קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב. - עמוד 32 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב.

tmpusr

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

583 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

תודה רבה!! לזה בדיוק התכונתי!!

הדאגה הגוברת לצד אחד של חנות ממש מיותר.

אנחנו צריכים לקבל את המחיר הטוב ביותר ולא לחשוש

"למלחמה" בין הצדדים.

לי לא אכפת איפה לקנות העיקר מחיר שפוי ושירות 'בסיסי'.

אני מסכים איתך...

אך במקרה הנוכחי אני מעדיף את אייבורי בגלל אחריות היבואן הרשמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 523
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברים יקרים רק רציתי להגיד תודה למי שארגן את העיסקה הזאת! משתלם בטירוף מחר אני טס עם האוטו להביא 2 כאלו....

תודה רבה תהנוווווווווו :)

אני לא מבין אותך. למה לבזבז זמן ודלק עם יש אפשרות לקבל משלוח רשום חינם הביתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים, הגיע הזמן לחשוף את ההפתעה שדיברנו עליה: אם נחצה את קו 150 הכוננים במכירה הקבוצתית, שלושה מהרוכשים הקבוצתיים יזכו בכונן SSD מתנה בנוסף להזמנתם!

על המשתתפים במכירה הקבוצתית לשלוח בהודעה פרטית למשתמש שלי את מספר ההזמנה שלהם- חברי קהילה שרכשו יותר מכונן אחד יוכלו להכנס להגרלה מספר פעמים- שלחו את כל מספרי ההזמנה המתאימים. בין המשתתפים בהגרלה יוגרל כונן אחד בנפח 240GB, אחד בנפח 180GB ואחד בנפח 120GB, כולם מסדרת 330.

שמח לעזור וכאן לשירותכם

שי, אייבורי מחשבים

שי שלום,

למה חייבים לשלוח אליך את מספר ההזמנה ?

אני די בטוח שרוב הפורום לא היה רוצה לחשוף פרטים אישיים על עצמו מולכם .

אני ממליץ על אחת משתי דרכים:

א. תעבירו את הכוננים להנהלת האתר שהם יבצעו את ההגרלה (גורם ניטרלי ), הם יודיעו לזוכים שרק אז יחשפו את מספר ההזמנה שלהם.

ב. נעביר לך רק את שמות המשתמשים בפורום שקנו, אתם תבצעו את ההגרלה ולאחר מכן חובת ההוכחה של הזוכה להציג מספר הזמנה (אפשרות זו פחות עדיפה מכיוון שכאן אין צד שלישי שאחראי על ההגרלה, אך פשרה הוגנת יותר).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הדרך לוודא שהכן הגענו דרך הפורום, ולא סתם לקוח מזדמן. אחרת גם מי שלא טרח להשתתף כאן ולהשיג את המחיר המעולה הזה, ישתתף בהגרלה.

לגבי פרסום פרטים אישיים. אפשר לבקש מאיבורי שלא יפרסמו את שמותם של הזוכים, אלא רק את היוזר שלהם בפורום. למרות שזה מוריד משקיפות ההגרלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה צריך לעשות כדי לוודא שאני רשום למכירה הקבוצתית?

זה מוסבר בכל הדפים הוקדמים ובכתבה בדף הראשי של hwzone.

אתה צריך להזמין את הכונן באתר אייבורי, ולמסור את מס ההזמנה לנציג איבורי בפורום כדי להשתתף בהגרלה של 3 יחידות נוספות. (חפש אותו בדפים הקודמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 בשבילי :hi: .

אני רוצה אחד.

מה צריך לעשות כדי לוודא שאני רשום למכירה הקבוצתית?

להזמין בקישור הבא לפני שהמכירה נסגרה: http://www.ivory.co.il/%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7-%D7%A7%D7%A9%D7%99%D7%97-Intel-330-120GB-SSDSC2CT120A3K5-SSD.html

ועל מנת להשתתף בהגרלה, למסור את מספר ההזמנה לשי: http://hwzone.co.il/community/index.php?action=profile;u=74918

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה למסור את מספר ההזמנה לשי לפני שזכיתי.

בקלות שי יכול להמיר את מספר ההזמנה שלי לכל שאר הפרטים שלי וכך להמיר את השם משתמש שלי בפורום לפרטים האישיים שלי.

לא מעוניין

יש בזה משהו...

באמת כדאי להגריל בצורה אלטרנטיבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כל אחד יכול להעביר מס' הזמנה למנהל הפורום. מנהל הפורום יעביר מספרי הזמנות לאייבורי שייצרו קשר עם הזוכים/יפרסמו את מספרי ההזמנות הזוכות.

פרט למקרה של קנוניה בין אייבורי להנהלת הפורום, האנונימיות הקיימת תישמר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...