שהשוק העסקי זה הדאגה האמיתית שלהם ובזק משחקת באש כבר עם ה3 מגה העלאה.

זה נכון ש3 זה לא מה שישנה את המדינה שלנו, אבל לשימושים מסוימים דווקא יש הבדל גדול. לדוגמה סטרימינג של וידאו שכל סבתא רוצה לעשות היום עם סקייפ. עם 3מגה העלאה כבר אפשר לעשות סטרים HD באיכות טובה בלי צורך במעבד חזק.

עריכה: אני בטוח שהקודקודים של הוט עוד לא החליטו מה לעשות בתגובה למהלכים האחרונים של בזק, אבל אפשר להגיד להם שאנחנו מצפים מהם לפחות להשוות את קצב ההעלאה בטווח הקרוב - כתבתי להם בעמוד בפייסבוק שלהם ויהיה נחמד אם עוד אנשים יבואו ויראו שאכפת להם מהנושא.

ואל תטעו, לחברות אכפת מה כותבים עליהם בפייסבוק.

https://www.facebook.com/hot.net.il/posts/454095274635253

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשתית של הוט לא מאפשרת עד 108Mbit העלאה כמו כל תשתית DOCSIS 3.0 אחרת? לא אמורה להיות להם בעיה לשדר את המהירות העלאה ל 3 או אפילו יותר רק בשביל לדפוק את :P

בזק באמת יכולים לספק 3M העלאה או שזה כמו ה 100M הורדה שלהם (שדורש מרכזיה "צמודה לבית")?

וגם לי אין בעיה לשמור על רטיו תקין עם 100M/2M, לא מספרים מרשימים כמו של חלק מהאנשים פה אבל עבר הרבה מאוד זמן מאז שהיחס ירד מ 1 (ואני עוד לרוב מגביל את ההעלאה ל 70-140K ועוצר את זה ברגע שרואה שהרטיו הכללי שלי תקין)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...