המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD - עמוד 13 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD

sashakrik

Recommended Posts

המחירים גבוהים ללא הצדקה? כן.

יש משהו שאפשר לעשות ברמת הצרכן? לא. ברמת החנות? לא. ברמת היבואן? לא ממש.

זה במיקרו, במאקרו דווקא כן נעשה דבר אחד לטובה וזה פשוט הרחבת מעגל הצרכנים שבסופו של דבר יוריד את המחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המחירים גבוהים ללא הצדקה? כן.

יש משהו שאפשר לעשות ברמת הצרכן? לא. ברמת החנות? לא. ברמת היבואן? לא ממש.

אוקי כולם יכולים להתפזר.

המכירה הקבוצתית מבוטלת.

אין מה לעשות.

:smile1:

וודאי שיש מה לעשות.

בשביל זה אנחנו כאן בדיון הזה.

ובנתיים נראה שיש לדיון תוצאות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה לא משנה איזה מחיר אנשים רוצים - עד שאני לא יודע עד השנייה האחרונה מה המחיר הסופי אני לא קונה.

ויש לי הרגשה בלי שום קשר לקנייה הקבוצתית שהמחירים עוד ירדו בכל מקרה.

ולסיכום אציין שאני מעדיף לקנות בחנות כמו RSM בגלל המחיר והקירבה.

ועוד יותר, אני גם מעדיף יבואן רשמי לCRUCIAL (נדמה לי שזה CRG) - אבל לא תמיד מקבלים את כל מה שרוצים אני מניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחילו להתחבר למציאות של המקום הזה אנשים. הרבה מאוד יבואנים עושים את הנתח שלהם בסדר גודל המע"מ, והחנויות אפילו על גבול החצי מע"מ,

לא יודע לגבי ספציפית אבל שמעתי את האגדה האורבנית הזו לא פעם ולא פעמיים ואפילו האמנתי לה....

עד שלפני כשנתיים "נפלתי במקרה" על רשימת מחירי היבואן בהן החנויות קונות , נטבוקים וציוד היקפי מסוגים שונים - הפער בין המחיר לצרכן למחירים האלה נע בין 25 ל-35 אחוז בממוצע עבור הרוב המכריע של הפריטים (לא כולל מע"מ כמובן).

אולי זה לא נכון לכל הפריטים וברור שיש להם עוד הוצאות אבל "על גבול החצי מע"מ" נשמע לי מופרך ברוב המקרים. הם הרי לא קונים מחו"ל במחירי ...

אנחנו חורגים לתחום פורום "צרכנות" אבל לא חסרים מקרים בהם חנויות/יבואנים מוכרים במחירים מופקעים או מלאי ישן של קשיחים שקנו לפני השטפונות בתאילנד שנמכר במחיר פי 3 אחריהם (זוכרים ש-1T עלה 270 ש"ח?).

אנחנו כצרכנים צריכים לנסות לקבל את העיסקה הטובה ביותר בגבול הסביר.

לדעתי מחיר + 5-10% גג הוא יעד ראוי ולא בלתי-ריאלי.

תהיה הנחה כן, אבל היא תהיה מאוד "סמלית".

רוב הסיכויים שהזמן שאתה מבזבז על הת'רד יקר יותר מה"הנחה המאוד סמלית הזו". חבל על הזמן אם זה היעד :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי גונן, אתה לא הראשון שלא מאמין עד כמה המצב באמת גרוע. אבל אם זה בא ממני, אני ממליץ לך להאמין.

לגבי הקשיחים, שוב, אני מדבר על רמת היבואן ולא מה שמחוץ לארץ. ברור לי שסיגייט עושה רווח הזוי (וזה גם עובדתי, אתה מוזמן להביט בדוחות) וברור לי שגם יצור לוחות מודפסים עם שבבי שנמכרים במחירים הללו של הSSD גם נעשים ברווח הזוי. אבל הרווח? כולו של יצרן החומרה. יבואנים של רכיבי חומרה בישראל ממש לא עושים רווח היסטרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי ספציפית אבל שמעתי את האגדה האורבנית הזו לא פעם ולא פעמיים ואפילו האמנתי לה....

עד שלפני כשנתיים "נפלתי במקרה" על רשימת מחירי היבואן בהן החנויות קונות , נטבוקים וציוד היקפי מסוגים שונים - הפער בין המחיר לצרכן למחירים האלה נע בין 25 ל-35 אחוז בממוצע עבור הרוב המכריע של הפריטים (לא כולל מע"מ כמובן).

אולי זה לא נכון לכל הפריטים וברור שיש להם עוד הוצאות אבל "על גבול החצי מע"מ" נשמע לי מופרך ברוב המקרים. הם הרי לא קונים מחו"ל במחירי ...

אנחנו חורגים לתחום פורום "צרכנות" אבל לא חסרים מקרים בהם חנויות/יבואנים מוכרים במחירים מופקעים או מלאי ישן של קשיחים שקנו לפני השטפונות בתאילנד שנמכר במחיר פי 3 אחריהם (זוכרים ש-1T עלה 270 ש"ח?).

אנחנו כצרכנים צריכים לנסות לקבל את העיסקה הטובה ביותר בגבול הסביר.

לדעתי מחיר + 5-10% גג הוא יעד ראוי ולא בלתי-ריאלי.

רוב הסיכויים שהזמן שאתה מבזבז על הת'רד יקר יותר מה"הנחה המאוד סמלית הזו". חבל על הזמן אם זה היעד :nixweiss:

על מה שאתה מדבר היה לפני 15 שנה , היום המצב שונה .

dj-electric אומר דברים נכונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה שאתה מדבר היה לפני 15 שנה

כפי שציינתי בבירור - זה היה לפני שנתיים בלבד עם רשימה די מקיפה של פריטים (הרוב היה , נטבוקים וכדומה אבל לא רק).

וכדי להזכיר לכולנו, השטפונות בתיאלנד קרו ממש לא מזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אם ההנחה תהיה מאוד סמלית כפי ש DJ טוען אזי התרד הזה מיותר,

וגם הכותרת הבהלה ל-SSD: ההזדמנות שלכם לרכוש כונן במבצע אינה במקום,

אלא אם מדובר בזהב שוטים.

אם מדובר בהנחה של עד 5% - מה שאני מתרגם כהנחה מאוד סמלית,

אזי מבחינתי לפחות, אני יכול להמשיך לחכות עד שהמחירים יירדו,

הטכנולגיות ישתפרו ויהיו מבחני ביצועים ומידע רב יותר על כונני ה SSD החדשים

ששוחררו לאחרונה כגון 520 / VERTEX4 וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אם כבר קונים, אז למה לא לשלם 20-30 שקלים פחות? מה רע? בסה"כ ההנחה היא יפה מאוד כי 80% מהעבודה עליה נעשתה נטו מהבאז (אותו הבאז שהחדשה שציינת היא חלק גדול ממנו). בהתחלה עלה הM4 כ-675 שקלים והיום אפשר לקנות ב625 שקלים גם ללא הקניה הקבוצתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר אתם סתם מתעסקים בספיקולציות ואל תשכחו שכל בעלי העניין גם רואים את הדיון הזה...אתם נותנים להם לגיטימציה לתת לנו הנחה קטנה בעוד שאולי הם יכולים לתת הנחה באמת יפה! חכו למ"ס הקונים ותנו לחנויות להתמכרז בניהן!

עכשיו שאלה קצת יותר עיניינית וטכנית (שאלתי ואף אחד לא ענה לי עוד)..איך כרטיס ההרחבה הזה:

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=13814

והאם ייכנס לי בלוח הזה:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3475

יש לי כרטיס מסך 6850 והוא גדול נראה לי תהיה התנגשות או שזה מתוכנן להתאים (לפי העין נראה לי יהיו בעיות). בגדול אני מתכנן לקנות כי לא בא להשתמש ב- עם SATA3 בחיבור SATA2 ועל הדרך גם שיהיה לי USB3 שאין לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מה זה קשור לדיון? :nixweiss:

למה לא קשור ? יש פה כמה אנשים ששאלו עם שווה לקנות את ה- אם יש להם רק בלוח SATA2 וגם לי כך. זה כרטיס הרחבה שנותן SATA3..ומבחינת מי שקונה ואין חיבור כזה..אפשר אולי להכניס בקר כזה גם במחיר סמלי בקנייה. רק שכולם שכולם פה מדברים על בקרים טובים ולא (SF, MARVAL) ואנא מבין בזה..הכרטיס הזה אשכרה ישמש כמו חיבור SATA3 שנמצא על הלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אם כבר קונים, אז למה לא לשלם 20-30 שקלים פחות? מה רע? בסה"כ ההנחה היא יפה מאוד כי 80% מהעבודה עליה נעשתה נטו מהבאז (אותו הבאז שהחדשה שציינת היא חלק גדול ממנו). בהתחלה עלה הM4 כ-675 שקלים והיום אפשר לקנות ב625 שקלים גם ללא הקניה הקבוצתית.

בשביל הנחה של 20-30 ש"ח אין לי צורך בקניה קבוצתית (לזה התכוונתי).

מכיוון שה לצורך השימושים שלי (ולרב המשתמשים אני מניח) הוא שיפור זמני טעינה

בעליית מעה"פ בעיקר אזי מבחינתי הוא מותרות ואני אשקול לרכוש אותו רק במחיר שיתאים לי.

בכל מקרה, הורדת המחירים לדגמי M4 היא מאוד יפה ולא משנה מה המניע מאחוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...