מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע

shay1098

Recommended Posts

^^

חברה, בבקשה הגיבו כאן רק אם יש לכם מידע חדש או אם מצאתם טעויות. המקום לכל שאר הדברים הוא מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי. תודה.

בבקשה תפרסם שוב במפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי.

thanks.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 295
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לסלקום יש 2100 מג"ה, והם מעוניינים להקים (אולי כבר התחילו) קשת בתדר 850 מג"ה. זו בדיוק הסיבה שבגללה הם חיסלו את ה-TDMA, ע"מ לפנות תדרים.

ב2011 הם התחילו פריסה של 850

;)

שיחות למספרי פרימיום אינן נכללות בחבילה וניתן לחסום אותן (1900- 0.5 ₪ לדקה, 1901 עד 2.5 ₪ לשיחה, 1919 עד 6 ₪ לשיחה, 1700 9 אג לדקה)"

1800 זה לא מספרי פרימיום, אלו הם מספרי חינם. Just saying.

תודה לכולם על המידע :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בעבר היה את הסיפור שפלאפון הגבילה באופן לא חוקי ל-2 במקום לספק 7.2 כמו שהא הייתה אמורה. אני לא יודע אם הן הסדירו את זה ביניהן או שלא.

לא סודר וגם לא יסדרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיסת מידע למי שמתעניין, ציטוט הלקוח מהטוויטר- הם אמרו משהו כזה גם בדפי המידע שלהם באתר, אבל הפעם זה נשמע קצת יותר מפורש ו"מבטיח" :)

Golan Telecom? ‏@GolanTelecom

‎@margolis20‏ כל המכשירים שפועלים בכל הרשתות בארץ פועלים גם ברשת , דור 2 ודור 3. מלבד הרשתות הישנות של ומירס CDMA, IDENי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי הרגע לסלקום

המצחיקים שמו הודעה מוקלטת במענה "בשל ריבוי פניות של לקוחות המתעניינים בשלל המבצעים והמסלולים של , זמן ההמתנה ארוך מהרגיל"

כן... כמובן... מתעניינים ב "שלל המבצעים והמסלולים" :lol:

טוב לדעת, אבל למה פה? בבקשה, דיונים ודיבורים לדיון המרכזי.

בהחלט מתעניינים, רק לא בהכרח בשלהם...

כנ"ל

תרשמו כמה הציעה לכם תכנית ללא הגבלה הכי זול

כנ"ל

חבר אמר אותו דבר לגבי אורנג'.

הייתי היום באורנג' ניסו לתת לי תוכנית ללא הגבלה ב 129 ש"ח עם 1GB גלישה כשיש לי כרגע 2GB ו3500 דקות באורנג' ו1000 לשאר היעדים ב131 ש"ח :nixweiss: .

אני לא יודע מה הם חושבים אבל מחר אני בהוט.

כנ"ל

כל ההודעות הלא רלוונטיות כאן יועברו בקרוב לדיון המרכזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...