שדרוג כרטיס עד 2000 שקל - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס עד 2000 שקל

nadavy11

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הscalling כמעט זהה, בערך 90%, והביקורת הנ"ל משנת 2010. אני בטוח שמאז המצב רק השתפר.

בכל מקרה, אפילו אם שני GTX 460 2GB חלשים משני 6850 במעט (ואני בספק). אנחנו עדיין באזור הביצועים של הGTX 580.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אתה צודק, היה על זה דיבור במוצרים מומלצים ושם כתבו שזה ה-V2 (או לפחות זה מה שאמרו, קיריל אמר שהוא יביא את הנתונים המלאים ביום ראשון), מצד שי ב-Wellcom כתוב על אותו הכרטיס 256Bbit. טוב כנראה שזו הגרסה הרגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי את העיקרון של הכרטיסים מבוססי CODA, מה שיש בנווידיה, למחשבה הארוכה - דווקא כן ישתלם לי ה 570, או לחכות(?) עוד זמן מה עד שנווידיה תוציא את הכרטיסים החדשים שלה של סדרת 6xx?

*** שימו לב, דווקא פער הטכנולוגיה הוא כן הגורם שמגביל וגורם לי לשדרג כרטיס מסך עכשיו, הייתה לי האפשרות לחכות ולקנות 9800GT לדוגמא שתומך ב DX11 אבל קניתי (ומרוצה) את ה 8800GT, שמוגבר בגלל ה DX10. אז בגלל זה הייתי משקיע עוד על טכנולוגיה מול עוד +-10 FPS.

7278608 -

כתבת שהיית ממליץ לי לשדרג ל 8 ג'יגה לפחות, למה? איך הזיכרון של המחשב בא לביטוי פה?

(שאגב, 8GB זה המקסימום ללוח שלי).

חברים, אני לא עומד לשדרג מערכת שלמה עכשיו, אני מסתדר איתה טוב ומה שרציתי לבינתיים זה רק שדרוג כרטיס (שאיתו כנראה ספק ל 550).

כרגע זה עומד על 570 יחיד עם ספק 550, מה שאומר - סביבות 2000 שקל.

מערכת חדשה לא אקנה כי אני מחכה עם זה. יש לי העדפות אחרות לשדרוג המערכת, שאולי ידרשו עוד הוצאה, כי אני מתכנן גם OC במערכת הבאה עם I7 אולי (עבודה גרפית ב PS ברזולוציות גדולות) עם ראמ גדול יותר מ 8 כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שאתה מעדיף טכנולוגיה, תאמין לי אתה לא תפסיד. לכל דבר יש מחיר.

דבר שני לגבי הזיכרון , אני ייתן לך דוגמא עליי. שאני משחק באטלפילד הזיכרון שלי מנוצל ב 7 וחצי גיגה כולל כל מה שרץ ברקע.

(ואצלי חוץ מהאנטי ווירוס והמשחק כלום לא רץ). מה שקורא אצל מי שיש לו 4 גיגה. התוכנה לוקחת את מה שהיא צריכה מהדיסק הקשיח וברגע שהיא מתחילה לקחת את הזיכרון מהדיסק הקשיח המשחק או התוכנה שהפעלת יעבדו לך דרך הדיסק שזה מאוד איטי.

(את האמת אני שוקל לשדרג ל 16 גיגה ליפני שהמחירים של יעלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...