ראוטר אלחוטי איכותי עד 1000 ש"ח - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטר אלחוטי איכותי עד 1000 ש"ח

Spider1

Recommended Posts

צ'יפ, שאלה לי. אני מבין שהמפרט החומרתי של הTP-LINK הוא סבבה, וכך גם רשימת התכונות.

אבל איך אתה יודע שהוא יהיה סבבה בסביבה מרובת משתמשים שהאמינות אצלה מעל הכל ולאורך זמן? (בלי לבצע כיבוי והדלקה פעם בשבוע-שבועיים)

האם בדקת את ה 1043 לאורך זמן ובסביבה כזו ?

מה מקסימום העמדות שהראוטר הזה יודע להתמודד עימם בלי פגיעה ביציבות ובמהירות שלו ?

פשוט מנסיוני גיליתי שהמון מהראוטרים המומלצים לשימושים ביתיים, לא מספקים את הסחורה בשימושים עסקיים, (לא בדקתי דגם זה) ובכלל אין מה להשוות את יציבותם למוצרים של סיסקו שפשוט עובדים ועובדים, עם פחות מנפילה אחת בממוצע פעם בשנה. (מוצרי סיסקו "אמיתיים", לא linksys)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר. השואל המקורי (spider1) הציג את הדרישות שלו בפוסט הפותח ככה: "אני מחפש ראוטר+ ADSL איכותי שיחזיק רשת קווית של 2 מחשבים בחיבור Lan + מחשב בחיבור + אלחוטית ב-100MBit לפחות כמו כן שיתמוך במקביל ביציאה לUSB לדיסק קשיח חיצוני." בשביל דרישה כזו ה-1043 הוא מעל ומעבר.

אתה מעלה סוג דרישה שונה לחלוטין - ראוטר לסביבה עיסקית. במצב הזה ההמלצות שלי שונות לחלוטין.

ההמלצה שלי ל-1043 היתה לשואל המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל הוא גם ציין שהדגש ההוא על ציוד איכותי ויציב

אני צריך ציוד איכותי ויציב מאוד , הרשת עמוסה 24/7 גם בתעבורת מידע וגם באינטרנט בתעבורות של 20MBIT לשניה.

אודה לעזרתכם, במידה וצריך להוסיף כסף אין בעיה הדגש הוא על ציוד איכותי ויציב עם אחריות ותמיכה.

בו נשאל כך, אם היית צריך להמליץ על ראוטר בסביבה של 10 משתמשים, כשאמינות ויציבות הם מעל הכל. על מה היית ממליץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למכלול הצרכים של השואל המקורי ה-1043 הוא מספיק איכותי ויציב. BENDA נותנים לו תמיכה ויש לו אחריות ל-3 שנים. אם הוא רוצה נתב עוד יותר "חזק" כלומר בעל מעבד יותר רציני, שילך על ה-DIR-655 של D-LINK המבוסס על מעבד של UBICOM. הבעיה בנתב הזה (ולכן לא המלצתי עליו מלכתחילה) היא שאין לו תמיכה אמיתית ב- חיצוני - תקרא את הסקירה שלי עליו.

לתת המלצה "מהאוויר" לנתב עסקי ל-10 משתמשים זה לא רציני. צריך לדעת מה התעבורה בתוך הרשת, מה התעבורה לאינטרנט וחזרה, איזו דרישות אלחוט יש, האם נדרשת אלחוטית נפרדת לאורחים, האם חיבור ה-WAN צריך להיות מגובה, כמה מתוך ה-10 מחוברים בו זמנית וכיוב'. עוד נתון "די חשוב" הוא התקציב - אפשר למצוא פתרונות דוחק במאות שקלים ואפשר למצוא פתרונות בעשרות אלפי שקלים.

רק על בסיס מכלול הנתונים אפשר לתת כיוון. סתם לזרוק דרישה ל-"נתב ל-10 משתמשים" לא אומר לי כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'יפ תודה על התגובה,

קראתי את הסקירה שלך באתר, נראה כי הDIR-655 הינו נתב מסוף 2008 , האם משהו השתנה בו מאז מבחינת החומרה? יש הבדל בין הנתב הקודם לנוכחי?

אני חייב תמיכה של ויציבות רשת מירבית, ה-4500 בעל יכולות טובות מהDIR-655 ? , אני אביא אותו ב"יבוא אישי" כמו שאומרים במזוודה מחו"ל כך שאין בעיה אם תקנים וכו.

בכל אופן, תוכל להמליץ לי לחלופה חזקה לפחות כמו ה-DIR-655 עם תמיכת עדיפות עם מודם פנימי? מעדיף בכל אופן רמה מעל.

תודה רבה

נ.ב, אשמח מאוד לעמדתך לגבי המודם שאורנג' סיפקו ב-2009 הסמרטבוקס - ביחס לנתבים שהוזכרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספיידר, אם אתה הולך על 4500 תקנה דרך .

חשוב מאוד לציין למוכר לעטוף את זה בעטיפה כלשהי ולא לרשום את דגם המוצר.

כך אני עשיתי והבאתי דואל באנד שלא מתאפר לייבוא לארץ והמכס לא עצר אותו... בתרומה הוא קיבל 5 כוכבים וקומנט חיובי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצורף אתר שתוכל להשוות את הביצועים של הראוטרים אין את ה4500 יש את ה4200 תחת cisco

(שים לב שניתן לעשות פילטרים)

http://www.smallnetbuilder.com/lanwan/router-charts/bar/77-max-simul-conn

כמובן שלא תקבל מזה אמינות

מבחינת מה שהגדרת הtplink יענה על צרכיך

(התוצאות שלו מרשימות מאוד למשל 5109 Maximum Simultaneous Connections

זה בהרבה מעל ראטור ביתי ממוצע)

מבחינת השוואה הlinksys חזק יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...