ראוטר אלחוטי איכותי עד 1000 ש"ח - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטר אלחוטי איכותי עד 1000 ש"ח

Spider1

Recommended Posts

שלום לכל המומחים,

אני מחפש ראוטר+ ADSL איכותי שיחזיק רשת קווית של 2 מחשבים בחיבור LAN + מחשב בחיבור + אלחוטית ב-100MBit לפחות כמו כן שיתמוך במקביל ביציאה לUSB לדיסק קשיח חיצוני.

אני צריך ציוד איכותי ויציב מאוד , הרשת עמוסה 24/7 גם בתעבורת מידע וגם באינטרנט בתעבורות של 20MBIT לשניה.

אודה לעזרתכם, במידה וצריך להוסיף כסף אין בעיה הדגש הוא על ציוד איכותי ויציב עם אחריות ותמיכה.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה רע בזה...אני צריך המלצה מקצועית.

אני יודע שCISCO וLEVEL ONE הם ראוטרים טובים רק שאני לא מוצא שם בדיוק מה אני צריך.

אני צריך ראוטר לפחות רמה אחת מעל הממוצע.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך תקציב, לך על מוצר איכותי...

TP-Link זה חברה ששווה אני לא יגיד מה...

לא יודע מה כל הפורום כאן התלהב ממנו, סתם עוד נתב שבטח עושה בעייה עם הטבלת NAT שלו כמו שבדרך כלל הנתבים שלהם עושים בעיות...

אז יש לו 3 אנטנות והוא תקן N, וואו.. מדהים!

מחיר: 700 שקל

מוצר של Cisco (המחלקה הפרטית Linksys)

http://homestore.cisco.com/en-us/Routers/Linksys-EA4500-Dual-Band-N900-Router-with-Gigabit-USB_stcVVproductId145330245VVcatId543809VVviewprod.htm

מבטיח לך שלא תצטער על זה, מוצרים שלכם מחזיקים כמו שור וזה איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיסקו אכן ציוד מעולה. רק לא ראיתי אם יש בו מודם ADSL מובנה??

דבר שני ראיתי בארץ אצל החברות הגזלניות המוצר? או ששוה ליבא אותו כמו שהוא מחו"ל מהאתר הזה?

תודה רבה!

**במידה ואין בו מודם ADSL אודה להמלצה לראוטר סיסקו עם ADSL מובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדלקתי על ה4500...נראה מוצר איכותי.

איך מתגברים על בעיית ה"מודם ADSL" , יש להם גם ציוד יעודי או שאפשר להסתפק במה שבזק דוחפים? אני צריך ציוד איכותי ויציב .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לסיסקו האלו, אין להם את תכונות בסיסיות שיש אפילו לTP-LINK.

הפורום מתלהב כי מדובר במוצר מוצלח, בניגוד למוצרי לינקסיס בזמן האחרון ששווים אני לא אגיד למה (ביחס למחירם נגיד, כאשר כל הנתבים ב500 שקל מינוס שלהם די גרועים בתמורה\מחיר והרבה פחות יציבים)

ממליץ לך לחכות לתגובה ממישהו שמבין בנושא ולא רק כמו עיוור הולך אחרי שמות שנשמעים לו טוב או בוחר מוצר יקר בלי לבדוק עליו תגובות

תשתמש במודם של (במקרה שהם נותנים לך מכשיר משולב תבטל איתם את הרטואר ככה שיעבוד רק כמודם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי משהו אחד שיש ב-TP-Link WR1043ND ואין ב-Linksys EA4500...

ואפילו אם תתאמץ ממש ותמצא משהו שטותי שלא שימושי... תמיד יש קושחות חלופיות!

המוצרים של Cisco לא שווה ערך לשל TP-Link.

זה כמו שתגיד לי שיש שגם של מאזדה שלא רואה את מרצדס (באופן כללי, אין צורך לציין דגמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

לא ארוץ לTP - LINK , הוא די דומה במאפייניו למודם שאורנג' סיפקו לי. בכמה מילים לקחו קופסה מפלסטיק דחפו בפנים כמה ברזלים ויצא ראוטר שיוצר בעיות בחיבור לאינטרנט באופן קבוע, קרטועים, נפילות תקשורת מידי פעם.

יכול להיות כמו שאומרים שהTP LINK הוא כמו לסוע בסובארו אמינה וטובה, אבל אני רוצה לשלם ולקבל מרצדס ...

אודה להמלצות נוספות ממומחי הפורום

המשך שבוע מעולה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה דיברתי על הX2000 שהוא קישר אליו, שאין לו דברים כמו רשת ג'יגביט, וגם אם תתעקש לכנות אותו מרצדס הוא יהיה יותר גרוע מהTP-LINK גם בתכונות וגם ביציבות

ומה הפואנטה להשוות את ה1043 ל4500, כשהשני עולה פי 4 מהראשון. כאשר לרוב התכונות ב4500 לא יהיה לו אף פעם שימוש.

אם אתה מקובע על הסיסקו לך עליו (לא יודע מאיפה הבאת את השטויות של ה"קופסת פלסטיק בלה בלה")

http://www.netcheif.com/reviews.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב להביא את ה4500 מחו"ל זה יעלה לי רק מחיר עלות (כ-700 ש"ח שהוא ללא ADSL ולחבר בנפרד מודם.

השאלה אם לחבר אליו מודם מעאפן של או לקנות ציוד טוב בנפרד? יש לכם מושג אם יש לזה משמעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב להביא את ה4500 מחו"ל זה יעלה לי רק מחיר עלות (כ-700 ש"ח שהוא ללא ADSL ולחבר בנפרד מודם.

השאלה אם לחבר אליו מודם מעאפן של או לקנות ציוד טוב בנפרד? יש לכם מושג אם יש לזה משמעות?

אם אתה מביא אותו במזוודה עוד ניחא, אבל אם הוא ישלח אליך בדואר סביר להניח שהמכס יעצור אותו כי הוא לא עומד בתקני התקשורת של מדינת ישראל. הדעה שלך על ה-TP-LINk היא כל כך מוטעית שחבל בכלל שאנסה לשכנע אותך. אתה רוצה לקנות נתב ב-200$ - תהיה בריא. לטעמי זה בזבוז כסף מוחלט. ה-1043 + מודם של יעשו עבודה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...