** פריסת ה-"קילומטר האחרון" - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** פריסת ה-"קילומטר האחרון"

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בפרשנות שפרסמתי הבוקר על הרחבת רשת הסיבים האופטית של "בזק" (FiberNGN) כתבתי שאי אפשר לכנות את האינטרנט בארץ כ-"מהיר" כל עוד אנו מקבלים זרזיף של 1M או 2M בערוץ העולה (UPLOAD).

והנה, מספר שעות לאחר מכן מפרסמת הודעה לעיתונות בה היא מבטיחה מהירות העלאה של 3M אבל רק למי שיתחייב להיות מחובר אליה למשך 3 שנים.

ככה זה בדואופול - אין גזר בלי מקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בקובץ PDF רשום שההצטרפות אינה כוללת כל התחייבות....

פשוט המחירים שונים (בשמיים..)

אני מחכה בקוצר רוח לתגובה של לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל רק למי שיתחייב להיות מחובר אליה למשך 3 שנים.

זה ממש לא מה שכתוב בקובץ שצירפת, כתוב שם שהמחיר הוא ל-3 שנים, ואח"כ יתעדכן. בדיוק כמו שעכשיו כל מיני מבצעים של חברות הסלולר הותיקות הם "לשנה"..

למעשה אפילו מצויין במפורש (!) כמו ש-mishax1 כתב שזה *ללא* התחייבות.

אני מחכה בקוצר רוח לתגובה של לעניין.

אני לא בטוח שהוט ממש צריכה להגיב, כי עד עכשיו היה לה upload גבוה יותר מבזק.. בהוט האפלואד הוא 2mb, ובזק נתקעו ב-1 או 1.5 אם אני לא טועה.

אז עכשיו הם עלו ל-3... שיהיה. זה לא איזה הבדל קיצוני, ובסופו של דבר הכל אותו זבל. אין פה איזה "מהפך" יוצא דופן שיגרום להוט להיכנס ללחץ לדעתי. זה לא כאילו שהם מציעים פתאום 10mb העלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה צודק, אז למה לא להעלות את המהירות ל-3M לכל הלקוחות מבלי לדרוש התחייבות ל-3 שנים?

על מה בונה - על הזכרון הקצר שלך. ברגע שאתה מתחייב ל-3 שנים למחיר שנקבע, אתה פשוט תשכח להתקשר פעם בשנה, לנהל באזר טורקי עם שימור הלקוחות ולקבל מחיר טוב ביותר.

בכל מקרה, המחיר שהם מציעים במבצע גבוה מזה שאתה יכול לקבל היום אחרי כמה דקות של מו"מ עם שימור לקוחות.

אני לא אוהב את התרגילים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה צודק, אז למה לא להעלות את המהירות ל-3M לכל הלקוחות מבלי לדרוש התחייבות ל-3 שנים?

אין פה עניין של "אם אני צודק" או "אז למה לא".

אני צודק, זאת לא דעה או טענה, זאת עובדה.

לא כי אני יודע יותר טוב מכל אחד אחר, אלא פשוט כי זה כתוב שחור על גבי לבן בצורה שאינה יכולה להשתמע לשתי פנים גם אם ממש תנסה. ממש כתוב בצורה מפורשת שזה ללא התחייבות. איך אפשר לטעון אחרת?

על מה בונה - על הזכרון הקצר שלך. ברגע שאתה מתחייב ל-3 שנים למחיר שנקבע, אתה פשוט תשכח להתקשר פעם בשנה, לנהל באזר טורקי עם שימור הלקוחות ולקבל מחיר טוב ביותר.

שוב, אתה מתבלבל. אתה לא מחוייב לכלום.

אם כבר, זו שמחוייבת כי לפחות בתיאוריה (אלא אם מסתתר איזה סעיף שיאפשר לה את זה בכל זאת) - היא זאת ש"תקועה" ולא יכולה להעלות לך את המחיר במשך 3 השנים האלה. אתה לעומת זאת, תמיד יכול להחליט שהיום בא לך לנסות להתמקח, ואם אתה לא מצליח להוריד את המחיר אז אתה תמיד יכול גם לעבור חברה. זאת כל מהות החוסר בהתחייבות.

לגבי אנשים שמשלמים סכומים גבוהים שהם הסכימו להם לפני X שנים ומאז הם פשוט לא טרחו להתקשר בשביל להתמקח מחדש ולקבל את המחירים המעודכנים לשוק בתקופת הזמן הנוכחית - זה אכן קיים, אבל מה זה קשור ל"התחייבות" כן/לא שאתה מנסה להציג פה? זה לא קשור לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף כסף כסף... הכל מסתכן במחיר(זוכרים היו כמה ימים שבזק הציעה 100מגה ב100שקל? ואיפה אנחנו עומדים כיום..?) ובזק מכינה את הקרקע (והכיס שלנו) לסיבים האופטיים.

הם הרי לא רוצים למכור לך 100 מגה בסיב אופטי במחיר של NGN...

אז הם ינסו להוציא עוד כמה שקלים על 3M UPLOAD בשביל שיוכלו להוציא ממך יותר כשיפרסו סיבים עם מהירות יותר גבוהה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אתם רוצים מהיר וזול, תעברו ליפן :xyxthumbs: ,

אני כיום משלם 160 שקל על 100M כולל ספק, עקב מהירות העלה, גם 3MB לא יעזור לי בשייט ואני נעלץ לזייף ב ratio master :nixweiss: ,דבר נוסף כל מי שהספיק להצתרף למבצע של 100 וב100 זכה בגדול כל עוד הם לא בהוט או משהוא, אבל המחרים בשמיים ולא שווה בשביל עוד 1-1.5 מגה נוספים על העלה, תראו לי פה בן אדם נורמאלי אחד שמעלה? קודם כל חבל על החשמל ובלי קשר בגודל של קבצים כיום צורך כמה ימים או יותר לעלות את מה שהורדת אז מזייפים :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...