שדרוג כרטיס עד 2000 שקל - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס עד 2000 שקל

nadavy11

Recommended Posts

יש משהו במה שאתה אומר, אבל החיסרון שלו זה שיש לו רק 1280

ונראה לי שזה לא מספיק מכיוון שבבאטלפילד לדוגמא הוא משתמש לי ב 1500 מהכרטיס מסך.

תקנה את ה GTX 580 עדיף

אז תעשה את השיקולים ...

מי שיעשה את השיקולים שלו ויקשיב לך יפסיד כסף על כלום.

לך תלמד, תשנן את החומר ותחזור מאוחר יותר (נגיד עוד שבוע-חודש), שאתה יודע את החומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על התגובות הנוספות, אבל האמת רק בלבלתם אותי.

הייתי מרוצה עם ה 560 TI שגם עולה זול וגם עם ביצועים, משום מה, טובים מה 8800GT. אגב המחיר של ה 650TI עלה כבר ב 100 שקל.

עכשיו רציתי שתתייחסו לשני דברים -

* המעבד שלי הוא Intel 9550 @ 3.5, עם OC, כך שאני מחפש כרטיס שלא יוגבל על ידיו, כי עם הכרטיסים של היום, המעבד יכול להגביל.

* אם יש צורך בספק עם הספק גדול מ 450 (מה שיש לי כרגע) אשמח אם תציינו.

כרגע אני עדיין עם 560TI, אבל עשיתם לי חשק לחשוב על 570.

אגב, אליו אתם מתכוונים - http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=3843

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני מבין, אצטרך ספק 550W?

עדיין לא אמרתם לי אם המעבד יהווה צוואר בקבוק, אם בכלל.

האמת, אני רגיל לנווידיה, ככה שקצת קשה לי לעבור,

אולי זה רק "בראש", אבל התוצאות של ה 7850 וה 570 מאוד זהות.

מה שעומד על הפרק בהשוואה זה הבדלי מחיר (גם לא גדולים במיוחד), חום וחשמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK

אז תסביר לי משהו בנוגע ל physX ו ש כן תומכים בהם . ואת זה אין בכרטיסים של ATI שאני חס וחלילה לא מזלזל בהם

עד עכשיו היה לי את ה HD4870 שעשה את העבודה שלו יפה מאוד.

זה שני טכנולוגיות שיש רק ל וכל המשחקים היום משתמשים בו. אז למה לבחור עדיין ב AMD?

.

ועל תישכח שהוא בוחר כרטיס מסך חדש לפחות ל 3 שנים הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני מבין, אצטרך ספק 550W?

עדיין לא אמרתם לי אם המעבד יהווה צוואר בקבוק, אם בכלל.

האמת, אני רגיל לנווידיה, ככה שקצת קשה לי לעבור,

אולי זה רק "בראש", אבל התוצאות של ה 7850 וה 570 מאוד זהות.

מה שעומד על הפרק בהשוואה זה הבדלי מחיר (גם לא גדולים במיוחד), חום וחשמל?

1. על המחיר אני לא יעזור לך כי זה טלוי איפה אתה קונה.

2. לגבי הצוואר בקבוק שאתה חושש ממנו אתה לא תוכל לדעת עד שלא יהיה לך את הכרטיס, במקרה הכי גרוע תקנה עכשיו את הכרטיס ושיהיה לך את הכסף תחליף את שאר המערכת.

3. אתה חייב להרחיב את הכרטיס שלך ללפחות 8 גיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשימת המשחקים שתומכים בPhysX כל כל קצרה שבכלל לא צריך לקחת את שה בתור שיקול, אם הוא משלם יותר בשביל טכנולוגיה שלא תעזור לו בעליל זה מצב פשוט טמטום. הוא יכול לקנות כרטיס חזק יותר שיביא יותר FPS וככה יוכל להריץ על איכות גבוהה יותר וגם יוכל לעשות או אקליק פנומנלי עם הקירור צד ג׳ שיש עליו והיכולות האוברקלוק המטורפות של הליבות החדשות , אז לפי דעתי ה7850 יהיה בחירה הרבה יותר משתמלת מאשר לקנות את ה570 רק בשביל טכנולוגיות שאינן יתנו לבנאדם שום תועלת.

אגב אם תשחרר את כרטיסי הביניים שלה בסדרת ה6xx לפני שהוא קנה תכרטיס אז הייתי מעדיף ללכת עם הירוקים כי הסדרה החדשה שלהם נראית מאוד מבטיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשימת המשחקים שתומכים בPhysX כל כל קצרה שבכלל לא צריך לקחת את שה בתור שיקול, אם הוא משלם יותר בשביל שלא תעזור לו בעליל זה מצב פשוט טמטום.

:hizuk:

אז תסביר לי משהו בנוגע ל physX ו ש כן תומכים בהם .

זה שני טכנולוגיות שיש רק ל וכל המשחקים היום משתמשים בו. אז למה לבחור עדיין ב AMD?

.

מהיפה הבאת את זה שכ המשחקים משתמשים בפיזיקס? כמו שנאמר הכמות מצומצמת מאוד. לרוב ניתן לשחק גם בלי או להישתמש במעבד הראשי שיעבד את הפיזיקס. בקשר ל-, אלו ליבות שתכנות שיודעות לנצלן יכולות להשתמש בכוח של כרטיס המסך לחישובים שלהן. כמובן שזה לא משפיעה במשחקים.

אתה כותב שיש לך ידע בתחום אך מצד שני מראה בורות, אני במקומך הייתי שוקל מילים ובודק שוב את מה שאתה כותב. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצורך העניין, GPU PhysX מבוסס , ז"א כל משחק שמשתמש בהאצת חומרה לפיזיקס, בהכרח משתמש ב- :P

בנוסף, ישנם 2 משחקים שאני מכיר שמשתמשים ב- בלי קשר ל-PhysX, כמו Just Cause 2 (פילטר Bokeh ו-GPU Water)

או Rage (שמשתמש ב-GPU Transcoding לטעינת טקסטורות). אני לא מציג את זה כסיבת רכישה, אלא לידע כללי.

רשימת משחקים תומכים האצת חומרה לפיקיזס יש כאן:

http://physxinfo.com/index.php?p=gam&f=gpu

הם אכן מעטים יחסית, מהווים כ-8% מכלל המשחקים המבוססים PhysX (יש יותר מ-320 כאלה).

אבל הם ימשיכו להגיע בעתיד, ולאט לאט נראה אפקטים מתקדמים יותר, שכן APEX בפיתוח מתמיד. באיזו תדירות - אפשר רק לנחש\להעריך.

לאנוידיה יש עוד כמה פיצ'רים מגניבים מהדריבר (יחודיים או מועדפים), כמו:

Ambient Occlusion למשחקים שלא תומכים באפקט.

FXAA (יותר איכותי ומהיר מ- MLAA של המתחרה).

3DVision / 3DTV Play (תמיכה רחבה יותר מ-HD3D של המתחרה)

Adaptive V-Sync, פשרה בין סינכרון אנכי לנפילות fps.

Frame Rate Target (הגבלת פריימים לפי fps או טמפרטורה. אגב kepler מכוון מהירויות שעון רלוונטיות בהתאמה).

אפשרות לבצע downsampling.

ניהול פרופילים מובנה. ומנגנון דגלי תאימות לפילטרים AA/AO על סוגיהם, כולל (בשימוש כלי צד שלישי ל"מתקדמים").

אני רק אומר שבהחלט יש מקום להעדפת חברה כזאת או אחרת, בהסתמך על פיצ'רים, במיוחד כשמדובר בכרטיסים דומים.

צריכת חשמל וטמפ' זה לא הכל. כל אחד והצרכים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...