** שתי הערות על "גולן טלקום" ו-HOT Mobile - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** שתי הערות על "גולן טלקום" ו-HOT Mobile

Cheif

Recommended Posts

^^^ לא שמעת על כבל מגניב כזה שמחברים אותו מצד אחד לשקע שבקיר ומצד שני לטלפון, ואז לא נגמרת לו הסוללה?

רשום גם שהם יעשו עוד דברים שהם בשורה התחתונה כסת"ח, מי אמר שזה לא אחד מאותם סעיפים?

כי זה לא סתם סעיף בחוזה שאיזה מישהו "חשף", זה משהו שהם אמרו במפורש ואפילו ציינו שבעתיד הם יחשפו מוצרים חדשים שמיועדים לחיבור למחשב (כלומר "נטסטיק").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה פשוט לא נכון.

הוט מגבילים tether/hotspot ל 64kbps, גולן לא מגבילים

בגולן אתה מקבל שיחות חינם לקוי קרקע בחו"ל, ומחירים מצחיקים לשיחות מהסלולר בחו"ל (35 אג' לדקה מרוב אירופה)

להוט אין תשתית דור 2, לגולן יש. שאתה לא גולש באינטרנט והמכשיר רק במעבר בין אנטנות, זה חוסך לך לא מעט סוללה.

רק עניין ההוטספוט/tether לבד שווה את הפרש ה 10 שקלים בחודש...

כשאתה מציג את זה ככה...

לא ידעתי לגבי השיחות חינם לחו"ל ללא הגבלה, זה ממש ממש מגניב.

אומנם בחיים לא התקשרתי למישהו בחו"ל, אבל היי... זה עדיין מגניב.

וזה לא רק קווי קרקע, בארה"ב זה גם לסלולרים!

איזו תשתית דור 2 יש לגולן? אתה מדבר על סלקום?

בכל מקרה הנושא של הסוללה הוא מצחיק וזניח. 90% מהסוללה שלי נזללת ע"י המסך כשהוא דולק - ההבדל בין מכשיר עם מסך דולק לבין מכשיר עם מסך כבוי הוא בין כמה שעות בודדות לבין כמה ימים (ואפילו מעל שבוע!) לפני שהסוללה מתה..

מה שמטריד אותי זה פשוט נושא הקליטה. אבל אם הם דואגים שתהיה קליטת דור 3 בכל חור - אז מצויין. מה אכפת לי? במילא אני רוצה את דור 3 בשביל במהירות נורמלית, אז אולי זה דווקא טוב לי ש"אין להם ברירה" אלא להשקיע כמו שצריך בדור 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולן פורסת תשתית דור 3 עצמאית (ללא דור שני), במטרה שיהיה לה כיסוי בכל הארץ. עד אז, בנקודות בהן לגולן אין אנטנות עצמאיות, היא נודדת על תשתית סלקום (כמדומני זה יהיה נכון ל7 שנים הקרובות). מכאן, שבנקודות בהן אין לגולן תשתית עצמאית שתכסה אותך - אתה תנדוד על אנטנות של סלקום, ולא משנה אם המכשיר שלך הוא דור שלישי באזור בלי אנטנה של גולן, או דור שני ואז מן הסתם אין אנטנה של גולן. זה יתרון די גדול על פני .

ביום-יומיים הראשונים הייתי מקבל באזור 1-2MB. היום אני מקבל חיבור קבוע של 2.5MB מינימום כאשר רוב הזמן הממוצע זה 4MB+(אזור המרכז)

בגולן בביתי (חיפה), שם ין לגולן תשתית אז מדובר על תשתית , קיבלתי 4 מגהביט הורדה ו800 העלאה. אני חושב שזה נתון די יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יתרון די גדול על פני .

לא הבנתי איפה פה היתרון.

אם לפלאפון יש כיסוי דור 3 מלא על 100% מהארץ, אז זה בהחלט עדיף על פני כיסוי דור 3 של 80% (נניח) ועוד כיסוי דור 2 של 20% כגיבוי משלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה כנראה פיספסתי. אני אצליהם, אבא אצלהם וחברתי היקרה אצלהם. יש אחלה קליטה (לא יודע אם זה הודות לנדידה לפלאפון והאמת גם לא אכפת לי כרגע), האינטרנט מהיר בהחלט (בטח יחסית לאורנג' שבה היינו) והכל "רגיל" - בדיוק כאילו אני אצל אחת מהחברות הגדולות.

תוכל להעלות נתונים של SPEED TEST ?

אני כרגע בסלקום וחשוב לי לדעת אם הקליטת לא תיפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולן פורסת תשתית דור 3 עצמאית (ללא דור שני), במטרה שיהיה לה כיסוי בכל הארץ. עד אז, בנקודות בהן לגולן אין אנטנות עצמאיות, היא נודדת על תשתית סלקום (כמדומני זה יהיה נכון ל7 שנים הקרובות). מכאן, שבנקודות בהן אין לגולן תשתית עצמאית שתכסה אותך - אתה תנדוד על אנטנות של סלקום, ולא משנה אם המכשיר שלך הוא דור שלישי באזור בלי אנטנה של גולן, או דור שני ואז מן הסתם אין אנטנה של גולן. זה יתרון די גדול על פני .בגולן בביתי (חיפה), שם ין לגולן תשתית אז מדובר על תשתית , קיבלתי 4 מגהביט הורדה ו800 העלאה. אני חושב שזה נתון די יפה.

אתה בעצם טוען שיש לסלקום יתרון בכיסוי על פני פלאפון

ואני ממש לא בטוח שזה מה שקורה בפועל

נכון שלסלקום יש גם 2G וגם 3G אבל הכיסוי של פלאפון מקיף לא פחות והוא כולו ב3G

רוצה לאמר, הייתי בפלאפון ובאורנג', ואין לי ספק שהרשת הטובה בין השניים מבחינת כיסויים היא פלאפון

כך שקיומה של 2G לא מבטיחה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להעלות נתונים של SPEED TEST ?

אני כרגע בסלקום וחשוב לי לדעת אם הקליטת לא תיפגע.

מה, אף אחד לא קורא הודעה קודמות?

אני אישית כבר פרסמתי בשלושה נושאים שונים בדיקות מהירות, כולל פה.

נראה לי שמישהו צריך להרים כפפה ולפתוח נושא של בדיקות מהירות לרשתות החדשות, כי כל שלוש עמודים מישהו מבקש בדיקת מהירות פרטנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעצם טוען שיש לסלקום יתרון בכיסוי על פני פלאפון

ואני ממש לא בטוח שזה מה שקורה בפועל

נכון שלסלקום יש גם 2G וגם 3G אבל הכיסוי של פלאפון מקיף לא פחות והוא כולו ב3G

רוצה לאמר, הייתי בפלאפון ובאורנג', ואין לי ספק שהרשת הטובה בין השניים מבחינת כיסויים היא פלאפון

כך שקיומה של רשת 2G לא מבטיחה כלום...

היתרון הוא למכשירים שאין בהם תמיכה מלאה בתדרים של דור 3 ברשת פלאפון (המכשיר שלי N1 לא תומך ב- 850Mhz) והקליטה תהיה בעייתית (מנסיון), פה נכנס היתרון של רשת (וגם אורנג')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיש לו מכשיר שלא עובד ברשת דור 3, הגיע הזמן שישדרג.

עמרי סלח לי, אבל זו שטות לדעתי.

גם סבא וסבתא שלי ואפילו אחי הקטן, שיהיו בריאים, זכאים להחזיק מכשיר פלאפון. מה לעשות שאין להם שום צורך במכשיר דור שלישי, לא מבחינת העלות שלו ולא מאף בחינה אחרת ואין שום טעם לשדרג להם.

מלבד זאת, יש ,לצערי, הרבה אנשים בארץ שבקושי יש להם כסף למכשיר טלפון ישן/פשוט וזה לא דבר של מה בכך להוציא עכשיו 300-400 ש"ח רק כדי לקנות פלאפון דור 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...