המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD - עמוד 14 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD

sashakrik

Recommended Posts

קודם כל זה שהמחירים ירדו ברגע שנפתח הדיון זה יפה מאוד

אבל אם יש 40 אנשים כרגע (ועוד 20 בפוטנציאל) למחיר טוב - ומחיר טוב זה הנחה של בין 5-10% מהמחיר שנמכר לכלל אז זה שווה קנייה.

וכל מי שאומר ש20 שקל זה מספיק מבחינתי לא מבין בכלל את המטרה של קניות קבוצתיות.

ואם בקנייה קבוצתית כמו במחיר שוק , אז זה לא קבוצתית בכלל.

כל הקטע בקבוצתית זה לפתוח את החנות לקהל יעד חדש שלא היה מגיע אלייה ללא הקבוצתית , וכמובן לתת לה פוש של מכירות - אל תאמינו לשטויות שהחנויות מוכרות לכם , הם עדיין עושות רווח, ואם הם ימכרו 50 בפעם אחת במחיר קצת יותר נמוך תאמינו לי זה עדיין כדאי להם וכדאי לנו ושלא יספרו לכם דברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברור שהחנויות עושות רווח אחרת זה יהיה ארגון ללא מטרות רווח ::)

אבל הרווח הוא באמת מאוד נמוך!

כונן משפר את העבודה במחשב בכול פעולה ביום יום , תאמינו לי מי שיקנה , לא יוכל לחזור להישתמש במחשב עם דיסק מכאני- ההבדל מאוד משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

סטטוס מצדיק את dj . גם אם זה נכון,

ולי אישית נראה שלא, לא היה מקום לדעתי

להגיב בנושא הזה.

הרי הרשתות / חנויות בחו"ל קונות מהייצרן

ועדיין מוכרות במחיר נמוך משמעותית מהארץ ,

אז מה זה אומר ? ובארץ כבר הורידו את רוב המכסים

אם לא את כולם, אז מה הקטע כאן ?

ויותר חשוב, מה איכפת לי מה הקטע ?

יהיהי מחיר טוב ? אקנה. לא יהיה ? אמתין, או לחילופין

אקנה בהזדמנות בחו"ל ( פיזית ). אני לא בטוח שעניין

האחריות כ"כ קריטי ב - .

ואיפה באמת אייבורי ו - KSP עד עכשיו ?

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונן משפר את העבודה במחשב בכול פעולה ביום יום , תאמינו לי מי שיקנה , לא יוכל לחזור להישתמש במחשב עם דיסק מכאני- ההבדל מאוד משמעותי.

כבר כתבתי וציינתי למה ב-99% מהמקרים ולרוב המכריע של המשתמשים לאמירה הזו אין כל אחיזה במציאות :nono:

אני עברתי ל-M4-128G ובתור משתמש כבד ממרבית המשתתפים פה ועם די ידע כדי לנצל את ה- יכול לומר לך מניסיון שההבדל ברוב המכריע של המקרים זניח עד לא מורגש בפועל ואין לי שום בעיה "לחזור להשתמש במחשב עם דיסק מכאני". יתר כל כן, אני עובד על שני מחשבים כמעט זהים במקביל ובשני יש דיסק מכאני... במבחן "עיוור" אני מבטיח לך שלא תבחין ביניהם במרבית השימושים היומיומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון המחירון של היבואנים שנתקלתי בו הוא די גבוה ונמצא בערך בתחום ה10% מהמחיר לצרכן אבל בקניית כמויות המחיר יורד, גם לחנויות. זו מטרתה של הקניה הקבוצתית הזו, לאפשר לנו (או לחנות שתייצג אותנו) לבוא בכח קנייתי מרוכז שיאפשר את הוזלת הכמות הזו.

בקשר ליעילות והכדאיות של הSSD - כעקרון גונן צודק, במחשב מודרני עם כמות גדולה (שעולה היום גרושים) וכונן מכני נורמלי היתרונות של הSSD יורגשו רק בקיצור (משמעותי) של זמן עליית המערכת והדקות הראשונות של עליית המחשב. אחרי זה הSUPERFETCH כבר מטשטש את ההבדלים.

כל זה נכון למחשבים נייחים. אני לא יכול לחשוב על שידרוג יותר מורגש לניידים מSSD. הרדדיסקים של מסורתית איטיים יותר מאחיהם בגודל ה3.5 אינצ', בעיקר בזמני גישה. בנוסף, במחשבים מתבצעת הרבה יותר כיבוי והדלקה של המערכת לעומת נייחים ואלו הזמנים שבהם מרגישים את השפעת הSSD הכי הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר, ההבדל לא מורגש בשימושים יומיומיים.

כך שלדעתי, לאדם מן השורה (שלא רוצה רק להריץ מבחני ביצועים), היתרון העיקרי של זה אמינות בעיקר.

וגם בתחום הזה יש עוד מה להשתפר.

זה לא מצדיק את המחיר. (עדיף כבר לקחת 2 דיסקים קשיחים ברייד 1)

לכן רוב האנשים יחכו שהמחירים ירדו. והרבה.

ואל תראו אותי ככה, אני מפנטז על הgalaxy 3 עוד לפני שהוא יצא. ;D

דרך אגב - היבואנים מרווחים הרבה. גם לפי המחירונים.

חנויות שקונות בכמויות גדולות ממש לא מקבלות את מחיר המחירון. הרבה יותר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאנחנו בארץ ואין לך חנויות שקונות כמויות ענקיות (אולי אייבורי ו-KSP).

אני קניתי רק בגלל האמינות והעמידות. הלפטופ שלי מטלטל הרבה והקשיח שלו לא שרד יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאנחנו בארץ ואין לך חנויות שקונות כמויות ענקיות (אולי אייבורי ו-KSP).

למקרה שזה לא היה ברור - דיברתי על קניה בכמויות יחסית גדולות מהיבואן בארץ. זו הדרך שלהם לנפות עסקים קטנים ולהראות ללקוחות הגדולים שדואגים להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי גונן, אתה לא הראשון שלא מאמין עד כמה המצב באמת גרוע. אבל אם זה בא ממני, אני ממליץ לך להאמין.

לגבי הקשיחים, שוב, אני מדבר על רמת היבואן ולא מה שמחוץ לארץ. ברור לי שסיגייט עושה רווח הזוי (וזה גם עובדתי, אתה מוזמן להביט בדוחות) וברור לי שגם יצור לוחות מודפסים עם שבבי שנמכרים במחירים הללו של הSSD גם נעשים ברווח הזוי. אבל הרווח? כולו של יצרן החומרה. יבואנים של רכיבי חומרה בישראל ממש לא עושים רווח היסטרי

ליאור, עם כל הכבוד, מה אכפת לך מה הרווח של החנויות?

תן להם להתעסק בזה...

אנחנו נתעסק בכיס שלנו כי אחרי הכל אם זה לא היה תלוי במחיר אז אנשים כבר היו קונים.

אל תשכחו שעבור הרבה אנשים התנאי לקניה במכירה הקבוצתית הזאת היא השגת הנחה משמעותית.

אין ספק שכולם מפנטזים על שדרוג לSSD אבל אם המחיר ירד ב20-30 שקלים, לפי דעתי כמות האנשים ברשימה שלנו תרד לחצי או לפחות ל3/4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם צודקים חלקית לגבי הרווח.

יש מוצרים שעליהם מרוויחים מעט מאוד ואין כמעט מקום לזוז במחיר.

לעומת זאת רוב המוצרים שאינם נמכרים הרבה או שמיועדים לקהל עם תקציב גדול יותר, יש בהם רווח מוגזם.

SSD הוא מוצר בעיקר לאלו שיש להם תקציב.

ובמדינה שלנו הרבה פעמים קורה שמוצרים כאלו שמלכתחילה יקרים יחסית, הופכים למאוד יקרים בגלל נתח רווחים גדול בדרך גם של היבואנים וגם של החנויות.

לדעתי צריך להפוך למוצר בסיס שאין עליו רווח גדול, שנמכר בכמויות גדולות.

המחירים של היצרנים מתקרבים לטווח בו רוב המחשבים יוכלו להכניס בתקציב.

והגיע הזמן לדעתי שהיבואנים והחנויות יפנימו את המגמה, ויעודדו אותה במקום לעכב אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר פירסמתי את ההודעה הבאה שקיבלתי מנציג ספיד מחשבים(עבור כונן M4 128GB):

"עד 10 יחידות 650 ₪ כולל מע"מ

בין 10 – 50 יחידות – 620 ₪ כולל מע"מ

100 יחידות ומעלה – 590 ₪ כולל מע"מ "

היום קיבלתי את ההודעה הבאה:

"המחיר כולל משלוח באמצעות דואר רשום לכל הארץ

אחריות למשך שלוש שנים."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...