Google Nexus 7 - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Google Nexus 7

omrij

Recommended Posts

• תגובות 383
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לחכות למשהו חדש תמיד אפשר...

אגב, שמתי כבר 6 באייפון 4 והוא מאכזב מאוד

כמעט אין שינוי במכשיר לעומת הגירסה הקודמת.

זאת לא ממש חוכמה לעדכן מכשיר ישן אבל לקצץ את כל החידושים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שוב פעם נכנסו לויכוח של iOS/אייפון/אייפד VS העולם ?!

לקריאת ספרים תישאר עם קינדל. לקריאת PDF עדיף בגודל 10 אינץ'. אצלי הוא מוצר משלים כי קורא ספרים לא קורא PDF כמו שצריך. בקריאה בויקיפדיה אני מעדיף .

סמארטפון מודרני מגיע עם מסך 4-4.8 אינץ'. נקסוס 7 עושה משהו שסמארטפון לא עושה? מציע חווית שימוש שלא ראינו? פיצ'רים חדשים? משהו?

זה לא עונה על שאלתי. וקוראי ספרים יעודיים מוגבלים בהצגת PDF, שלא כמו טאבלטים שהם יותר גמישים (לכן נוחות ה- 10 אינצ' באה לידי ביטוי בקוראי ספרים ולא טאבלטים).

הקינדל הינו 6.3 אינצ', נראה לי שלהשלים את הפינות שהוא מוגבל בהן אפשר לקנות זול כמו הנקסוס 7. השאלה כפי שנשאלה, האם המסך שלו איכותי כמו/יותר מהמתחרים בקטגוריה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שוב פעם נכנסו לויכוח של iOS/אייפון/אייפד VS העולם ?!

זה לא עונה על שאלתי. וקוראי ספרים יעודיים מוגבלים בהצגת PDF, שלא כמו טאבלטים שהם יותר גמישים (לכן נוחות ה- 10 אינצ' באה לידי ביטוי בקוראי ספרים ולא טאבלטים).

הקינדל הינו 6.3 אינצ', נראה לי שלהשלים את הפינות שהוא מוגבל בהן אפשר לקנות זול כמו הנקסוס 7. השאלה כפי שנשאלה, האם המסך שלו איכותי כמו/יותר מהמתחרים בקטגוריה ?

בתור מוצר משלים הוא מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אחד יש את הדרישות שלו מטאבלט שנגזרות בדפוסי השימוש שלו. יש כאלו שהנקסוס 7 לא יתאים להם, מה כל כך קשה להבין פה?

המחיר שלו באמת סבבה אבל החומרה היא ממש לא טרנספורמר פריים, יש לו את הגירסה המוחלשת של טגרה 3. לא שזה קריטי....

המחסור בחריץ הרחבה הוא באמת טיפשי למרות שיש את שירותי הענן. לא תמיד יש עננים בשמיים.

סה"כ ניראה לי שגוגל רצו לקבוע פה סטנדרט לטבלטים בגודל הזה ובמחיר הגיוני. לטעמי, ניסיון מוצלח. אני מקווה שאסוס יוציאו גרסה משלהם עם חריץ הרחבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחסור בחריץ הרחבה הוא באמת טיפשי למרות שיש את שירותי הענן. לא תמיד יש עננים בשמיים.

זו בדיוק התלונה שלי. אם היה מדובר במחסור של כרטיס SD או קישוריות 3G לא הייתי מתלונן. ברגע שמחסירים את שניהם זה כובל אותך ל8 גיגה מסכנים לפני מיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אחד יש את הדרישות שלו מטאבלט שנגזרות בדפוסי השימוש שלו. יש כאלו שהנקסוס 7 לא יתאים להם, מה כל כך קשה להבין פה?

המחיר שלו באמת סבבה אבל החומרה היא ממש לא טרנספורמר פריים, יש לו את הגירסה המוחלשת של טגרה 3. לא שזה קריטי....

סה"כ ניראה לי שגוגל רצו לקבוע פה סטנדרט לטבלטים בגודל הזה ובמחיר הגיוני. לטעמי, ניסיון מוצלח. אני מקווה שאסוס יוציאו גרסה משלהם עם חריץ הרחבה.

יש לו בדיוק אותו soc

באותם מהירויות שעון.

מאיפה הנתון שזאת גירסה חלשה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו בדיוק אותו soc

באותם מהירויות שעון.

מאיפה הנתון שזאת גירסה חלשה יותר?

יש כל מיני נתונים על מהירות השעון של טגרה 3 בפריים. בחלק מהמקומות כתוב שזה 1.4 ג'יגה ובחלק 1.3. אני מצאתי את זה http://en.wikipedia.org/wiki/Tegra#Tegra_3

ניראה לי אמין למדי

למיטב הבנתי יש לו אותו SOC כמו של טרנספורמר פאד.

שוב פעם, זה לא באמת משנה, +- 100מגה לא באמת ישנו את הביצועים. זה עדיין מהיר.

ערכיה אוף טופיק: מעניין איך טגרה 3 מתמודד מול האקסינוס המרובע של סאמסונג....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע להגעה של אנדרואיד 4.1 למכשירים ישנים יותר אם לשפוט לפי ניסיון העבר יחלפו לפחות שלושה-ארבעה חודשים עד שמכשירים יקבלו עדכון אם בכלל. כשיצא 6 מכשירים ישנים של יקבלו עדכון תוך... עשר שניות.

חבר כתב בפייסבוק שהוא שם 4.1 על SGS1 אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...