[התייעצות] מפרט לגיימינג בפחות מ-2000 ש"ח (בלי כונן קשיח) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[התייעצות] מפרט לגיימינג בפחות מ-2000 ש"ח (בלי כונן קשיח)

malcolmx9

Recommended Posts

^^ לא אמין, G620 קיבל ציון גבוהה יותר מ-G630, תעשה שיעורים ותחזור עם ידע. I3 עוקף I7 990X? אתה רציני... :facepalm:

אין סיבה לרדת בלוח סתם היום לוח ללא SATA3 ו-USB3 זה לוח לא משתלם (בעיקר בתקציב שלו). היום אני נהנה משיפור הביצועים של SATA3 לאומת SATA2, ו-USB3 לאומת USB2. השיפור מורגש מאוד (מפרט בצד).

סליחה?

תתבייש לך.

מדוע אתה תוקף אותי באמתלה כדוברו של הצדק והמשפט?

יש לך טענה כנגד אמיתות הנתונים? במטותה ממך תוכיח.

http://www.cpu-world.com/benchmarks/

בנוסף, הבדל הביצועים בכונן קשיח במנשק SATA 2 לבין מנשק SATA 3 הוא מינורי לחלוטין, לכן על מה אתה שח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

USB3 הופך להיות הסטנדרט היום ו SSD יחסית לעבר הרבה יותר נגיש לרוב האנשים

הייתי חושב פעם נוספת האם לוותר על תמיכה ב USB3 ו SATA3

USB2 מגביל קשיחים לממוצע של 45MB, אבל USB3 יאפשר להם להגיע אל מעבר ל-100MB (מעבר ל-300MB ואף יותר למרות שתאורטית אין הרבה שעוברים את ה-200MB) בלי בעיה.

כמו שהדגשתי, זה דבר נגיש שמוגבל על ידי SATA2 בצורה קיצונית. בעתיד הסיכוי שהרכיב זה יתווסף למחשב של כל אחד מאיתנו גבוהה.

לי יש וההבדל גדול מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכי הוא משתמש בכונן SSD?

והאם הוא בעל כונן חיצוני תומך מנשק USB 3?

הרי אני פונה אליך בכבוד הראוי אליך, במסגרת Budget , עדיף יהיה להכניס מעבד בעל ביצועים מועדפים יותר,

מאשר לוח אם תומך SATA 3 או 3 שבספק אם יוכל לנצל את יתרון זה כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי זו מחשבה טובה לעתיד. אולי עוד שנה יהיה לו או כונן חיצוני/DOK בחיבור USB3. למה לעצור טכנולוגית? כמו שנאמר היום זה סטנדרט. הלוח שהבאת לו נחשב ישן ובסיסי ביותר. התוספת ביצועים של אחוזים בודדים לא שווה תוספת מחיר של 50%~.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

בשביל 'אולי' עדיף לזנוח ביצועים?

אולי הלוח סטנדרטי, אבל 2120 + H61 + GTX 560 יניבו בממוצע יותר ביצועים מאשר G620 + B75 + GTX 560,

ושוב, תוספת הביצועים לא עומדת על אחוזים בודדים, אלא על הבדלים משמעותיים, ראה ביקורות מצורפות.

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/core-i3-2120-2100_5.html#sect0

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/44339-intel-core-i3-2120-core-i5-2400-lga1155-processors-review-12.html

http://ht4u.net/reviews/2011/intel_sandy_bridge_core_i3_2120/index22.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק אתה מביא כאן?

זאת בחירת פותח הת'רד ולא שלנו. אני משווה את ה-G630 ל-G850, לא דיברתי על I3. למרות שלמשחקים המעבד הוא הגורם הכי פחות חשוב, הדבר היחיד שהוא צריך, זה לא להגביל את הכרטיס מסך.

אני ועוד מומחה כאן בפורום הצענו לך ללכת על לוח כולל טכנולוגיות עדכניות, USB3 ו-SATA3 (הלוח גם תומך במערך כרטיסים ב-CFX, מדובר על בלבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אני רק מזכיר, המחשב שאקנה לא יחזיק מעבר לשנה. בטווח השנה הנ"ל לא יהיה שום שדרוג חומרה, בטח שלא SSD! אז תכלס, במקרה האישי שלי, אין טעם בלוח אם תומך USB3/SATA3. לפחות לא במחשב הזה, כי לא יהיה לי בהם שימוש גם כך...

עכשיו, אני רק צריך את ה-OK שלכם, שאוכל לבצע את ההזמנה. לא התפשרתי על שקט, לא התפשרתי על ביצועים, כל זה בחריגה של 323 ש"ח מהתקציב (לא אתמוטט כלכלית). להזמין?

[table][tr][td]Intel i3 2120 3.3GHz 1155 3MB with graphics Tray[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

549₪[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Scythe JAPAN SHURIKEN REV B LOW PROFILE 1366+1156 support[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

137₪[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GA-H61M-S2V-B3 Bulk[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

268₪[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GZ-G1 PLUS Black MidiTower ATX 2x 120 + 1x 80 MM FAN + 430W Seasonic[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

425₪[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Micron Rendition2X 4GB DDR3 -1333[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

216₪[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Sparkle GTX560 1GB GDDR5 HDMI Retail - בקניית מחשב חדש בלבד[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

633₪[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

95₪[/td][/tr][/table][table][tr][td] סה"כ:[/td][/tr][/table]2323₪[/t]

http://www.tms.co.il/preview/spec/vhwdf4mn

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק אתה מביא כאן?

זאת בחירת פותח הת'רד ולא שלנו. אני משווה את ה-G630 ל-G850, לא דיברתי על I3. למרות שלמשחקים המעבד הוא הגורם הכי פחות חשוב, הדבר היחיד שהוא צריך, זה לא להגביל את הכרטיס מסך.

אני ועוד מומחה כאן בפורום הצענו לך ללכת על לוח כולל טכנולוגיות עדכניות, USB3 ו-SATA3 (הלוח גם תומך במערך כרטיסים ב-CFX, מדובר על בלבד).

וכי אתה מתלוצץ?

הרי היה ברור כי אנחנו דנים על 2120 i3, וה-G620 שהצעת.

הרי אמרת

כתבתי לך שהתוצאה לא אמינה. אין מצב שמעבד אקסטרים (I7) יהיה חלש יותר מ-I3 כפול ליבה. ואין מצב של-G620 יציג ביצועים עדיפים על G630. תעשה את החשבון.

הצעת לי לעשות חשבון, הרי שהביקורות עומדות לרשותך, או שמא גם הן אינם אמינות?

בנוסף, מדוע לא השכלת להפנים כי מדובר במחשב Budget , משמע תפקידנו להוציא את מרב הביצועים תחת התקציב הנתון.

הוספת נתונים לא קשורים בעליל כגון תמיכה במערכים, ותמיכה במנשקים שונים, לא משנה ולו במעט את הנקודה העיקרית לשמה נפתח אשכול זה.

לא די כי אתה מוסיף נתונים לא שייכים, וכי פותח האשכול ביקש תמיכה ב-CF ?

אולי נמלכת בדעתך להמליץ גם על תושבת Z77, אולי הוא צריך תמיכה בהמהרה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוזמן

http://www.tms.co.il/preview/spec/vhwdf4mn

תודה רבה לכולכם על העזרה :) .

חבל על הוויכוח המיותר, כל מקרה לגופו, וכמו שהסברתי מדובר במחשב זמני אפשר לומר, ללא שום שדרוג בתקופה שישאר אצלי. כך שאין צורך ב-USB/SATA 3, בטח שלא ב-CF. סה"כ רציתי מפרט שאני אוכל למקסמם ממנו את הביצועים במשחקים, לצד שקט מסויים כי הוא בחדר שינה, ונראה לי שעשיתי בחירה נכונה. כשיגיע הזמן בעתיד לשדרג ל- ודומיו, זה יהיה הזמן גם לתת את המפרט הנ"ל לאחותי ולקנות לעצמי משהו בתקציב ראוי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכי אתה מתלוצץ?

הרי היה ברור כי אנחנו דנים על 2120 i3, וה-G620 שהצעת.

הרי אמרת

אמרתי את זה רק על מנת להראות לך שזה לא אמין. ההשוואה היית בין G630 ל-G850.

הצעת לי לעשות חשבון, הרי שהביקורות עומדות לרשותך, או שמא גם הן אינם אמינות?

בנוסף, מדוע לא השכלת להפנים כי מדובר במחשב Budget , משמע תפקידנו להוציא את מרב הביצועים תחת התקציב הנתון.

הוספת נתונים לא קשורים בעליל כגון תמיכה במערכים, ותמיכה במנשקים שונים, לא משנה ולו במעט את הנקודה העיקרית לשמה נפתח אשכול זה.

לא די כי אתה מוסיף נתונים לא שייכים, וכי פותח האשכול ביקש תמיכה ב-CF ?

זה על הדרך בגלל זה הכנסתי את זה בסוגריים.

אולי נמלכת בדעתך להמליץ גם על תושבת Z77, אולי הוא צריך תמיכה בהמהרה ?

זה כבר לא מצחיק, אבל בעוד 100 ש"ח הוא מקבל לוח מפוצ'ר ועדכני ולא לוח שיצא לפני יותר משנה שיש לוחות סוקט 1156 עם יציאות עדכניות יותר ממנו (יכול להיות גם 775, אבל ני לא בטוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו אינדיקציה ניתן לקבל מהביקורות אם מעבדי פנטיום אינם נכללים בהן?

אם אתה מתעקש שהמשחשב ישמש לגיימינג רק לשנה, איני רואה טעם ביותר מ G620

ומשום שבסבירות גבוהה לא יזרק, אלא יעבור לשימוש משני למשל כ קח את הלוח המפוצ'ר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בילבלתם אותי בצורה די קשה :silly:

הזמנה אפשר תמיד לשנות, גם כך החנות סגורה.

בוא נשכח ממה שהיה עד כה, ונתמקד רק בפרטים האלה:

1) תקציב 2350 ש"ח ללא חריגה כלל.

2) המחשב למשחקים האלה, רק לתקופה של השנה הקרובה בלבד: World Of Warcraft, COD:MW3, BF3 ו-COD החדש שיצא בסוף 2012.

3) אחרי שנה הוא יעבור לחדר שינה אחר, לשימוש של וצפייה בסרטים. לא תהיה בחדר, ואם בסיכוי קלוש כן תהיה, אז נקנה כרטיס פשוט לצורך חיבור המחשב.

4) לא ייתווסף שום או רכיב מעודכן בעתיד, מי שירש את המחשב יקבל אותו כמו שהוא, שתאמינו לי הרבה מעבר לצרכים שלהם.

5) אני רוצה מקסימום ביצועים במינימום מחיר!

סופית, I3 2120, או שהוא מיותר לגמרי וה-G630 יותר מיספיק? כשאני מדגיש, אני רוצה אותו למשחקים שציינתי.

באותה מידה, לוח אם משופצר יותר מבחינתי זה כרטיס קול איכותי יותר (בכמה מדרגות, ולא סתם בקצת). אין לי שום צורך ב-USB/SATA3/CF/HDMI במחשב הנ"ל, אז לא רואה סיבה להוסיף לזה גם שקל אחד. כך שאיזה יענה להגדרה הזו ממה שהבאתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...