האם אנשי התמיכה של חברת "אלודה" צודקים ?!?!?! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אנשי התמיכה של חברת "אלודה" צודקים ?!?!?!

HF Integrale

Recommended Posts

בנובמבר (לפני 4 חודשים) קניתי צורב Yamaha CRW2200E 40x20x10 מפלונטר .

מאז לא הצלחתי אפילו פעם אחת לצרוב כפול 20 .

הוא מתחיל לצרוב כפול 20 בערך 3 אחוז (מבערך 700 מגה) ואז נותן הודעה:

"Change Speed Due To Media"

ואז הוא יורד למהירות צריבה כפול 8. תמיד !!!

לזכותי יש לציין הדברים הבאים:

השתמשתי ב 3 סוגי מדיה שונים (X20 של פלונטר, X20 של אופיס דיפו, X20 של טיטניום פרו...)

בדקתי עם הבנצ'מרק של נרו את מהירויות הצורב - הכל עבר חלק.

עשיתי דיפרגמנטציה מלאה + אופטימיזציה מלאה (נורטון ספיד דיסק) לכל הפרטישנים במחשב.

עשיתי בדיקת מהירות צריבה לפני הצריבה עצמה (Determine Burn Speed) ונמצא שהמהירות המקסימלית היא כפול 39.

ואז אפילו בסימולציה הוא יורד לכפול 8 !!

ניסיתי עם ההגנה מפני נפילות וניסיתי בלי ההגנה...

עשיתי ריסטארטים נקיים (Fresh Restart) לפני כל צריבה

וניסיתי עם וניסיתי עם 2000 (יש לי 2 מערכות הפעלה).

כלום !

התייאשתי סופית, התקשרתי לתמיכה של אלודה,הסברתי הבעיה וזה מה שענו לי:

"...בצורבים החדשים יש מערכת בדיקה פנימית שבודקת את סביבת העבודה של הצורב (מעבד, הארד דיסק, תוכניות שעובדות ברקע,מהירויות העברת מידע וכו' - הוא התעקש בעיקר על - "סביבת העבודה של הצורב" - ), ולפי זה הוא מחליט מה היא מהירות הצריבה המקסימלית וכל זה כדי למנוע "נפילות בצריבה", ככה עובד המוצר.

אז אמרתי: " אבל כדי למנוע "נפילות" יש לו 8 מגה באפר ומערכת מיוחדת לזה,בלי קשר לבדיקת סביבת העבודה,מה גם שלא ראיתי מינימום דרישות מערכת פחות משלי..."

אז הוא ענה: "זה המוצר,בין כל מחשב ומחשב יש הבדלים - על שלנו הוא יכול לצרוב כפול 20 על של אחר כפול 16 ואחר כפול 8. הכל תלוי בסביבת העבודה..." (שוב המונח הארור הזה). "יתכן אפילו שהוא יצרוב אצלך כפול 20 ואז תתקין תוכנה כלשהי והצורב פתאום יוריד מהמהירות ויתחיל לצרוב כפול 8..."

אז שאלתי אותו איזו מערכת יש להם שגם אני אקנה כזאת (אחרי שהוא הזמין אותי לראות שאצלהם זה צורב מצוין כפול 20-די סותר את עצמו לא???) אז הוא אמר: מה כבר יש לנו? יש לנו 3....

סגרתי את הטלפון וצעקתי לשמיים...!

פה אני שואל אתכם - האם הוא צודק, ואם לא, מה יכולה להיות הבעיה ופתרון לה ?!?!

אני מיואש !!!!!!!! אתם תקוותי האחרונה !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהם צודקים, יש שני דברים חשובים שנותר לך לעשות:

1. לבדוק את זה שוב, אבל הפעם עם מדיה נורמלית (Verbatim, , TDK, Kodak) ולא ה-no names שניסית עד כה.

2. לקחת את הצורב אליהם ולתת לאלודה להוכיח את צדקתם.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

תנסה לקחת את הצורב לחבר, אם גם שם יש את הבעיה הזאתי תזרוק את הצורב הזה לראש של משהו בפלונטר ותדרוש החלפה או תעשה אותו דבר עם אלודה.

לגבי המושג "סביבת העבודה" זה הוא ביטוי מפגר, זה נכון שיכולה להיות לה השפעה על תהליך הצריבה(אבל לא תאט אותו WHATSOEVER). לא נראה לי שיש לך בעיות מיוחדות במערכת הפעלה שלך או "בסביבת העבודה" כמו שהטכנאי המפגר ההוא אמר לך. הביטוי הזה הוא סתם ביטוי לכיסוי תחת להאשים תוכנה וחומרה של הלקוח כדי להתחמק מתשובות ישירות. הוא אפילו לא ניסה לעשות איתך TROUBLESHOOT לצורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לקחת את הצורב לחבר, אם גם שם יש את הבעיה הזאתי תזרוק את הצורב הזה לראש של משהו בפלונטר ותדרוש החלפה או תעשה אותו דבר עם אלודה.

לגבי המושג "סביבת העבודה" זה הוא ביטוי מפגר, זה נכון שיכולה להיות לה השפעה על תהליך הצריבה(אבל לא תאט אותו WHATSOEVER). לא נראה לי שיש לך בעיות מיוחדות במערכת הפעלה שלך או "בסביבת העבודה" כמו שהטכנאי המפגר ההוא אמר לך. הביטוי הזה הוא סתם ביטוי לכיסוי תחת להאשים תוכנה וחומרה של הלקוח כדי להתחמק מתשובות ישירות. הוא אפילו לא ניסה לעשות איתך TROUBLESHOOT לצורב.

את'לון תודה רבה. תארתי לעצמי שזה הסיפור !!

לא נראה לי שהם צודקים, יש שני דברים חשובים שנותר לך לעשות:

1. לבדוק את זה שוב, אבל הפעם עם מדיה נורמלית (Verbatim, , TDK, Kodak) ולא ה-no names שניסית עד כה.

2. לקחת את הצורב אליהם ולתת לאלודה להוכיח את צדקתם.

Prog.

ול Prognathous - היום אחרי העבודה אני אקפוץ לקנות מדיה (למרות שבפלונטר בפירוש המליצו לי על טיטניום פרו...)

בשביל הניסוי - תן לי את שם החברה שנחשבת ליצרנית המדיה הכי טובה ואותה אקנה (Money No Object), ובבקשה אל תשלח אותי לחנויות בחו'ל ( :P) , אני רוצה לקנות היום ישר אחרי העבודה !!!

תודה רבה לשניכם !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אחרי העבודה אני אקפוץ לקנות מדיה (למרות שבפלונטר בפירוש המליצו לי על טיטניום פרו...)

כנראה שמתח הרווחים שלהם על המדיות האלה הוא הכי גבוה...

כדאי שתדע שבהרבה מקרים שמלצר ממליץ לך על מנה מסויימת, הסיבה היא שזאת המנה הכי פחות טריה. כדי להמנע מלזרוק אותה, הכי פשוט ומשתלם "לדחוף" אותה לאיזה פרייאר.

בכלל, המלצות מבעלי אינטרסים כדאי לקחת with a grain of salt...

בשביל הניסוי - תן לי את שם החברה שנחשבת ליצרנית המדיה הכי טובה ואותה אקנה (Money No Object), ובבקשה אל תשלח אותי לחנויות בחו'ל ( :P) , אני רוצה לקנות היום ישר אחרי העבודה !!!

נסה אחת מהמדיות שציינתי (יהיה לך קשה למצוא מדיות של Kodak, אני רוקנתי את הכל...;)), ושים לב שהן מדורגות לצריבה ב-X20.

Ricoh מצויינים אבל לא ממש נפוצים, ואני בטוח שגם Fuji צריכים להיות טובים - לא נתקלתי מעולם במוצר שלהם שהיה פחות ממעולה.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

נראה לי שהתכוונת ל CRW2200E ולא ל 2100E כמו שרשמת בהתחלה...

ניסית לעדכן לו את ה Firmware?

What's New in 1.0d (updated: June 26-2001):

Extended support on Ricoh 20x CD-R disc.

Improved the read performance at 40x speed.

What's New in 1.0c (updated: June 4-2001):

Improved the "Optimum Write Speed Control" function

כפי שרואים הגירסה העדכנית ביותר היא 1.0d

היה כבר בעבר thread הנוגע לדגם הזה.

כיננו אותו "הצורב המפונק" מאחר והיה מסרב לצרוב במהירויות גבוהות על מדיות שאינן נחשבות ל HIGH-END.

כמו שנאמר כאן כבר, נסה לצרוב עם מדיות איכותיות באמת כמו KODAK, TDK, , VERBATIM ETC....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אחרי העבודה אני אקפוץ לקנות מדיה (למרות שבפלונטר בפירוש המליצו לי על טיטניום פרו...)

כדאי שתדע שבהרבה מקרים שמלצר ממליץ לך על מנה מסויימת, הסיבה היא שזאת המנה הכי פחות טריה. כדי להמנע מלזרוק אותה, הכי פשוט ומשתלם "לדחוף" אותה לאיזה פרייאר.

נסה אחת מהמדיות שציינתי (יהיה לך קשה למצוא מדיות של Kodak, אני רוקנתי את הכל...;)), ושים לב שהן מדורגות לצריבה ב-X20.

Ricoh מצויינים אבל לא ממש נפוצים, ואני בטוח שגם Fuji צריכים להיות טובים - לא נתקלתי מעולם במוצר שלהם שהיה פחות ממעולה.

Prog.

רשמתי לי, תודה.

וכן, ידוע לי שיש לי בעיה כזו. אני נוטה לתת אמון באנשים עד אשר מוכיחים לי אחרת.

ולפעמים כמו במקרה הנ"ל - זה מתפוצץ לי בפנים.

תודה רבה.

ואני אכנס בערב לת'רד ואדווח לכם אם זה עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנאים של אלודה ידועים בכישרון שלהם לסבן לקוחות.

כשקניתי את המצלמה הדיגיטלית שלי עם הפגמים בתמונה הם לא האמינו לי ונאלצתי צריך לנסוע לשם פעמיים ומול עיניהם הבוחנות עברנו במשך כשעה על 3 מצלמות חדשות מהאריזה והראיתי להם שלכולם יש פגמים בתמונה (refurnished בתחפושת ?).

הרביעית, זו שיש לי עכשיו, אין לה פגמים בתמונה אבל היא לא שומרת על התאריך כשמוציאים את הסוללה. אפשר להגיד שהם התישו אותי כי ממש אין לי כח ללכת לשם עוד פעם ולעבור את כל התהליך מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהתכוונת ל CRW2200E ולא ל 2100E כמו שרשמת בהתחלה...

ניסית לעדכן לו את ה Firmware?

What's New in 1.0d (updated: June 26-2001):

Extended support on Ricoh 20x CD-R disc.

Improved the read performance at 40x speed.

What's New in 1.0c (updated: June 4-2001):

Improved the "Optimum Write Speed Control" function

כפי שרואים הגירסה העדכנית ביותר היא 1.0d

היה כבר בעבר thread הנוגע לדגם הזה.

כיננו אותו "הצורב המפונק" מאחר והיה מסרב לצרוב במהירויות גבוהות על מדיות שאינן נחשבות ל HIGH-END.

כמו שנאמר כאן כבר, נסה לצרוב עם מדיות איכותיות באמת כמו KODAK, TDK, , VERBATIM ETC....

אתה צודק, טעות שלי (מהירות הקלדה).

תוקן.

אני אשקול עדכון Firmware כאופציה אחרונה, אם בכלל.

תודה על הטירחה ועל שביררת בשבילי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי אני אומר לך שאלודה הם חברה מסריחה...

קניתי צורב לפני שנה בערך,

YAMAHA 2100E סקזי

X16 X40 X10

הצורב עבד לא רע בהתחלה אבל אחרי כמה זמן התחיל לעשות בעיות

כל פעם שהכנסתי דיסק הוא ניסה לקרוא אותו ולא הצליח ככה ניסיתי עם לפחות 10 חברות שונות של דיסקים..

שום דבר לא הצליח ואז הוא התחיל לדפוק דיסקים בקצב...

אמרתי לאמא שלי שתלך לאלודה (כי זה ליד העבודה שלה) שתביא להם לבדיקה, הם אמרו לה שהצורב בסדר גמור

והבעייה היא בכרטיס סקזי , החליפו לי את הכרטיס והבעייה עדין לא נפתרה, שלחתי להם את הצורב עוד פעם והם אמרו שהצורב בסדר גמור והוא לא עושה בעיות...ושהוא צורב אצלם במערכת שלהם על כפול 16 בלי בעיות...

התקנתי את הצורב עוד פעם ושוב אותה בעייה מטומטמת התקשרתי אליהם עצבני כבר

והדבר היחידי שהם אמרו לי שאצלהם הכל עובד מצויין בלי שום בעיות ואם אתה רוצה ניתן לשדרג את הצורב ליותר מתקדם תמורת 400

שקל (WTF?!?!), אמרתי לא תודה וניתקתי להם עצבני.

הלכתי לחנות מחשבים שיבדקו האם אצלם זה עובד והם אמרו לי גם שלא, למזלי היה באותו זמן ספק אחרה של צורבי YAMAHA

והוא הסכים להחליף איתי את הצורב תמורת צורב IDE, הסכמתי מיד והצורב עד היום לא עושה שום בעיות !

בקיצור ALODA SUCKS!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Prog.

רשמתי לי, תודה.

וכן, ידוע לי שיש לי בעיה כזו. אני נוטה לתת אמון באנשים עד אשר מוכיחים לי אחרת.

ולפעמים כמו במקרה הנ"ל - זה מתפוצץ לי בפנים.

תודה רבה.

ואני אכנס בערב לת'רד ואדווח לכם אם זה עזר.

אוקיי,נסעתי לחנות ה"קשר" וקניתי מדיה של X24 (היחידה שהיתה שם...). באופיס דיפו ליד ביתי היו רק מדיות שמוטב אם לא אפרט עליהן כאן !!!

וניסיתי לצרוב בגודל 650 מגה.

עם המדיה הישנה (טיטניום פרו,"אופיס דיפו",ושל החנות עצמה) - הצורב יורד שוב ל X8.

עם הסוני X24 ניסיתי לצרוב כפול 16...וזה עבד לראשונה ללא בעיות מיוחדות !!!!!!!! (לקח 4 דקות 46 שניות).

ניסיתי לצרוב כפול 20 עם הסוני...והוא צרב אך הבאפר התרוקן,הצריבה נעצרה,הבאפר התמלא שוב,הצריבה נמשכה כפול 20 ושוב כך עד לסוף הדיסק - זה לקח הרבה זמן (לא חיכיתי עד הסוף אבל זה עשה רושם שזה יקח מעל 10 דקות).

פשוט אי אפשר לעשות סימולציה כשההגנה מפני "נפילות" מופעלת...

בקיצור,אני אעשה עוד כמה ניסויים.

נ.ב - יכול להיות שהמחשב שלי איטי מידי (למרות שכפי שכבר כתבתי - ממוצע העברת המידע של ההארד דיסק לפי HDTACH הוא 26 מגהבייט לשניה (דגם - 200BB) וההארדיסק השני 24 מגה בשניה (Seagate) ? ?

שאר המפרט בחתימתי (הנרו אומר שהוא בתאוריה יכול לצרוב עד כפול 39).

בכל מקרה למי יש רעיון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לחבר את הדיסק הקשיח והצורב באותו כבל ואת שני היחידות האחרות ביחד.

סבבה תודה....מיד אחרי העבודה !!

(זה לא יפגע בביצועי המחשב, נכון ? כלומר, לא יאט אותו כתוצאה מזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...