יצא Fractal Design Define R4 + מידע על קנייה קבוצתית - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא Fractal Design Define R4 + מידע על קנייה קבוצתית

adi518

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה R4 נירא לי באמת מושלם! , 8 מקומות ל 3.5 ו 2.5 ניפלא , אפשר להוציא בקלות את הכלוב של ה HDD הקטע של ה 2X 2.5 אינץ מאחורי ה לוח נירא לי טיפה מוזר ...כאילו כן נחמד שיש מקום לעוד 2 כוננים אבל צריך לפרק את כל הלוח בשביל להוציא אותו מוזר , יכלו לחושב על משהו מעט יותר אלגנטי (אולי לחבר אותו לדלת הצדדית של המארז או משהו שיהיה יותר פרקטי.

גם אני ראיתי את הביקורת של טומי, אני מאוד אוהב את הביקורות שלו , הוא חופר את החיים אבל אחרי שאתה רואה ביקרות שלו ואתה מחליט לקנות את המוצר שהוא עשה עלו ביקרות 1. אין לך הפתעות 2.אני יודע שזה מוצר איכותי.

אני שמח ללבן אין מחיר שונה , TMS :xyxthumbs: כל הכבוד שיש לכם אותו במלאי , אבל המחיר קצת לא הוגן אני חייב להגיד , אחרי שהם דיווחו ש ה R4 יעלה כמו R3 אין סיבה שהמחיר יהיה כל כך שונה , אני מבין שיש מלאי של R3 וצריך לסיים אותו אבל זה ההזדמנות שלכם לעשותו איזה מארז+ספק COMBO של R3 ולהרוויח עוד כמה אנשים שידעו שהחנות שלהם היא השווה והטובה שיש כרגע כמו שאני חושב, אני זוכר בתחילת יוני פחות או יותר שבניתי למשהו מארז מהאתר שלכם עם R3 שחור בעלות על 510 +- קצת חבל העליה הזו, זה מארז שכל העולם העליות שלו נמוכות מה P280 או Obsidian Series 550D ב 10-35 דולר ורק בארץ המחירים שלהם זהים , מוזר ומעט לא הוגן.

מישהו אמר פה על הקטע שאין יציאה חיצונית של 3.5 אינץ , זה לא מדויק , המארז מגיע עם מתאם של ה 5 ל 3.5 ככה שגם לזה הם מצאו פיתרון.

אני בטוח שאני ירכוש את המארז הזה ברגע השמחיר שלו יחוזר לטווח ה 500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה- אפשר להדביק מאחורה עם ריבוע דו צדדי של 3M ופתרת את הבעיה את של לפרק את הלוח אם, למרות שלדעתי אתה מתקין לטווח ארוך ועד הפעם הבאה שצריך להרכיב\לפרק אלוהים גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות טובות, קיבלתי מייל מפרקטל שהם ינסו להעביר מלאי של המארז בגרסת טיטניום למרות הבחירה של CD LOG להביא רק שחור ולבן כי זה מה שנראה לו ש"הולך".

הם קצת התחמקו בשאלה על מדוע יש הפרש מחירים כל כך גדול בין החנויות פה בארץ. בכל מקרה, אני לא רואה סיבה שאנשים ירוצו לרכוש את המארז במחירים של מעל 490-500 ש"ח. במיוחד לאור העבודה שזה לא היה מחיר לזמן מוגבל וכאלה.

צר לי ששאר החנויות שמציעות את המארז חושבות שאנחנו עדר של מטומטמים שירוצו לקנות בכל מחיר. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש לי כבר מפרט טוב מה אני צריך עכשיו חדש. -_-

שאלה, אם קונים מחשב חדש, זה חייב להיות עם המארז הזה? יענו אפשר לקנות מחשב חדש, לקבל את העסקה הזאת אבל לקחת מארז אחר בנוסף (שבו יורכב המחשב) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

adi518 משהו לא ברור לי בהודעותייך. פה אתה טוען, ובצדק, ש-TMS נסחפו עם המחיר:

קיריל, נסחפתם עם המחיר.

שמתם את ה R3 ב 567 שקל במקום להוריד את המחיר ל 467 (כי זה כבר דגם ישן) ולשים את החדש במחיר של 567.

נראה לך הגיוני... ??? :lol:

נחכה ל- KSP... המחירים האלה מוגזמים.

ולעומת זאת, פה אתה פתאום משבח את TMS על המחירים של ה-R3 וה-R4 :

שתי עסקאות מעולות קיריל. :yelclap:

אבל למה בקניית מחשב חדש? מה רע בעסקה רגילה? אני יש לי מחשב, למה שאני אקנה חדש. :lol:

אלא אם כן פיספסתי משהו, ושיבחת את שתי העיסקאות בציניות שבהחלט יש לה פה מקום, לא ממש הבנתי מדוע אתה מרוצה מהמחיר. זהו מחיר מופקע, במיוחד לאור העובדה שפרקטל מוכרים את המארז במדינות מסויימות ב-80 פאונד, שזה 10 פאונד פחות מה-R3 במחיר המבצע שהיה בשנה שעברה.

ממליץ למי שמעוניין במארז להמתין עד שעוד חנויות יכניסו את המארז לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני לא מצפה שהמחיר הרשמי יהיה יותר או פחות מ- 490. בזמנו, KSP עשו איזה מבצעון נחמד שבאמת עשה את המחיר אטרקטיבי (450 במקום 490, זה היה לשבוע בערך). שאלתי חבר שגר בשוודיה (ארץ המוצא של פרקטל) ועלה לו בדיוק 500 שקל אז אני לא מרגיש מקופח. אל תשווה אותנו לארה"ב כי המע"מ ועוד עלויות ייבוא עושות שם את המחיר זול יותר. חוץ מזה שאין חנות בארץ שניתן להשוות אותה ל ודומיו.

לגבי העסקאות של קיריל. המחיר של המארז לבד לא משתלם ולא הוגן, זה נכון גם לגבי R3 וגם R4. לעומת זאת, בעסקאות של מחשב חדש, המחירים כן טובים עם החסרון הגדול שהן לקנייה עם מחשב חדש. :nono:

הוא מציע את המארז + ספק כח X-660 של סיסוניק. 1000 שקל לשניהם זה עסקה משתלמת מאד. X-660 לבד עולה 650 שקל. העסקה השניה גם משתלמת, 875 שקל כשהספק כח לבד עולה מינימום 440.

אני בכל מקרה ממתין לראות אם באמת יגיע בגרסת טיטניום ואז אחשוב יותר איך לבצע את הרכישה, מה גם שזה עדיין מאד טרי ועד אז יש סיכוי שכבר יהיה ל KSP ועוד חנויות כך שתהיה תחרות על המחיר (אם KSP מוכרים ב 500 ו TMS ב 560, אז סורי TMS מפסידים לקוחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני חושב שבכלל מגיע ל TMS כל הכובד שהם מקשיבים למה שרושמים בפרום וזורמים על מצבעים זה בניגוד לכל חברה אחרת שאני לא רואה אותם בכלל זורקים עלינו.

שנית :'( למההההההה! קניתי אצלכם ב TMS מחשב לפני שבוע ! כמה חבל :( אני כל כך רוצה את ה R4

*בלי שום קשר מישהו יודע עם יש חנות בארץ שמוכרת CROSSFIRE BRIDGE?*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מארז חביב, אני בדיוק רוצה להרכיב מחשב חדש :)

אבל האפקטיביות של המאווררים הקדמיים לא שואפת לאפס?

בהנחה שהדלת הקדמית סגורה 100% מהזמן כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...