[התייעצות] מפרט לגיימינג בפחות מ-2000 ש"ח (בלי כונן קשיח) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[התייעצות] מפרט לגיימינג בפחות מ-2000 ש"ח (בלי כונן קשיח)

malcolmx9

Recommended Posts

עריכה- אפשר לדלג ישירות ל-

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=535655.msg4575795#msg4575795

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[pre]*כל ההודעה נערכה*[/pre]

המפרט הנוכחי:

Intel Pentium Dual E5200 - 2.5 GHz

ASUS P5KPL-CM

4GB NCP II - 800 - NCP Original 2X2GB

Sapphire 3850 256Mb DDR3

Seagate Barracuda 500GB SATA3

SAMSUNG DVR-S223F x22

COMPUCASE CI-6a19

Enermax 500W

אין צורך בכונן קשיח, אני אשאר עם הנוכחי!

אני רוצה מחשב גיימינג לסטודנט תפרן, אחד שיחזיק לי לשנה הקרובה מקסימום. סה"כ מיועד ל-3 משחקים: World Of Warcraft, COD:MW3 ובנוסף ה-COD שמתוכנן לצאת לקראת סוף 2012 על הגדרות בינוניות מינוס כמובן (לא מצפה ליותר מדי).

רזולוציה: 1050*1680

**אם אפשר, אז שקט למעבד ולא הזוועה שמגיע בבוקס. מהמארז הקודם, יש כבר 2X120 מאווררים שקטים.

***יש לוחות אם שדורשים להוסיף דרייבר לכוננים קשיחים בזמן התקנת ווינדאוס. אני לא סובל את זה, אם אפשר אחד שיכול לזהות לבד את הכונן קשיח!

לא חושב שהדרישות מהמחשב גבוהות מדי, ועוד מדובר על אחד זמני לשנה (עד אז המשכורת החודשית תכפיל את עצמי ויהיה בסדר :) ).

תקציב: 2000 ש"ח ומטה

עריכה: הרכבתי בעצמי מפרט שנראה די נחמד, עם מעבד בינוני וכרטיס מסך חזק. נראה לי שהוא יריץ בצורה יפה את המשחקים שציינתי+העתידי, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק לשם הבהרה, אתה מעוניין בשדרוג, או ברכישת מחשב חדש?

כי מהמפרט הנוכחי אתה יכול לשמור את הכונן הקשיח (ציינת זאת), את הצורב (סימן שאלה), וככל הנראה גם את הספק (בערבות מוגבלת)

במידה ותסכים לעשות שימוש חוזר בצורב, זה יועיל לשאר הרכיבים.

בנוסף אם יש אפשרות להשתמש בספק זה יהיה מעולה, אבל על מנת שאוכל לבדוק זאת, אני חייב את שם הדגם המלא של הספק.

ושאלה אחרונה, מאיפה אתה מעוניין להזמין את המחשב, TMS? אולי KSP? אולי חנות אחרת?

תודה רבה.

ובנוגע למפרט שהכנת, המתן, יש אפשרות להוציא יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה יותר לכיוון רכישת מחשב חדש.

**כונן קשיח תקין ונקנה לא מזמן, אז אין צורך.

**צורב DVD עובד, אבל עם תקלה קטנה ומעצבנת: אם פותחים אותו אז צריך להחזיק את הפלטה ביד ולשים מהר את הדיסק, כי היא נסגרת לבד באופן אוטומטי! אם זה נורא קריטי, אז אפשר לוותר על השדרוג.

**ספק כוח- מדובר בדגם הזה. נקנה ב-2009 בערך, שווה לקחת סיכון איתו? למרות שהחברה מוכרת, הבנתי שהוא לא הכי איכותי, ואני לא מעוניין שישרף לי כל המחשב החדש בשביל חיסכון של 200 שקלים...

לא משנה לי מאיזה חנות להזמין, העיקר שתהיה אמינה ולא תקרע במחירים, וכמובן קרובה אלי פיזית (ת"א, ר"ג, הרצליה מקסימום, ורחובות דרומה, וכמובן כל הטווח שבאמצע).

אתה יכול לציין את מה שאפשר לשפר, לפי המשפט האחרון שלך? אני רק מזכיר, המפרט נועד לשנה הקרובה ויריץ את המשחקים שציינתי. תוספת FPS קטנה פה ושם לא משמעותית בשבילי, רוב הסיכויים שאני גם כך לא ארגיש בהבדל (כל החיים על מפרטים בינוניים ומטה ואין לי בעיה עם זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הכונן הקשיח, נשאר.

לגבי הצורב, כל טוב, הולך.

לגבי הספק, אין שאלה, חדש.

לגבי החנות, האם יש לך אפשרות לבצע הזמנה מראשון לציון, TMS, מה טוב.

לגבי השיפור, תלוי לפי החנות ממנה יורכב המפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני בונה על החנות ממנה קניתי ב-10 שנים האחרונות: זיגזג2000.

צירפתי תמונה של המפרט משם (שונה מארז וספק).

TMS- מבחינת מיקום אין בעיה, אם החנות מומלצת ולא עושה בעיות אחריות גם אין בעיה. איזה אופציית גיוון יש משם?

דרך אגב, אם זה קריטי והתוספת הכספית קטנה, אז אני אשקול העלאת תקציב.

כרגע חשבתי אולי על כרטיס מסך חלש יותר, ובהפרש אני אשקיע במעבד קצת יותר חזק. אבל לא נראה לי כל כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם את wellcom מכיר מקנייה של כרטיס מסך, אין תלונות. אבל לסמוך עליהם מבחינת שדרוג, לא תודה! אני אקבל את ההמלצות מכאן, ואני אגיע לחנות (לא משנה איזו) עם רשימה מוכנה ובנויה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להתפשר כל כך, אפשר מ-TMS להוציא מפרט די מעולה למשחקים.

לגבי אמינות הרשת, הסר דאגה מלבך, TMS היא חנות טובה, עם שירות לקוחות סבבה אנושי, ויש איכות ואחריות, ממש לא פחות מזיג-זג (שגם חנות מעולה)

מפרט אפשרי,

יתרונות המפרט:

+ מעבד G850 בעל ביצועים מעולים בהתאם לתקציב.

+ לוח אם איכותי תוצרת Gigabyte צ'יפסט H61

+ מארז איכותי, נוח וידידותי למשתמש, עם פילטרים לניקוי קל, פלוס יציאת אודיו ו-USB קדמית.

+ ספק כוח איכותי 430W תוצרת SeaSonic, יש לספק הזה מספיק כוח להחזיק את המערכת המוצעת ללא כל קושי.

+ 8 גיגה זיכרון פנימי תוצרת Micron העולמית.

+ כרטיס מסך GTX 560, בעל ביצועים מעולים למשחקים שציינת (לשם השוואה הוא יותר חזק מה-HD 6870)

+ צורב x22 חדש תוצרת LG

+ גוף קירור למעבד בעל ווסת מהירות אוטומטי למינימום רעש בזמני חוסר עומס.

מפרט זה הורכב ב - http://www.TMS.co.il .

מעבד:

Intel Dual Core G850 2.9GHZ for 1155 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪372

קירור למעבד:

ZALMAN 7000V Al SI EDITION FAN CONTROL - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪56

לוח אם:

Gigabyte GA-H61M-S2V-B3 Bulk

כמות: 1 - מחיר: ₪268

מארז:

Gigabyte GZ-G1 PLUS Black MidiTower ATX 2x 120 + 1x 80 MM FAN + 430W Seasonic

כמות: 1 - מחיר: ₪425

זיכרון:

Micron Rendition 4GB DDR3 -1333

כמות: 2 - מחיר: ₪108

כרטיס מסך:

Sparkle GTX560 1GB GDDR5 HDMI Retail - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪633

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪95

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪2065

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2024 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/x4j1p8vg

מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך הצלחת להביא מפרט חזק יותר 'בהרבה' רק בתוספת של 150+- שקלים! איזה מארז מטורף! ועוד 8G ... אני כבר 4 שעות יושב ומנסה להרכיב מפרט מתאים, ורק לקודם הגעתי :-\ .

בכל אופן, אני הולך על המפרט האחרון :) .תודה רבה על העזרה.

כמובן שאחכה עד מחר, לראות אם למישהו יש הערות או תוספות...

רק שאלה קטנה, המעבד והכרטיס שציינת, על איזה הגדרות הם יריצו את המשחקים של COD:MW ואולי גם BF3?

והקירור של זלמן, הוא שקט וגם מצליח לקרר בחום של הקיץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמחתי מאוד לעזור,

לגבי המפרט, אין בזה קסם וזה ממש לא בזכותי, זה באמת בזכות TMS,

האנשים שם עושים ימים כלילות על מנת להוריד\לעדכן מחירים מהמחירון על בסיס יום יומי, אם לא הם, אף רשת לא הייתה עושה זאת.

לגבי ביצועי הכרטיס, את COD:MW אני מניח על הכל HIGH וכל הפילטרים, לגבי BF3, על הגדרות HIGH אבל בלי פילטרים (אולי גם עם),

זה תקף לרזולוציית 1920x1080.

ראה מספר ביקורות, יש שם מספר מבחנים של הכרטיס עם משחקים שונים, תדפדף.

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/43366-nvidia-geforce-gtx-560-1gb-review-8.html

http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Reviews/MSI_Gigabyte_GTX_560/16.html

::קישור עודכן להצגת תוצאות מדויקות יותר::

רק עדכון לגבי ה-BF3, יש מספר סרטונים של מערכות דומות ביוטיוב

http://www.youtube.com/results?search_query=gtx+560+battlefield+3+-ti

חלק מריצים את המשחק על Ultra, אבל אל תפתח יותר מדי ציפיות, אבל זה פחות או יותר מה שתקבל.

בנוסף את הכרטיס אפשר גם להמהיר, מה שייתן לך עוד כמה פריימים בביצועים המשחקים, אבל זה לעתיד.

לבינתיים, בהצלחה.

בנוגע לקירור של הזלמן, כן לדעתי ללא כל קושי, כמובן כל עוד המחשב לא נמצא תחת זכוכית מגדלת בקוטר של 5 מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציפיות שלי היו הגדרות בינוניות ומטה, ובטח שבלי פילטרים לשום משחק, אז מה שהצעת כבר עבר אותם :) .

שמח לראות שהמצב השתנה בשוק המחשבים, ותקציב נמוך כבר יכול להביא מחשב לא רע!

עכשיו באמת שאלות אחרונות :P

*אני מעדיף שבחנות ירכיבו את המפרט. יש צורך לקנות משחה טרמית טובה, או שהם משתמשים במשהו בסיסי וטוב?

*רוצה לוודא, בלוח האם הנ"ל, אני לא צריך דרייבר חיצוני לדיסק קשיח בזמן התקנת ווינדאוס?

*ואיך כרטיס הקול המובנה מתוך סקרנות?

עוד מעט אני אקרא את הביקורות אגב, למרות שמבחינתי זה כבר די סגור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי BF3, אתה תקבל בממוצע כ~40 פריימים על הגדרות HIGH ללא פילטרים (אולי חלק כן) כך עולה ממספר מערכות שונות מרחבי הרשת.

לגבי המשחה הטרמית, ממה שזכור לי, המשחה שהם משתמשים בה מסופקת עם גוף הקירור עצמו, זו משחה טובה, לא משחה של 200 ש"ח

אבל מעולה מספיק על מנת לבצע את משימת הקירור בנאמנה, וזו לא המשחה הלבנה הזולה.

לגבי דרייבר חיצוני,

אם אתה מתקין וינדוס 7 לא אמורה להיות כל בעיה, דרך אגב, אתה צריך להתקין 64BIT על מנת לנצל את נפח הזיכרון, חשוב מאוד.

כרטיס הקול הוא טוב מאוד יחסית ללוח והתקציב, ה-Realtek ALC889 תומך High Definition Audio, עם יציאת סטריאו מהלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכי מה אתה מצפה, שאהיה סנגור?

בעיות עם לקוחות? כמובן שיהיו, האם חידשת דבר? לא ממש אם יורשה לי לומר.

קשה לי להאמין שקיימת חנות מחשבים בישראל בלי שיש עליה תלונה או סיפור בנוסח "לא תאמינו מה עשו לי חנות X" וכיוצא בזה.

גם לזיגזג, שהיא חנות מעולה ושירות אחלה יש עשרות תלונות כאלו ואחרות עיין חיפוש , האם צריך להתרגש ייתר על המידה, לא ממש.

כל מקרה לגופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...