טירוף של מיסים משבוע הבא? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טירוף של מיסים משבוע הבא?

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש פשוט חשיבה כלכלית מטומטמת שם למעלה שיותר מס=יותר כסף למדינה

אבל זה חשיבה מטומטמת כי אנשים צורכים פחות (בגלל המחירים) יותר אנשים וחברות מעלימים מס (בגלל גובה המס)

והיצור מיתיקר אז יש פחות יצוא לחול

גם יש פחות תירות בגלל המחירים

בימקום לעשות את הדבר הנכון וזה להתחיל לנהל את המדינה בצורה חכמה וחלק מזה זה להפסיק תיקצוב טפילים ומילחמה בהון השחור

מעלים מס כאילו זה פיתרון קסם

לחברה קשה להעלים מס בגלל ביקורת. (אפשרי, אבל יותר קשה) עצמאיים מעלימים מס כי אין מספיק אכיפה והסיכוי שהם יתפסו נמוך. עניים לא משלמים מיסים. עשירים משלמים כסף לאנשי מקצוע תמורת תכנוני מס. מי נשאר? מעמד הביניים. הפראיירים שמחזיקים שתי מכוניות במשפחה כי צריך להגיע לעבודה, קונים דלק, קונים שירותים, צורכים מוצרים. אנחנו הפרה החולבת של מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא מצביע מחזק את החרדים

אם אתה מצביע לליכוד ממילא רוב הסיכויים שש"ס/המפלגות הדתיות יהיו בקואליציה. צריך להצביע למפלגות שאתה יודע שהן בחיים לא יחברו אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני מציע לישראל ביתינו, אני עושה זאת כי אין אלטרנטיבה.

מפלגת שמאל לא קיימות למעט שמאל הזוי ובוגדני

במרכז יש את ליכוד ושאר הידועים

בימין יש רק את ביתינו, כל שאר המפלגות ימניות דתיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליכוד היא מפלגת ימין, לרוב מתון אבל עם נטייה אפילו לקיצוניות (אלקין, דנון וכו'), קדימה היא מפלגת מרכז-ימין (מדינית היא "מרכז", כלכלית היא ימין, בפועל היא כלום), העבודה היא שמאל מתון.

וליברמן? מפלגתו היא ימין-ימין קיצוני, אבל הוא בעיקר אחד שנובח ולא באמת עושה משהו (איזה הישג משמעותי היה לו בכמה, 8 שנים בתור ח"כ, חבר ממשלה ושר חוץ?). ההבדל בין ליברמן לביבי זה ששניהם צועקים, אבל ליברמן צועק חזק יותר.

אם אתה מצביע לליכוד ממילא רוב הסיכויים שש"ס/המפלגות הדתיות יהיו בקואליציה. צריך להצביע למפלגות שאתה יודע שהן בחיים לא יחברו אליהם.

ומי לא יחבור לחרדים?

ליברמן? הוא יושב איתם באותה קואליציהוחתם על הסכם קואליציוני כזה שמפר את אחת ההבטחות המשמעותיות ביותר שלו כלפי בוחריו (נישואים אזרחיים).

קדימה? על סמך העבר היא תחבור לגם לבל"ד, רק שתהיה לה ממשלה.

יאיר לפיד? יחבור כמו גדול ברגע שזה יהיה ריאלי.

שלי יחיימוביץ? תחבור גם תחבור.

הסיטואציה היחידה שבה לא תהיה מפלגה חרדית בקואלציה זה עם רוב חילוני עצום וחד משמעי (קדימה, עבודה, יאיר לפיד, ליברמן והליכוד בעיקר) - וגם זה לא בטוח, ואת זה אפשר להשיג רק עם כמה שיותר קולות של חילוניים שהולכים לחילוניים, כיוון שזו הדרך היחידה להחליש את הדתיים והחרדים.

וזו חברים, הסיבה שבגללה לומר "התייאשתי, כבר אין למי להצביע" רק דופקת אתכם עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיטואציה היחידה שבה לא תהיה מפלגה חרדית בקואלציה זה עם רוב חילוני עצום וחד משמעי (קדימה, עבודה, יאיר לפיד, ליברמן והליכוד בעיקר) - וגם זה לא בטוח, ואת זה אפשר להשיג רק עם כמה שיותר קולות של חילוניים שהולכים לחילוניים, כיוון שזו הדרך היחידה להחליש את הדתיים והחרדים.

וזו חברים, הסיבה שבגללה לומר "התייאשתי, כבר אין למי להצביע" רק דופקת אתכם עוד יותר.

נראה כאילו אתה מניח שהדרישה היחידה של המצביעים היא שלא יהיו דתיים וחרדים בממשלה.

כנראה שזה לא נכון.

אם כבר אנשים מגלים למי הם הצביעו, אני הצבעתי לאיחוד הלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני מציע לישראל ביתינו, אני עושה זאת כי אין אלטרנטיבה.

מפלגת שמאל לא קיימות למעט שמאל הזוי ובוגדני

במרכז יש את ליכוד ושאר הידועים

בימין יש רק את ביתינו, כל שאר המפלגות ימניות דתיות..

אני שמאלני מתון לא בוגדני ולא בטיח.

ונמאס כבר מ"ימנים ציונים" כמוך שמבטלים את הלגיטימציה של השמאל בארץ.

כמו כל דבר בארץ זה נהיה "טרנדי" לומר לכל איש שמאל שהוא לא לגיטימי.

אתה מעדיף את החרדים ששוללים את קיום המדינה על פני אזרחים משלמי מיסים עושי מילואים בארץ.

(מה לעשות רוב החברה שעושים איתי מילואים הם או מרכז או שמאל מתון עובדים חרוצים שמשלמים מיסים ואכלים את כל החרא שמאכילים את מעמד הביניים בארץ.)

בכל מקרה ביבי יזכר לנצח כמוח הכי מבוזבז בהיסטוריה של העולם.

180IQ ואפס יכולת לקבל החלטות. אדם כזה בשום אופן לא צריך להיות ראש ממשלה.

הייתי שמח אם הייתי רואה אותו מחליט החלטות.

הדבר היחידי שהוא מסוגל לעשות זה לנסות לרוץ בין הטיפות אבל בינתיים הוא רק נרטב.

במדינה נורמלית רק על עצם החבלה בביצוע השינוי ההיסטורי בגיוס שיכל לבצע לא היה נבחר לעולם כראש ממשלה.

אנשים במדינה לא מבינים שבעוד 20-30 שנה דור העבדים שאנחנו מגדלים כאן (הילדים שלנו מעמד הביניים) לא יוכל לחיות כאן ויאלץ לעזוב את המדינה כדי להתפרנס בכבוד.

ודרך אגב גם עם המטרה היחידה של המחאה היא הפלת הממשלה (כאילו שלך SCORN קל לגמור את החודש במדינה)

יש לה תוצאות שגם אתה נהנה מהן כרגע כמו סופרים שכבר שנה כמעט לא מעלים מחירים.

ברוב מדינות העולם המערבי תשלום למטפלת מוכר במס (הרי אתה מוסיף בן אדם למעגל העבודה והופך בעצם למעסיק).

מקבלים החזר על הריבית של המשכנתא.

מדינת עושה כל מה שהיא יכולה להוציא מאיתנו הרוב השפוי בין אם ימין,מרכז,שמאל מתונים כסף.

ומשקיע אותו בעיקר ב 10-15 אחוז מהאוכלוסיה שתורם הכי מעט לקיום המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט רוצה שינוי. אני גם יכול להגיד לך איזה:

הורדת מיסים עקיפים (מע"מ, בלו, מס קניה) והעלאת מיסים ישירים במתווה פרוגרסיבי

טיפול יעיל בריכוזיות במשק

ייעול גדול מאוד של צה"ל, וקיצוץ של לפחות 10% בתקציב הביטחון (כן כן, לשחוט את הפרה הקדושה מכל. אפשר להוריד עם הכסף הזה הרבה מאוד מיסים....)

לא יקרה לעולם, אבל אנחנו על מה הייתי רוצה, לא מה מציאותי שיקרה- פעולה חזקה לשילוב החרדים במעגל העבודה.

לא מעניין אותי גיוס חרדים כי זה יעלה למדינה כסף שאין לנו. מצד שני, חרדים עובדים יכניסו למדינה כסף. זה אולי גם יפתח את המגזר הזה

קצת מהקופסאות הסגורות שהם חיים בהן, יערה אותם בחברה, ויוריד מהקיצוניות שלהם. (אם תצא לטיול בשבת במספר שכונות בירושלים ותנסה לשלוף , תהיה מוכן לברוח מהר. אם תעשה אותו דבר בשכונות החרדיות בברוקלין, וישמעו שאתה תייר מישראל, מיד ינחתו עליך הזמנות לארוחת שבת. המקור שלי לזה- חבר שטס לארה"ב לחודשיים ביוני 2011, וזה בדיוק מה שקרה)

בוא נגיד שקיצוץ בתקציב משרד הביטחון+ייעול של צה"ל+עירוי המגזרים הלא עובדים בחברה (לא רק חרדים) יפנו לקופת המדינה מעל 10 מיליארד דולר בשנה. בפועל לפי ההערכות השונות מדובר בסכום גדול מזה בלא מעט, אבל בוא נמעיט.

רוצה להתחיל לחשוב מה אפשר לעשות עם הסכום הזה?

ברגע שמישהו יחרוט על דגל מפלגתו את הדברים שכתבתי פה, אבחר בו. אבל עד אז, כולם שקרנים ללא יוצא מהכלל, והדבר הכי הגיוני שאני יכול לחשוב לעשות זה לבחור במי שאני מכיר את השקרים שלו, יודע מה צפוי לי, ויכול להפיק את הכי הרבה תועלת מהבחירה למרות כל ההשלכות השליליות הנלוות.

לא מסכים איתך לגבי כמה וכמה נקודות, אבל אהבתי את התגובה שלך.

ריאלית ולעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מישהו עם 10 מיליארד שקל ספייר יביא את הכסף לממשלה ואז הם לא יצטרכו להעלות מיסים.

ואם אתם חושבים שהשמאל יוצר טוב אותם טועים. השמאל בדרך כלל מעלה מיסים כדי לממן שרתים חברתיים.

אי אפשר מצד אחד לתת עוד שירותים כמו שדרשו במחאה החברתית וגם לדרוש הורדת מיסים. הכסף צריך להגיע ממקור זה או אחר.

האופציות הן מס נכנסה מעמ ומיסים אחרים.

אם לא מביאים אחת הכסף נכנסים לחובות. למדינת יש חוב של 70 אחוז תוצר בערך שזה טוב יחסית למדינות אחרות במערב. גם ככה שליש מהתקציב ההולך לתשלום חובות. בעבר גם הינו בבור עמוק כמו אירופה וארהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, תמשיך לצחוק :)

מפלגה שמורכבת ברובה מיוצאי ליכוד שגם רוצים לחזור לשם היא הרבה דברים (והיא בעיקר כלום), אבל שמאל היא לא.

אולי מישהו עם 10 מיליארד שקל ספייר יביא את הכסף לממשלה ואז הם לא יצטרכו להעלות מיסים.

ואם אתם חושבים שהשמאל יוצר טוב אותם טועים. השמאל בדרך כלל מעלה מיסים כדי לממן שרתים חברתיים.

אי אפשר מצד אחד לתת עוד שירותים כמו שדרשו במחאה החברתית וגם לדרוש הורדת מיסים. הכסף צריך להגיע ממקור זה או אחר.

אבל המס שאתה משלם לא הולך לשרותים לאזרח - אין לי בעיה לשלם גם 50% מס, אבל שיחזור אלי בדרך זו או אחרת. כרגע המס שלי הולכים לשירותים לקבוצות מאוד מאוד מאוד מסוימות, או שהולך לאיבוד ברחבי הממשלה הבזבזנית הזאת.

האופציות הן מס נכנסה מעמ ומיסים אחרים.

אם לא מביאים אחת הכסף נכנסים לחובות. למדינת יש חוב של 70 אחוז תוצר בערך שזה טוב יחסית למדינות אחרות במערב. גם ככה שליש מהתקציב ההולך לתשלום חובות. בעבר גם הינו בבור עמוק כמו אירופה וארהב.

נכון, צריך להעלות מיסים. אבל למה מיסים שפוגעים בכולם, אם אפשר להעלות מיסים שיפגעו רק במי.. WELL, שיש להם? למה מס חברות חייב להשאר מהנמוכים בעולם בעוד שהמע"מ עולה, מיסי הדלק עולים וכולם נדפקים מזה - וכמובן שהחלשים נדפקים יותר כי פשוט אין להם?

למה ביבי לא מחזק את המשטרה ורשויות המס כדי שיוכלו לבצע אכיפה של מיסים במגזרים שלא משלמים מס, במקום לגרום לאלה שכן משלמים מס לשלם הרבה יותר? כמה עשרות או מאות מיליונים נשפכים רק על תמיכה ברשויות שהאזרחים שלהם לא משלמים ארנונה, וזה מבלי להתייחס בכלל להפסד ממס הכנסה בגלל שמגזרים שלמים עובדים בשחור?

למה ממשיכים לסבסד בנייה של בתים יפים מאוד לחרדים/מתנחלים ולא מסבסדים בניה לאנשים שלא רוצים לגור 10 ק"מ לתוך הגדה המערבית או בערים חרדיות?

אני יכול להמשיך, יש המון מקומות לקחת מהם כסף ולהעביר לאיפה שאין (ואני יודע שמה שאני אומר זה מאוד לא פופולרי ובטח יגרום לצליבה שלי), גם בלי לפגוע בתקציב הביטחון שהוא התרוץ הקבוע (והלא נכון בד"כ). הכל עניין של רצון, אבל בעיקר פוליטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה למה למה.

למה אתם לא מזכירים מה שכן נעשה, גם לגבי מה שהוזכר כאן.

הרפורמה במס הכנסה של טרכטנברג אושרה

למה הממשלה מסבסדת את הבניה בכל אזורי עדיפות לאומית, שרק מקצתם הוא חרדי/מתנחלי והקריטריונים נקבעים בלי שום קשר למה שאתה מנסה לרמוז.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4181917,00.html

http://go.ynet.co.il/pic/1/11.pdf

http://moch.gov.il/Gov_Decisions/Pages/GovDecision.aspx?ListID=f33e0a4b-aa35-4b12-912e-d271a6476a11&WebId=fe384cf7-21cd-49eb-8bbb-71ed64f47de0&ItemID=245

למה הדמגוגיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה ביבי יזכר לנצח כמוח הכי מבוזבז בהיסטוריה של העולם.

180IQ ואפס יכולת לקבל החלטות. אדם כזה בשום אופן לא צריך להיות ראש ממשלה.

הייתי שמח אם הייתי רואה אותו מחליט החלטות.

הדבר היחידי שהוא מסוגל לעשות זה לנסות לרוץ בין הטיפות אבל בינתיים הוא רק נרטב.

ודרך אגב גם עם המטרה היחידה של המחאה היא הפלת הממשלה (כאילו שלך SCORN קל לגמור את החודש במדינה)

יש לה תוצאות שגם אתה נהנה מהן כרגע כמו סופרים שכבר שנה כמעט לא מעלים מחירים.

אני לא יודע מאיפה שלפת את ההכרזה הזו- אפס יכולת לקבל החלטות? ביבי הוא ראש הממשלה הראשון כבר הרבה זמן שמעז לקבל החלטות- וזה בדיוק למה הוא סופג ביקורת. (אל תתתבלבל- אני לא אומר שאני מסכים עם כל ההחלטות שהוא מקבל או מגבה אותו בכל מצב, אבל עובדות לחוד ודעה אישית לחוד)

תנסה אתה לתמרן בין החרדים שדורשים א', לשמאל שדורשים ב', לימין החילוני שדורש ג' בלי שכל יומיים מישהו יאיים להפיל לך את הממשלה. זה למה הרבה אנשים שמחו על המהלך של ממשלת אחדות והרחבת הממשלה- זה נותן לראש הממשלה יותר מרווח תמרון ופחות צורך להיכנע לגחמות של כל מפלגה מחוסר ברירה. רק שמופז הוא אפס מאופס ועשה את הצעד הזה רק בשביל לגרום לליכוד להיראות רע, אז לא באמת הייתה ממשלת אחדות וכל הסיפור הוא פיאסקו אחד גדול.

זה בדיוק האדם שצריך להיות ראש ממשלה, כי הוא מקבל החלטות, וגם לפעמים את ההחלטות הקשות שצריך לקבל, אבל לא ראש ממשלה בממשלה הנוכחחית, אלא באחת עם מפלגת שלטון דומיננטית רחבה יותר, וקואליציה עם קצת יותר מרווח תמרון.

לגבי המחאה, המחירים בסופרים בהחלט השתנו, רק שזה קרה בשושו, טיפין טיפין ובלי כיסוי תקשורתי נרחב, ככה שאתה לא שומע על זה. 70% מהמטרות של הקיץ שעבר לא הושגו וה 30% הנותרות עוותו בצורה כזו או אחרת. אני לא אגיד שכולם לא הושג, אבל גם מה שכן, לא בדרך שרצו שיתממש.

המחאה השנה שמה למטרה את הפלת הממשלה נטו, אבל אין במטרה הזו שום תועלת.

ריבוי מערכות בחירות זה ביזבוז קטסטרופלי של כספי ציבור (כמה מאות מליוני שקלים לכל מערכת בחירות), גורם לתהליכים מדיניים שנמצאים בעיצומם להיקטע ולא לעבור באופן מסודר לממשלה הבאה, אלו עוד תהליכים וכספים שפשוט נזרקים לפח, והממשלה החדשה לא מוצאת את עצמה במצב מסודר שצריך להמשיך מנקודה מסוימת, אלא צריכה להתעסק בלאסוף שברים ואז להתחיל לתפקד. רוצה לנחש למה זה גורם?

עוד בזבוז כספי ציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעצם אומר שאתה מעדיף שיזמברו אותך וידפקו אותך על פני שינוי אפשרי של המצב הקיים, לטוב או לרע? הרי הליכוד יודע שאתה ואנשים כמוך תמשיכו להצביע לו ולכן אין שום סיבה לשנות את ההתייחסות שלו אליכם. הליכוד כן מבין שהוא צריך לפתות את שאר הבוחרים הלא שבויים (מתנחלים, חרדים, אנשי שמאל-מרכז) ולכן הוא יעשה את מירב המאמצים כדי לגייס אותם לשירותיו, בדיוק כפי שחברת תקשורת ישראלית משקיעה בגיוס לקוחות חדשים במקום להשקיע בלקוחות הקיימים.

ברור. שאני מתסכל על הליכוד אני רואה חדלי אישים בעלי מדיניות גרועה, כשאני מסתכל על האלטרנטיבות אני רואה עוד יותר חדלי אישים(או לא) בעלי מדיניות הרבה יותר גרועה - למה לי להצביע לאלטרנטיבה? כי היא "שונה"? כמו שאיסתרא כתב כאן פעם בדיון על פרוייקט ונוס:

"אתה חושב ככה: המצב עכשיו לא טוב. צריך לעשות משהו! מה צריך לעשות? משהו! עכשיו!" ואם יש מדורה והמשהו שאתה מציע לעשות זה לשפוך בנזין? ממש שינוי לטובה.

ברצינות, מה האלטרנטיבה? כל הצרות עכשיו, כמו שאני רואה את זה, הן עקב מימוש של מדיניות סוציאל-דמוקרטית עלק מופקרת. אווו חינוך חינם, איזה כיף! מי היה מאמין שזה לא חינם? מה עדיף, שלי יחימוביץ' שבחלומותיה אנחנו משק אוטרקי סגור ליבוא, שמבחינתה "לא כל מונופול הוא רע, ותחרות לא בהכרח מורידה מחירים"?! ברצינות?!

אז כן, הבחירה היא בין Douche לTurd, ובמקום לבחור ב"טוב ביותר", אני בוחר ב"הכי פחות גרוע", נראה לי לגיטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...