קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב. - עמוד 10 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב.

tmpusr

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

583 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

כאמור יש בלוקים נוספים של שטח שלא מוצהרים. כל בלוק פעילות מחיקה יכולה להתבצע על בלוק שלם בלבד. ואם רוצים למחוק רק מידע השווה

חצי בלוק? יש שטח נוסף המהווה סוג של "מטמון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 523
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז לאן הלכו עוד 8GB אצל דיסק של אינטל? לא מספיק שיש כבר 8GB בשביל שחזור סקטורים ואיסוף זבל, הם לקחו עוד 8GB. בשביל מה אבל הם לא אומרים?

פשוט אצל חלק מהיצרנים בוחרים להשתמש בכל הצ'יפים ואצל אינטל למשל בוחרים להשאיר צ'יפ (2 צ'יפים בדגם ה 256GB) עבור המטרות שהוזכרו.

בכלל, בכונני ה SSD לאירגונים, אינטל הלכה עם זה כל כך בקיצוניות - בדגם 910 שלהם העולה כ 4000$, ישנם לא פחות מ 56 צ'יפים של 32GB כ"א, המסודרים ב 2 לוחות עם 28 צ'פים בכל לוח ב 2 צדדיו, המהווים יחד כ 1792GB בכונן.

אך ניתנים לשימוש מתוך כל זה רק כ 800GB, כ 25 צ'יפים מתוך 56.

הם מעריכים כ 7-14PB מחזורי כתיבה-מחיקה לדיסק זה. (1PB=1024TB) כ 9-17.5 אלף פעמים שהדיסק נמחק במלואו ונכתב מחדש. (24-48 שנים אם זה נעשה כל יום)

כל הקיצוניות הזו, היא כאשר גם כוננים בייתים כגון ה 330, יחזיקו מעמד רשמית לפחות 3 שנים וכנראה ממבדקים שבוצעו, בפועל 5-10 שנים לכל הפחות, תלוי בשימושים.

לדעתי פועלת בקיצוניות כזו במוצרי שרתים, מכיון שחשוב לה מאוד לשמור על השם שלה, במיוחד אצל אירגונים. מוצרי בתחום השרתים ידועים כאמידים וכאיכותיים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Kalen תודה. אז אם מחיר ירד עד 450 ש"ח, יהיה מעולה ואם לא, אני מוכן להשקיע 499 ש"ח בהתחשב שמחיר הוא סופי, כלומר שום דמי משלוח, שום מתווכים :hat: , שום מפיה :2gunsfiring: . אני ברור?

מראש אבל, הילו אמצעי תשלום יש? איך משלמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה או ככה המחיר הסופי יהיה ללא עלות משלוח, אתה נגש לסניף אייבורי הקרוב ולוקח את המוצר.

ואם המחיר יתיישב על 499 ש"ח ולא פחות אז רוב הסיכויים שאתה היחיד שישאר בקבוצה :nono:

לפחות אני מקווה שמחיר של M4 כרושיאל לא יעלה מעל כמו שהוא עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אני מקווה שמחיר של M4 כרושיאל לא יעלה מעל כמו שהוא עכשיו.

לעלות? לא חושב. גם אם כן אז בכמה שקלים.

במקרה הכי גרוע? נחכה עוד חודש ואז המחיר ישתנה עוד יותר.

עד אז נקווה שיהיה לנו במחשב :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסה"כ מדובר בכונן , לא משהו שהחיים תלויים בו ;)

תתפלא, אבל כשאני לפעמים צריך דחוף מחשב כדי לצפות במידע הכרחית מהר ואחרי "סטנד ביי" הוא טוחן לי דיסק קשיח במשך כמה דקות עד שאני מקבל שליטה, אני מתחיל להתצבן ומרגש שאני הולך להתחרפן :screwy:

כדי לא לגמור בבית משוגעים, אני מעדיף לרכוש כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא טוחן לי דיסק קשיח במשך כמה דקות עד שאני מקבל שליטה, אני מתחיל להתצבן ומרגש שאני הולך להתחרפן :screwy:

ה-HDD שלך פשוט גוסס, בלי כל קשר ל- שממילא לא יחליף אותו מבחינת נפח איחסון. :nixweiss: ועדיין,

בסה"כ מדובר בכונן , לא משהו שהחיים תלויים בו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...