המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD - עמוד 12 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD

sashakrik

Recommended Posts

KSP לא מוכרים את הכונן הנ"ל.

נראה לי שכן בדקתי..עולה אצלם 699 ש"ח..יכול להיות שאני טועה בדגם אבל (לא מבין ב- SSD). אבל אם כן שמנהלה הפורום או מי שיכול שייפנה אליהם ואפילו לאייבורי אם יש להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לדעתי צריך להיות מחיר היעד:

http://www.bhphotovideo.com/c/product/768801-REG/Crucial_Technology_CT128M4SSD2_128GB_m4_SSD_2_5.html

מי שלא מכיר זו חנות צילום הכי ענקית בארה"ב (חנות של סניף אחד) והיא מנוהלת ע"י יהודים חרדים מברוקלין (חפשו בויקיפדיה העברית). מי שרוצה הם עושים הזמנות לישראל בצורה די נוחה..שווה לעיין במוצרים שלהם לפני קנייה בארץ. עכשיו אם הכונן הזה כזה אמין..אז יש אופצייה קצת לא שגרתית: שווה לבצע הזמנות של 5 יחידות לכל כמה אנשים קרובים וזה יוצא 485 שקל לכונן כולל משלוח (חשבתי את זה). עכשיו כמובן שקמה שמזמינים יותר יוצא יותר משתלם לכל אחד אבל יש חשש במכס, סה"כ המקסימום בהזמנה הוא 20 יחידות בנגלה וזה יוצא 460 שקל ליחידה :jump1: זה זול אבל לא כזה הבדל מ- 5 יחידות..ככה שכל 5 קרובים יכולים להזמין במחיר מנצח ואחרי זה להסתדר בניהם. אגב ל-3 כוננים יוצא 515 שקל..גם משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לא יעצרו לך במכס הזמנה של 5 כונני ..זה ממש קטן ואני בעבר הזמנתי דברים הרבה יותר גדולים שעברו מכס (מאיביי)...עכשיו אנלא בטוח אבל נראה לי שגם אם יעצרו את זה במכס (מה שלא אמור לקרות אם מזמינים חכם) ייראו שזה חלקי מחשב ויעבירו כי אין עמלה על חלקי מחשב נדמה לי..?

וגם במקרה הכי גרוע..ניתן להזמין רק 2 בנגלה וככה המחיר הכולל יוצא יותר נמוך מ-1200 ש"ח שזה מה שמותר להזמין ללא מכס בחוק..אז יוצא לכל אחד כונן ב- 550 ש"ח (אבל במקרה כזה עדיך לחקות לראות מה יציאו החנויות בארץ..אולי מחיר קרוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

16% מע"מ.

יש מע"ם על חלקי מחשב?

ושאלה נוספת..משלמים מע"ם בכל מצב או שזה מזל עם המכס או שזה תלוי מה יירשום המוכר על החבילה בכלל (כמו באיביי)?

יש לי חבר שהזמין מהם בעבר ולא עצרו לו במכס..זה מזל שלו או ככה תמיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבותי !

הזמנה מ-B&H תעצור במכס !

מנסיון של כמה הזמנות, גם של דברים מאוד קטנים.

אני כבר לא זוכר עם מי הם שלחו, אני חושב שזה היה UPS.

וUPS עוצרים הכל במכס. כדי לגבות עמלות שחרור.

אין סיכוי להתחמק מהם. זה מגיע גם עם חשבונית בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את עניין הגובה לשקול. מומלץ לבעלי אולטרבוקים ונטבוקים למינהם לוודא שהם משתמשים בכונני 9MM ולא 7MM. מצד שני הE6220 מגיע עם כונן 7MM והC300 נכנס אליו מצויין. חוצמזה לא לשכוח ממשק -SATA ועדיף SATA3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה תגובות של אנשים בדיון קניה קבוצתית ואני פשוט מחזיק את הראש. באמת יש אנשים שחושבים שהיבואן קונה את כונני ה-M4 128GB ב420 שקלים ופחות? באמת?! תתחילו להתחבר למציאות של המקום הזה אנשים. הרבה מאוד יבואנים עושים את הנתח שלהם בסדר גודל המע"מ, והחנויות אפילו על גבול החצי מע"מ, ראבק...

אז אני כבר אומר, אל תצפו למחיר של 500 שקלים וגם לא ל550-570 שקלים. אם ואולי אם יהיו 600-610 שקלים זה יהיה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם המחירים המוגזמים שרוב הSSD נמכרו בהם במשך הרבה זמן(ועדיין) ברוב החנויות.

גם על זה אתה מחזיק את הראש?

אנשים מרגישים שהמחירים גבוהים ללא הצדקה, ובגדול הם די צודקים.

מי טועה יותר, מי שחושב שהמחירים מוגזמים ולתומו מגזים בהערכות למחיר הריאלי של הכונן?

או מי שיודע בדיוק מה המחיר הריאלי של הכונן ומגזים בתמכור של רכיב שגם כך מאוד יקר יחסית לנפח?

לכאורה כל צד רוצה את טובתו והדבר לגיטימי.

אבל כל זה חלק מתמונה גדולה יותר, של הטמעת טכנולוגית הSSD והפיכתה לנפוצה ונגישה לכולם.

ובתור חובבי טכנולוגיה ומחשבים אמור להיות לכולנו אינטרס לעודד קניה של במחירים נמוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...