Windows 8 Release Preview שוחרר - עמוד 7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 8 Release Preview שוחרר

Artist

Recommended Posts

אתה מוזמן לשלוח את חוות הדעת העניינית שלך למייקרוסופט ואינטל

רק זה מה שחסר שאנשים בכול מקום יתחלו לעשות תנעות משנות עם הידיים לדביר למחשב שלהם במיוחד במקום עבודה שיש מלא מחשבים מחר כולם באשפוז במחלקה הסגורה להסתקלות חחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי ספק שבעתיד מקלדות ועכברים יעלמו לאט לאט, פשוט הדרך לשם תהיה קשה מאוד.

לא מחליף את העכבר והמקלדת שלי, גם לא במסך מגע שמגדל רגליים ובא אלייך ליד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שבעתיד מקלדות ועכברים יעלמו לאט לאט, פשוט הדרך לשם תהיה קשה מאוד.

לא יקרה עד שהמחשב לא ילמד לתרגם את המחשבות שלך לטקסט. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? אל תלך רחוק.

אחיינים שלי, טווח גילאים של 2-10 כולם משתמשים במסכי מגע ומכירים את התפריטים כמוני כמוך, בלי שום בעיה.

תתן להם מקלדת, חוץ מסתם ללחוץ על הכפתורים, לא יהיה להם מושג מה לעשות איתה.

לזה אני מתכוון "בעתיד"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

אני רואה אותם ועוד ילדים פשוט יותר מתחברים לממשקי מגע מאשר מקלדת ועכבר. גם גדולים מהם.

אני בגיל שלהם התחלתי ללמוד איך להקליד במהירות, אם היה מסכי מגע לא הייתי מתקרב בכלל למקלדת.

וזה ישפיע עליהם לא רק לצרכי בידור, אלא גם לעבודה יומיומית ולכל דבר אחר.

אם היום במשרדים עובדים עם מקלדת ועכבר, בעתיד, גם כשהמקלדת והעכבר יהיו קיימים, הרוב המוחלט של האנשים בכלל לא ידע איך להשתמש איתם.

נורמה. פעם גם לא היה צורך בעכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איתכם, אני גם חושב ככה, אבל לא הבנתם את הפואנטה.

אתה מנסה לטעון שבגלל שהדור הבא מתרגל למגע מגיל אפס הם יעדיפו את זה ממקלדת גם להקלדה. אבל זה לא נכון. כל עוד קיימת מקלדת ליד כל מחשב נייח, ילדים ילמדו להשתמש בה. ומכיון שכל מצב שבו יש מקלדת זמינה היא תהיה נוחה יותר ממגע, אף פעם לא יפסיקו להיות מקלדות ליד כל מחשב.

לצורך הדוגמה, תסתכל על בקרי משחק לקונסולות. במשך שנים הרגילו את השחקנים להשתמש בבקרים לכל משחק, ובכל זאת גם טובי השחקנים שנולדו עם בקר ביד יודו שבשביל סוגי משחקים מסויימים (בעיקר FPS ו-RTS, ואולי עוד) מקלדת ועכבר עדיפים בהרבה.

גילוי נאות: את התגובה הזו ניסיתי לכתוב באמצעות מקלדת המגע של הסמארטפון (כשהרדמתי את הילדים). למה רק ניסיתי? כי אחרי כמה דקות של עצבים נטשתי את הרעיון וחיכיתי לשבת ליד המחשב ולהקליד בצורה נורמלית. וגם אם לא הייתי מתייאש, התגובה הזו כנראה היתה קצרה בהרבה (ולא שהיא ארוכה גם ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...