טירוף של מיסים משבוע הבא? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טירוף של מיסים משבוע הבא?

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^ קודם כל, מה שהוחלט, לא מדובר בהכנסות נמוכות. אלא מדובר בשכר שהוא החל מהעשירון ה 6-7 ועד השכר של העליונים ביותר. (ליחידים, לא משקי בית. מעל 30 אלף בערך ליחיד, מדובר בעשירון עליון) כשהעליונים משלמים גם באחוזים יותר, אך גם עשרות מונים יותר בשקלים.

ראה תוספת של 2% על מעל 800 אלף שח, המהווים תוספת של 16,000 שח בחודש למס שהם כבר משלמים כיום. (לעומת תוספת 1%, כ 80 שח לשכר ברוטו של 8 אלף) רק התוספת היא יותר ממה שהממוצע משלם במלואו כל השנה.

והנה, התחלנו:

יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ', הגיבה היום להעלאות המסים שמתכננים שר האוצר יובל שטייניץ וראש הממשלה בנימין נתניהו. יחימוביץ' אומרת כי "אפשר לחטוף סחרחורת מרצף ההחלטות הכלכליות הסותרות של נתניהו בשלושת הימים האחרונים. יום אחד הוא מטיל מס יסף על עשירים, ביום שלמחרת הוא מבטל אותו. יום אחד הוא מטיל מע"מ ומגן בכל הכוח על מס ההכנסה, ולמחרת הוא מטיל מס הכנסה"

עושים מה שהיא דוחפת אליו בכל ראיון שני, וגם על זה היא מתלוננת.

בקרוב, התגובה הכל כך צפויה של דפני ליף ו"מטה המחאה".

בקיצור, שהממשלה: תתן עוד שירותים לאזרחים, תגדיל תשלומי הבטחת הכנסה, תסייע בדיור, תבנה תחבורה טובה יותר, חס וחלילה שלא תעלה מיסים. והכי חשוב, שתגדל כסף על העצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, שהממשלה: תתן עוד שירותים לאזרחים, תגדיל תשלומי הבטחת הכנסה, תסייע בדיור, תבנה תחבורה טובה יותר, חס וחלילה שלא תעלה מיסים. והכי חשוב, שתגדל כסף על העצים.

בקיצור שהמדינה תתחיל לאכוף את החוק במקום להשתמש בפיתרון הקל ביותר ולדחוף את היד לכיס של מעמד הביניים דרך התלוש, מכולת ותחנת דלק. לא מדובר על 80 שקל הורדה מהנטו (8,000 ש"ח ברוטו זו משכורת נמוכה, שלא תטעה לרגע) זה עוד 50 אג' לליטר בנזין ו-1% מע"מ. מעמד הביניים מקבל זיון בשלושת החורים בו זמנית כמו זונה פיליפינית בת 14.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 50 אגורות על ליטר בנזין אלו לא מיסים, הדולר זינק לא מעט בזמן האחרון, ומחירי הנפט עלו.

זה מצדיק עליה של 20-25 אגורות, לא 50, אבל בוא נחכה לראות מה הולך להיות גזר הדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אשכרה פיק ברכיים.

למזלתי הפסקתי לעשן ואני לא שותה כל כך הרבה.

אבל ראבק מצד אחד כל המוצרים ייתיקרו בגלל המע"מ ומצד שני להעלות את המס? קשה לחיות מ- גם כך ועכשיו גם את זה לוקחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף שחור. צריך להכריז מלחמה על עברייני מס.

אוקיי. ברור שאני מסכים עם זה. אבל כמו שאמרתי - להקים מנגנון שיצליח לעשות את זה זה דבר יקר למדי. צריך דיי הרבה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...