יצא Fractal Design Define R4 + מידע על קנייה קבוצתית - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא Fractal Design Define R4 + מידע על קנייה קבוצתית

adi518

Recommended Posts

כן זה די טוב. גם תמיד אפשר לשים מאווררים יותר חזקים משל פרקטל או\ו להסיר את הכלובים ואז אין חסמים בכלל. בקיצור, זה לא צריך להטריד אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי הביקורת ולפי ה R3 זה אפקטיבי . ברור! שזה לא כמו משהו הם זרימת אויר ישירה אבל זה הבדל לא גדול במיוחד בתמורה לשקט קסום :) שווה את ההקרבה , זה עדין יהיה מארז טוב ל OC לאוכלוסיה הכללית. שרוצה מארז שקט ומאוורר מספיק ל OC

ADI לגבי ה CF כן קצת 5 דלור ב לא בעיה אבל זה איזה 10-15 יום משלוח :( מינימום לפי מה שרובם רושמים עם ה H77 לצערי לא הגיע לי CF .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10-15 יום אבל זה יכול להיות גם פחות משבוע. הסינים שולחים מוצרים קטנים עם AIRMAIL זה מגיע בטיל לתיבת דואר.

עברה בראשי המחשבה... אולי נארגן רכישה קבוצתית ל DEFINE R4? נראה לי שכדאי לפתוח אשכול בתת פורום הנכון ולתת לזה לרוץ, אני די בטוח שהרבה פה מעוניינים וסביר להניח שנשיג מחיר טוב. יש סיכוי שעד שכל העסק יתבשל, יגיע מלאי חדש.

מה אתם אומרים, יש מצב ? אני מוכן לעזור לארגן את זה אבל אצטרך עזרה מחברי פורום עם ניסיון קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי נארגן רכישה קבוצתית ל DEFINE R4?

רעיון מצויין, אני בעניין. סביר מאוד שארכוש שני , אחד נוסף עבור חבר שמתכנן גם הוא לקנות מחשב חדש, כמוני.

לא מתחייב לקנות אם המחיר יהיה גבוה מידי לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד מאוד אני מאאאאאאאאאאאאאוד רוצה את המארז הזה הוא פשוט מדהים!!! אבל לדעתי לא יהיה יותר מי 5-6.

לדעתי אם יהיה אפשר נגיד שהמחיר של הקבוצתי יהיה זמין דרך חנות לחודש ככה זה יתן אפשרות להמליץ להרבה אנשים לרכוש עם המחשב החדש שלהם את המארז.

נגיד לא יודע *מחיר מפרט HWZONE* חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פספסתי משהו, אבל - הם מאד השקיעו בפילטרים, מקדימה, למטה (שאגב, לדעתי זו הנדסת אנוש דפוקה לשים את שליפת הפילטר התחתון כלפי גב המארז, היו צריכים לעשות זאת לצד שמאל [הדלת הראשית]. רב המארזים צמודים לקיר ולכן לא אפשרי כל כך לנקות את הפילטר הזה בצורה תדירה.) אבל בדלת המארז יש מקום למאוורר מכניס, אבל אין פילטר.. מדוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- 115 יורו TMS רוצים למכור לך את ה R3.

תשקול הצטרפות למכירה הקבוצתית, אני מתכוון לדסקס עם CD LOG ישירות ברגע שיש לנו כמות רצינית של קונים. יכול להיות גם שאם נתארגן מספיק מהר (לפני שהמארז יגיע בכמויות גדולות) היבואן יוכל לעשות הזמנה אחת גדולה שתוזיל לו את המחיר מה שיוזיל לנו (הצרכן הסופי) את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שהם סדרו את העניין עם מגשי הארדיסקים, זאת הייתה אחת הבעיות האקוסטיות הכי רציניות של R3.

בתור פתרון החלפתי אותם בגומיות סיליקון של , זה עזר אך עדיין לא פתר את הבעיה עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי צבע המארז - לפי מה שאני מצליח לראות בתמונות , במארז הטיטאניום רק הדלת צבוע בצבע הזה, כל שאר גוף המארז צבוע שחור. זה בניגוד ל-R3, שם כל המארז היה צבוע בצבע טיטאניום.

כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...