המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD - עמוד 11 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD

sashakrik

Recommended Posts

אני דווקא חושב שהמכירה הקבוצתית דיי ברורה, פשוט כל עסק בחר להציע את סחורתו במקום להתחרות על מוצר בודד.

המכירה כמו שתמיד הייתה, מתרכזת על הM4 128GB.

יש לבצע רשימה מאורגנת של אנשים המעוניינים להשתתף, כך יהיה ניתן לספור את הכמויות, ולבדוק איזו הצעה היא המשתלמת ביותר.

מומלץ אף לחשוף את עמוד המכירה בעמוד הבית כך שיותר אנשים יוכלו להיחשף להצעה והחנויות יורידו מחירים עקב רצון למכירה וגם חשיפה.

ניתן ואף מומלץ לבדוק גם יבואנים שיוכלו להציע מחיר נמוך יותר

יש להציע את הכונן במספר נפחים כך שיותר קונים פוטנציאלים יוכלו להיכנס לרשימה, ומספר המשתתפים במכירה הקבוצתית יגדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משום שמדובר בהנחה קטנה אין דרישה לכמות רוכשים, וזו אחת הבעיות בעץ

לפני שבוע בדיוק הזמנתי M4 128GB במחיר של 734 ש"ח , שהיה הכי נמוך בארץ.

עכשיו יש את אותו כונן במחירים כמו 620 ש"ח וזה יכול עוד לרדת.

אז לדעתי כן מדובר בהנחה משמעותית מאוד, וחבל שלא חיכיתי עוד שבוע לקניית הכונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר ששילמת הוא כמעט כפול מהמחיר בחו"ל, מחירי ה בארץ אינם ריאלים

ואותה הנחה עליה אתה מדבר הייתה צריכה לקרות מעצמה מזמן, "הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם"

נכון, אבל המחיר בחו"ל בחנויות שהביאו פה (buy.com למשל) הוא לארה"ב בלבד.

נניח שהייתי מזמין את הכונן מחו"ל, כרגע הכי זול באיביי (כולל משלוח) הוא 161$ שזה כ-600 ש"ח.

אם לא תפסו במכס הייתי בר מזל, אם כן היו תופסים הייתי משלם 16% ובסוף המחיר היה יוצא 700 ש"ח.

ההבדלים בין המחירים האלו למחיר שעלה לי הכונן הם 135\35 ש"ח בהתאמה, והעדפתי לשלם קצת יותר בשביל לקבל אחריות.

נכון המחיר הזה הוא הרבה יותר גבוה מהמחיר שהחנויות קונות, אבל לי בתור צרכן לא היתה ברירה אחרת, אז אני לא מחשיב את עצמי כמטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על שני דברים שונים, אתה מדבר על יבוא אישי עם כל העלויות הכרוכות בכך

ואני בדבר על ירידה במחירי הSSD בעולם וגם בארץ (יבואנים\חנויות), רק שאותה ירידה אינה מגיעה אל הצרכן הסופי

אתה באמת חושב שעץ מכירה קבוצתית גרם לחנויות להוריד 15-20% מרווח? לא, הם קונים במחיר נמוך מבעבר

לגבי המטומטם, אני מקווה שהבנת כי אין מדובר בפניה אישית אלא באמירה כללית.

בוא נעצור את הדיון כאן כי הוא חורג ממטרת העץ, והיו כאן מספיק כאלה, ונחזור חזרה לאירגון המכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נועל זמנית את הת'רד כדי לעשות סדר. כל המעוניין בוודאות בקניה במסגרת המבצעים הנ"ל נא להגיב בת'רד הזה.

נא להגיב רק עם הדגם המבוקש, כמות הכוננים ודרכי יצירת קשר אם יש צורך.

נא לעדכן בת'רד הנ"ל גם מי שכבר נרשם בת'רד הזה.

עריכה: הוחלט להתמקד בכונני הCRUCIAL M4 בקניה הנוכחית על כל נפחיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח את הת'רד מחדש על מנת לאפשר את כל השאלות בת'רד הזה כדי למנוע זיהום ת'רד המכירה הקבוצתית. להצטרפות למכירה עדיין יש להגיב בת'רד הנ"ל בלבד! נכון לעכשיו הרשימה תסגר במוצ"ש הקרוב בשעה 00:00 ונפנה לחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לא כדאי לעדכן את KSP בקנייה הקבוצתית? הם יבואנים בעצמם נראה לי יעשו מחיר טוב לכמות כזו ואין בעיית מיקום לכולם! אז מי שיש לו אצלם גישה למחירון ספקים..שירים את הכפפה. או אולי אפילו בפייס ללנקק להם שייראו ואולי עוד יצתרפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכרים אבל אולי לא מייבאים.

הרבה זמן הם לא מכרו אותו ורק לאחרונה התחילו, כנראה כי יש לו דרישה.

לא נראה שהם מתלהבים מכל הסיפור.

אולי יש להם מלא כונני במלאי הישן והם לא רוצים להוריד מחירים עד שהם יתפטרו מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...