Google Nexus 7 - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Google Nexus 7

omrij

Recommended Posts

• תגובות 383
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מרושם שקבלתי מטבלט 7 אינצ' מול , גודל של 9.7, ואולי אפילו מסך בפורמט 3/4 פשוט מרגיש לי טבעי יותר.

זה כאילו ש-7 אינצ' זה עדיין לא טבלט שבאמת נוח לעבוד איתו לגמרי.

מי שחושב שהוא יקנה אותו אחרי שהוא ראה , עלול להתאכזב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש גם 7 אינטש וגם 10 אינטש.

ה-7' הרבה יותר נוח, קטן וקומפקטי לרוב השימושים בוודאי וודאי כשמדובר על ילדים או למשתמש קל-בינוני (אז גם לגודל ולמחיר השפעה מכרעת יותר).

ה-10' נוח ושימושי יותר לשימושים כבדים וממושכים יותר של משתמשים מתקדמים (הרבה טקסט, גלישה, מסמכים וכדומה).

כמו שציינת:

זה כאילו ש-7 אינצ' זה עדיין לא טבלט שבאמת נוח לעבוד איתו לגמרי.

ה-7' גדול דיו למרבית השימושים הבידוריים והשגרתיים ועדיין קטן וקל משמעותית.

תוסיף לזה את המחיר הנמוך ויש לך מנצח בקטגוריה מאוד מאוד פופולארית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמה למכשיר שעולה 100 דולר יותר (ביחס ל-16 גיגה), ומציג את אותם נתונים בדיוק עם מסך 10 אינצ' הוא ה-tf300 של אסוס.

http://www.bestbuy.com/site/8==D/5089952.p?id=1218610024403&skuId=5089952

מה הסיבה לבחור בנקסוס עליו?

בינו לבין האורורה2 למשל יש 200$ או 133% הפרש במחיר!

הוא גם כבד ממנו פי 2, גדול משמעותית ולא בטוח כלל שבפועל תרגיש הבדל ביצועים של ממש ביניהם במרבית השימושים (אולי מלבד גיימינג כבד כמובן אבל הוא עולה הרבה יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שמח אם גוגל היו מוציאים נקסוס טאבלט גם בגודל של 10 אינצ'.

לדעתי היתרון הכי גדול של קניית 7 על פני שאר הטאבלטים, זה מערכת נקיה של גוגל בלי כל התוספות של יצרניות, וכל עדכון חדש מגיע ישירות אליו.

אם המחיר ייבוא של 7 לארץ יהיה סביר (עד 1100-1200 שקל) כנראה אלך עליו, בא לי כבר לשחק עם JB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AnandTech הוציאו מיני ביקורת על הנקסוס -

http://www.anandtech.com/show/6054/google-nexus-7-mini-review

מי שהזמין, מתכוון להזמין, אנא עדכנו כאן זמינות בחנויות שונות בנט וכמה יצא לכם משלוח/בטוטאל (כשירות למי שרוצה גם להזמין). :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AnandTech הוציאו מיני ביקורת על הנקסוס -

http://www.anandtech.com/show/6054/google-nexus-7-mini-review

מתוך הביקורת:

Honestly I think ASUS and Google have really done an excellent job here with the Nexus 7. The combination of a quad core SoC, IPS panel, solid construction, and the latest version of all for such a killer price point pretty much make it hard to really find any faults. Sure, it'd be useful to have a full size USB host port, microSD slot (though no Nexus has shipped with one since Nexus S), 5 GHz WiFi (Nexus 7 is 2.4 GHz only), or cellular, but the tablet wouldn't be $199 anymore. I also really feel like the 7 inch diagonal form factor is an ideal one, and the Nexus 7 is quickly growing on me.

Update: I've had many emails and questions about whether USB-OTG (On The Go) is supported on the Nexus 7, and didn't touch on it when I originally hit publish becuause I wasn't entirely sure. I've now confirmed that USB-OTG is supported on the Nexus 7, and works on the current 4.1 non-final build that has been sampled. That's encouraging, and I'll test it myself when I get home and to my miniUSB OTG adapter.

Update 2: I've asked for further clarification about what USB-OTG functionality is supported. Using a mouse and keyboard will be supported, and I saw using an ethernet to adapter over -OTG as well. Unfortunately I found out that mounting storage will not be supported natively. In addition MHL is not supported.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך מטריד אותי שאין 3G בפני עצמו, אבל העדר האפשרות להוספת כרטיס SD בצירוף העובדה שאין קישוריות סלולרית די חונקת. אולי אתחיל להסתובב עם הרדדיסק WIFI נייד?

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...