איזה ספק מומלץ לNGN ברוחב פס 20 מגה ואיזה ראוטר לקחת מבזק? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק מומלץ לNGN ברוחב פס 20 מגה ואיזה ראוטר לקחת מבזק?

MrHicUp

Recommended Posts

כמובן שלא התעדכן בבוקר.

ולאחר שיחה עם מוקד התמיכה המודם חזר להיות איכשהו ראוטר במקום ברידג', אבל הם "לא עשו כלום".

מפגרים :)

פינג 11 מילי.

לפחות השינויים שעשו בארון התקשורת מאפשרים לי כבר קו של "100" מגה, אז עוד שדרוג בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש דרך למנוע מהם להתעסק לי במודם ולהפוך אותו שוב לנתב בטעות? :)

http://routeraddress/tr69cfg.html

אמור להיות רלוונטי גם לנטגיר. במידה ולא, התעלם מהחלק הראשון.

שנה את ה Inform ל Disable ותאשר. אין לבזק ממש אינטרס לגשת לראוטר שלך מלבד עדכוני קושחה הנשלחים אוטומאטית, או אם אתה יוצר עימם קשר והם מנסים לפתור מרחוק בעיה.

אתה גם יכול להתקשר ל 166 ולבקש שיימחקו את הראוטר מהדטהבייס של ה CSR, רק תיקח בחשבון שבפעם הבאה שהוא יתאפס מסיבה כלשהי והוא אוטומאטית ייטען את דף שם המשתמש והססמא עם ההפעלה הראשונית, הוא יירשם אוטומאטית בחזרה למאגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבצע זאת.

דרך אגב, עדכון למתעניינים:

ביקשתי להוריד מחיר כיוון ששמו אותי על חבילה של 30 מגה במקום 100. לטענתם המחירים של 30-100 הם אותם מחירים.

בסוף אם כך לאחר ויכוח דרשתי שיגדירו לי Adaptive Rate, כך שהמודם יסתנכרן על כמה שיסתנכרן וזהו.

אני מקבל קרוב ל-50 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי ה"מחירונים" הם המילה האחרונה שם? למיטב ידיעתי - זה הרף העליון של המחיר. במו"מ מול קשרי לקוחות + נפנוף ב100M האמיתיים והשם של - מביא ל"מבצעים" פרטיים לא רעים... ;)

העניין הוא חוסר היושר/ההוגנות שכאן. אנשים מקווים למינימום 60M (בTOP100) ומזחילים אותם חזרה ל20-30-40-50 לאחר כיסוי הת*ת שלהם בתקנון, ללא כל התיחסות לתמורה האמיתית שהם (לפעמים) נותנים.

תראה, נקח לדוגמא את הוטנט. גם שם 100M ו 20M הם באותו מחיר, אבל המחיר מתאים לרף התחתון. לקחו את השיטה משם, רק שכאן זה הפוך! :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לראול, גם בתור קלף מיקוח של עובד (לא אני) הם לא התגמשו איתי והסכימו רק למחיר של לקוח חדש + הטבת דקות לטלפון.

20 מגה = 70 ש"ח (מחיר לפני שבועיים, ללקוחות חדשים לפני שהעלו ל-85)

ובבזק בינ"ל = 29.90 ש"ח

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...