לשמור על הסוללה בחיבור מתמיד לחשמל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשמור על הסוללה בחיבור מתמיד לחשמל

pushel

Recommended Posts

היי,

אני יודע שזו שאלה קצת מוזרה אבל היא נובעת מהתעקשות של אבא שלי לקנות לאמא שלו (סבתא שלי) . סבתא שלי מן הסתם תחבר את המחשב הנייד לחשמל כל הזמן ואני יודע שזה הורס את הסוללה של הנייד תוך כמה שבועות (לפחות זה מה שקרה עם הנייד הישן שלי).

אני יודע שהפתרון האידיאלי היה תחנת עגינה אבל זו לא בדיוק אופציה כי כל הרעיון הוא שהיא תוכל להעביר את המחשב מהשולחן לספה למיטה וחוזר חלילה.

האם יש איזשהו פתרון לבעיה מלבד לנסות ולשכנע אותה שללא תטעין את הנייד בכל נקודת חשמל שהיא מזהה?

אני אשמח לתשובות שליליות כמו גם לחיוביות....

חג שמח

אריק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון תחנת עגינה? אף פעם לא שמעתי על כך.

אני יודע שמומלץ לחבר את הנייד ישירות לחשמל ללא הסוללה.

ואופציה טובה פחות הינה להטעין, ואז להשתמש בנייד כשהוא מנותק מהחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי עדיף לעבוד עם הנייד דווקא כשהוא מחובר לחשמל (במידת האפשר).

פחות מחזורי טעינה = אורך חיים גדול יותר לסוללה.

בנוסף, גם כשעובדים עם הנייד מחובר לחשמל, כדאי לדעתי להשאיר את הסוללה מחוברת כי כך היא משמשת גם כאל-פסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבתא שלי מן הסתם תחבר את המחשב הנייד לחשמל כל הזמן ואני יודע שזה הורס את הסוללה של הנייד תוך כמה שבועות (לפחות זה מה שקרה עם הנייד הישן שלי).

אל תסיק מזה שזה קרה לנייד הישן שלך שזה קורה לכל . זה פשוט לא נכון בכלל.

סבתא שלי מן הסתם תחבר את

האם יש איזשהו פתרון לבעיה מלבד לנסות ולשכנע אותה שללא תטעין את הנייד בכל נקודת חשמל שהיא מזהה?

רד ממנה ותן לה להשתמש במחשב כמו שהיא רוצה. :)

חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי עדיף לעבוד עם הנייד דווקא כשהוא מחובר לחשמל (במידת האפשר).

פחות מחזורי טעינה = אורך חיים גדול יותר לסוללה.

בנוסף, גם כשעובדים עם הנייד מחובר לחשמל, כדאי לדעתי להשאיר את הסוללה מחוברת כי כך היא משמשת גם כאל-פסק.

התיאוריה שלך נכונה. אבל בקצרה- כאשר המחשב מחובר לחשמל והסוללה בתוכו - אתה מקצר אותה.

במילים אחרות - גומר לה את החיים.

חג חירות שמח וכשר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלפטופ שלי כבר 3 שנים מחובר קבוע לחשמל וכבר אחרי שנתיים כאשר ניסיתי להשתמש בו באופן נייד הסוללה כבתה באופן מיידי.

כנ"ל אצלי עם הסוללה של PAVILION DV6 1330EJ.

המחשב היה מחובר כל הזמן לסוללה, ולאחר שנתיים בערך הסוללה מראה 10% קבוע או 100% או מספר כלשהו וברגע שאני אנתק את המחשב מהחשמל, 2-3 דק' והמחשב נכבה.

אגב לדעתי זה קורה מעודף חום, כי היתי המון משחק במחשב והטמ" היתה בקבוע על 60+ מעלות במשחקים כבדים + מחוברת = הרס התאים בסוללה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...