Google Nexus 7 - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Google Nexus 7

omrij

Recommended Posts

• תגובות 383
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין את המתלוננים.

כן, יש בו מינוסים. חוסר ב , וחוסר בדור 3+. אבל על הראשון ניתן להתגבר, ואת השני חלק יראו כיתרון. (כי דור 3 שווה תוספת למחיר המוצר, ורבים בכל מקרה מתכננים לגלוש דרך הסמארטפון כהוט-ספוט ובכך לחסוך עלות נוספת של 80-100 שח לכל חודש)

יש לכם כאן טאבלט מהדור האחרון עם ביקורות חיוביות+, המגיע עם בגרסתה האחרונה ובנוסף ימשיך להיתמך ישירות ע"י עצמה. (מיוצר ע"י אזוס אגב)

וכל זה ב 800 שח לגרסה הזולה, ו 1000 שח לגרסה היקרה.

איפה עוד אתם יכולים למצוא כזה דיל של מוצר דומה עם או בלי המינוסים שהזכרתם ?

חיכיתי למוצר כזה הרבה זמן. אני לא מוכן להוציא 2000 שח+ על מודרני, 1000 אני מוכן.

כשיהיה ניתן להזמינו לארץ, אני קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר המכשיר בגרסתו היקרה הוא 1130 שח כולל מע"מ. אתה אומר שעלות המשלוח היא 270 שח נוספים? למרות שלא יצא לי להזמין חבילה קטנה מחו"ל, זה נשמע לי מאוד מוגזם.

ולגביי ה"טעות" במכס... עכשיו אתה מדבר על שיקחו מכס שלא כחוק על המוצר. מזה אני לא חושש. בכלל, קראתי כאן בפורומים על מקרים בהם אפילו לא נגבה מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

950 שח לגרסה הזולה כולל מע"מ ומשלוח. ו 1180 שח לגרסה היקרה.

תוספת: מדובר במחיר מעולה לטאבלט מגוגל המגיע עם חומרה ותוכנה עדכניות לחלוטין.

בעתיד יהיו עוד מתחרים במחיר, אבל כרגע אין.

אם ההכרזה כאן היתה של אפל ולא של גוגל, אפשרי שהייתי קונה כעת, למרות שאני מעדיף את האנדרואיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה יהיה המחיר האירופאי שלו? כמו הדולרי רק עם סימן של יורו (200 ו-250 יורו), או שיהיה "נמוך" יותר? לאור שער הדולר והיורו, אני לא יודע מה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנגליה זה בהחלט אירופה, אבל ביקשתי את המחיר היורואי שלו, לכן חשבתי שזה מתבקש לא לתת את המחיר שלו באנגליה... בכל מקרה, נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב

אפשר לתת לך את המחיר הדולרי/דולר אוסטרלי/דולר קנדי/פאונדי שלו

יותר מזה לא תקבל כי הוא לא נמכר בשום מקום אחר

וכאשר הוא ימכר, זה כנראה לא יוכל להיות במחיר של 199$

http://www.bgr.com/2012/06/28/nexus-7-sales-profit-cost-google-android

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...