איזה ספק מומלץ לNGN ברוחב פס 20 מגה ואיזה ראוטר לקחת מבזק? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק מומלץ לNGN ברוחב פס 20 מגה ואיזה ראוטר לקחת מבזק?

MrHicUp

Recommended Posts

כלומר יש מחיר נמוך יותר? מוזר, בבזק לא הצלחתי להזיז אותם במילימטר.

בפורום צרכנות יש כמה שירשוריים בנושא איך להזיז את בזק יותר ממילימטר.

זה נכון שקשה איתם בעיקר אם אתה לא אוהב לספר להם סיפורים (לא לדבר את כל האמת) . אני מצאתי דרך להגיע לשימור לקוחות בלי לשקר . שאלתי אותם איך אני בדיוק מתנתק מהם ומה הלוח זמנים של זה כי אני חושב לעבור להוט ואני לא רוצה להשאר בלי או קו - העבירו אותי די מהר (ואני עוד עם התחיבות על נתב) . אם הבנתי נכון אפשר פשוט לבקש לעבור לשימור לקוחות. אני באותו זמן גם התכתבתי עם הוט בקשר למעבר אז ממש לא שיקרתי.

כשהגעתי לשם גם קיבלתי בן אדם שקשה להתמקח איתו. אמרתי לו שחשבתי לשדרג את המהירות אבל המחיר שלהם בשמיים ושלקוחות חדשים לרוב מקבלים אחלה מחיר והותיקים אוכלים אותה. בסוף נתן לי 50 ב110 שקל (שילמתי ככה על 20) . עדיין היו אנשים שהשיגו 30 ב70 ויש איזה אחד שהצליח 30 ב50 אבל אני חושב שהוא השתמש באיזה פירוק מבצע.

אני הרבה זמן הייתי לקוח ממורמר של והשנה ירדתי לקו קל לבנתיים ועכשיו אני חושב אם להשאר עם הקו שלהם בכלל. הבעיה היום היא שהוט קצת יקרים בעקבות המבצע. עדיין לקוחות ממורמרים הם כאילו שלא תמיד מסתקלים על המחיר ובגלל זה נזהרים לא לעצבן לקוחות ממורמרים יתר על המידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סליחה על ההתפרצות הקטנה לדיון אבל ראול בקשר למה שאמרת לפני כן, אתה הצלחת להגדיר את הנטגיר כברידג׳ מודם בלבד? אצלי כבר vvg2000 שני ברציפות שמתפגר אחרי שאני עושה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית אני לא נגעתי בכלום. הוא בא מראש מוגדר כמודם.

בשלב מסויים, הוא החליט על דעת עצמו - או שבזק עשו משהו מרחוק והפך להיות חזרה לנתב. לאחר מכן בתפריט הבסיסי העברתי אותו חזרה מ-NAT ל-Bridge והוא חזר להיות מודם. קח בחשבון שיש שם איזושהי קושחה בגרסת TEST.

עדכון נוסף:

הבזק ה-@#$@#$ @#%$#@#$ @$#@#$@# מטריפים אותי.

הכל עבד מצויין יומיים על קו 100 מגה עם Adaptive Rate שהסתנכרן על 50 בערך, עד שאני חוזר אתמול הביתה והאינטרנט מת. בודק את המודם - מסונכרן על 30 מגה.

מתקשר לתמיכה טכנית - מסתבר שנפתחה שם הזמנת שנמוך (לא ידוע על ידי מי) ל-30 מגה, והאינטרנט לא עובד כי לא הגדירו שם משהו כראוי. תיקנו - חזר לעבוד ב-30 מגה. לא הסכימו להחזיר ל-100 מגה בלי פנייה משירות לקוחות.

פניתי היום לשירות לקוחות, ומסתבר שלא רק שהעבירו אותי ל-30 מגה כך סתם, גם העבירו אותי למחיר מחירון. #@@#$

לקח לי שעה להסביר לנציג למה אני רוצה 100 מגה למרות שהקו לא מסתנכרן, ולשכנע אותו להחזיר אותי למחיר-100 ש"ח.

אחרי שהצלחתי לשכנע אותו, הוא לא הצליח לשכנע את המחשב לטענתו, שלא נתן לו להחזיר אותי ל-100 מגה כי התשתית לא תומכת. נפתחה איזו קריאה לבדיקת קו ויחזרו אלי תוך 48 שעות. לא ברור מה תעזור בדיקת קו, כי הוא לא יתחיל להסתנכרן על 100 מגה פתאום.

אני מיואש :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ייתכן והבעיה היא בכלליות להסתנכרן עם VDSL כי גם עם ראווטר שלישי הייתה את אותה הבעיה אפילו בלי להעביר אותו לברידג'. ב-ADSL זה עובד. אני לא מבין אבל למה שהוא ירסט את עצמו אם יש בעיית סנכרון. פשוט חרא של ציוד. לי אישית אף פעם שום דבר לא הלך חלק עם . זה מדהים. ובאזור שלי אין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית אני לא נגעתי בכלום. הוא בא מראש מוגדר כמודם.

בשלב מסויים, הוא החליט על דעת עצמו - או שבזק עשו משהו מרחוק והפך להיות חזרה לנתב. לאחר מכן בתפריט הבסיסי העברתי אותו חזרה מ-NAT ל-Bridge והוא חזר להיות מודם. קח בחשבון שיש שם איזושהי קושחה בגרסת TEST.

עדכון נוסף:

הבזק ה-@#$@#$ @#%$#@#$ @$#@#$@# מטריפים אותי.

הכל עבד מצויין יומיים על קו 100 מגה עם Adaptive Rate שהסתנכרן על 50 בערך, עד שאני חוזר אתמול הביתה והאינטרנט מת. בודק את המודם - מסונכרן על 30 מגה.

מתקשר לתמיכה טכנית - מסתבר שנפתחה שם הזמנת שנמוך (לא ידוע על ידי מי) ל-30 מגה, והאינטרנט לא עובד כי לא הגדירו שם משהו כראוי. תיקנו - חזר לעבוד ב-30 מגה. לא הסכימו להחזיר ל-100 מגה בלי פנייה משירות לקוחות.

פניתי היום לשירות לקוחות, ומסתבר שלא רק שהעבירו אותי ל-30 מגה כך סתם, גם העבירו אותי למחיר מחירון. #@@#$

לקח לי שעה להסביר לנציג למה אני רוצה 100 מגה למרות שהקו לא מסתנכרן, ולשכנע אותו להחזיר אותי למחיר-100 ש"ח.

אחרי שהצלחתי לשכנע אותו, הוא לא הצליח לשכנע את המחשב לטענתו, שלא נתן לו להחזיר אותי ל-100 מגה כי התשתית לא תומכת. נפתחה איזו קריאה לבדיקת קו ויחזרו אלי תוך 48 שעות. לא ברור מה תעזור בדיקת קו, כי הוא לא יתחיל להסתנכרן על 100 מגה פתאום.

אני מיואש :(

אני אעשה ניסיון על זה בעצמי, אולי יעזור לך...

גם אצלי אין תשתית עדיין ל-100 מגה (ובכלל יש בעיות עם האלחוטי :-\)

אני אראה אם אפשר לשים אותי בכל זאת, עד שתהיה תשתית ממש, מוגדר כ-100 מגה.

אעדכן בהמשך גם על העלות של זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ייתכן והבעיה היא בכלליות להסתנכרן עם VDSL כי גם עם ראווטר שלישי הייתה את אותה הבעיה אפילו בלי להעביר אותו לברידג'. ב-ADSL זה עובד. אני לא מבין אבל למה שהוא ירסט את עצמו אם יש בעיית סנכרון. פשוט חרא של ציוד. לי אישית אף פעם שום דבר לא הלך חלק עם . זה מדהים. ובאזור שלי אין .

מניסיון מר... תתרחק מהוט.

בקצרה, לפני כמה שנים עברתי דירה, הקפאתי מנוי לשלושה שבועות מתוך החודש המלא (הייתי אמור לקבל רבע מחיר, נכון?). קיבלתי בפועל, במקום תשלום של כ-100 ש"ח שהייתי אמור לשלם, חשבון של כ-1100 ש"ח.

אחרי איומים עליהם ואני מצטט: אם אתה מתנתק לא נחזיר לך את הכסף. אם תבטיח שתישאר תקבל את כספך בחזרה.

הקלטתי את השיחה, פניתי לעו"ד (לא הגענו כלל למשפט), שילמו את העלות של העו"ד, ניתקו אותי ללא קנס (הייתי מחוייב) והחזירו לי את הכסף פלוס תוספת קטנה.

חודש לאחר שהתנתקתי מהוט המשכתי לקבל חיובים מהם - התקשרתי לויזה וביצעתי הכחשת עסקה וחסמתי את .

מאז לא מתקרב אליהם וממצליץ לאף אחד לא להתקרב אליהם.

ידידה שלי שעבדה אצלהם כשנה וחצי קיבלה הנחיה מהמנהלים שלה ש"זה בסדר לעשות טעויות ולחייב לקוחות על יותר. אם הם לא שמים לב זה בעיה שלהם".

לא להתקרב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...