קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב. - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב.

tmpusr

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

583 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

• תגובות 523
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין תאריך יעד, המטרה היא לקבל עוד מידע בתחילת השבוע כפי שנכתב פה ואז משם נדע איך ממשיכים הלאה...

כמו כן, רוצים שיהיו כמה שיותר אנשים על מנת שההנחה תהיה גדולה יותר- יותר אנשים= כוח קנייה גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ש The More The Merrier הוא הכלל המנחה כאן... :D ככול שיהיו יותר, יהיה טוב לכולנו.

כרגע אם אני מבין נכון את הסקר יש מוכנות לרכישה של 60 כוננים.

זו אחלה כמות אבל אם לדוגמא נגיע ל100 יהיה לנו כוח קנייה גדול יותר ואולי איתו נקבל הנחה גדולה יותר...

לגבי המחיר עצמו, כתבו את זה מספר פעמים, המחיר כרגע עומד על 499 ש"ח שבתחילת השבוע אנחנו אמורים לקבל עדכון (אנחנו כאלה שמעוניינים לקנות, אני לא חלק מהארגון)- נכתב פה מספיק פעמים שניתן היום לרכוש כונן M4 128GB בכ550 ש"ח +/- ככה שהציפייה היא שהמחיר יהיה קצת יותר נמוך, לא שחס וחלילה אני מזלזל ב50 ש"ח פער אבל אולי היבואן יוכל לתת עוד הנחה במיוחד שמדובר במכירה לא קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא Level 2 Over-provisioning באנגלית, ראו הסבר בויקיפדיה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Write_amplification#Over-provisioning

כנראה יש יצרנים שמפרסמים 120GB כמו ויש שמפרסמים 128GB כמו קרושיאל אבל בסוף בשני מקראים אנו מקבלים נפח שימושי של 120GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה יש יצרנים שמפרסמים 120GB כמו ויש שמפרסמים 128GB כמו קרושיאל אבל בסוף בשני מקראים אנו מקבלים נפח שימושי של 120GB.

^ לא נכון, הנפחים שונים בפועל. בכוננים של קרושיאל יש למשל 128GB עשרוני (שזה בערך 119GB בינארי) שניתן לשימוש בפועל, ובכוננים של יש 120GB עשרוני (שזה בערך 111GB בינארי) שניתנים לשימוש בפועל.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא נכון, הנפחים שונים בפועל. בכוננים של קרושיאל יש למשל 128GB עשרוני (שזה בערך 119GB בינארי) שניתן לשימוש בפועל, ובכוננים של יש 120GB עשרוני (שזה בערך 111GB בינארי) שניתנים לשימוש בפועל.

אז לאן הלכו עוד 8GB אצל דיסק של אינטל? לא מספיק שיש כבר 8GB בשביל שחזור סקטורים ואיסוף זבל, הם לקחו עוד 8GB. בשביל מה אבל הם לא אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...