Windows 8 Release Preview שוחרר - עמוד 5 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 8 Release Preview שוחרר

Artist

Recommended Posts

אם מייקרוסופט חושבים שהממשק החדש הולך לעשות חיים קלים לכל הדודות במשרדי הממשלה, ובכלל בכל העובדים בעולם שהם לא אנשי IT - הם טועים ובגדול.

הממשק החדש הזה הולך לחטוף המון ביקורת רעה מצד המשתמשים ה"רגילים".

הDesktop הקלאסי יחד עם הExplorer הרגיל, הם כלי העבודה הכי מוכרים והכי פרודקטיבים והכי יעילים.

להתחיל לעבוד בMultiTasking עם המטרו זה אומנם מאוד סקסי, אבל הרבה הרבה פחות יעיל לדעתי.

מסכנים הHelp Desk באירגונים שבהם יעברו לWindows 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדקתי ניסיתי והמערכת הזאת פשוט לא מתאימה למחשבים נייחים זה פשוט לא נועד לזה זה כאילו שכחו שיש בעלי מחשבים נייחים.

כן WIN 8 מאוד מהיר ונראה בסדר גמור אבל המטרו הזה לא מתאים בכלל, אני מייחל לזה שיעשו גרסה ללא מטרו ועם התחל שלפחות נוכל להסתדר איתו בצורה נוחה כי המטרו הזה לא קשור לעבודה עם עכבר בכלל! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה: לטאבלטים ולא למחשבים נייחים \ ניידים. זה אמור להחליף את וינדוס 7?

חוץ מזה שאני לא מרגיש חידוש מיוחד, מערכת שדומה או לפחות נראת כמו כל שכזו למסכי מגע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי יומיים של ניסיון אמיתי להשתמש במערכת מחקתי אותה מהמחשב.

כל הפעלולים הגרפיים האלה הכבידו עלי יותר מידי, אני מרגיש שהלכתי שולל אחרי מראה עיני ולא נתתי לשכל לומר את שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים - זו מערכת שמיועדת לטאבלטים עם מסך מגע כקהל היעד המרכזי שלה.

אתם יודעים איזו חוויית שימוש מתסכלת נותנת ללא מסך מגע ובשימוש לעבודה במקום גלישה/שירים/משחקונים? זוועה!

מישהו ניסה את 8 על עם מסך מגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינוי צריך להיות לטובה ולא סתם לשם השינוי עצמו. הדבר היחיד שקסם לי בהבדלים שכתבו בינה ל7 הוא זמן טעינה משופר, דבר שנעשה לא רלוונטי מאז שעברתי לSSD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהמטרו עוד לא בשל.

יש תוכניות שכשמפעילים אותן המערכת עוברת לדסקטופ באופן אוטומטי, ובכלל עצם זה שהדסקטופ קיים כל הזמן ברקע גורם למטרו להראות כמו מעטפת ממש מאולצת.

השאלה היא אם הממשק החדש יכול להחזיק את המערכת באופן עצמאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי למשל השינוי נחמד

גם בלי מסך מגע

האם אתה מרגיש שיש לו ייתרון כלשהו, שהוא יותר יעיל מהממשק הקודם? או ש"נחמד" אומר "אני מסתדר, השינוי לא מפריע לי"?

כי לשגע את כל אלה שלא מסתדרים עם שינוי רק כדי שלאלה שכן מסתדרים יהיה "נחמד", לא נראה לי כמו החלטה נבונה מדי.

לפחות במייקרוסופט מאמינים שכן, זה הרעיון של גרסת RT שבה לא יהיה דסקטופ אלא רק מטרו (כמובן שיישומי דסקטופ לא יעבדו עליה).

האם זה יצליח? את זה נצטרך לחכות ולראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומללים הנציגים בספקיות האינטרנט שייצטרכו לתמוך בלקוחות עם מודמים וחייגנים החל מ Day 1. טוב נו, נציגי Tier 0.000001 לעולם יהיו אומללים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהמטרו עוד לא בשל.

יש תוכניות שכשמפעילים אותן המערכת עוברת לדסקטופ באופן אוטומטי, ובכלל עצם זה שהדסקטופ קיים כל הזמן ברקע גורם למטרו להראות כמו מעטפת ממש מאולצת.

זה אחד הדברים שחשבתי עליהם למעשה, למה אני צריך את כל זה אם את החדשות שלי אני יכול לקרוא דרך הדפדפן שיהיה בדסקטופ, כנ"ל לגבי 80% מהדברים שם, כך גם לגבי תמונות וסרטונים, ואפילו את האייקון מזג אוויר שם אפשר להתאים כ WIDGET בדסקטופ.

אם הם היו מעיזים והולכים צעד אחד קדימה, כל אותם אייקונים שנמצאים בדסקטופ יהפכו לעוד ריבוע במטרו וזה יכול אפילו להפוך למשהו יותר אטרקטיבי אם יתלווה לזה מידע מועיל כלשהו מלבד אייקון סתמי של תוכנה, ורק אז יהיה אפשר לוותר על הדסקטופ ולעשות פה מהפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...