שדרוג כרטיס עד 2000 שקל - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס עד 2000 שקל

nadavy11

Recommended Posts

ל- יש Eyefinity (הפיצ'ר המקביל של NV מצריך כרטיס מסדרה 6xx. סדרות קודמות מחייבות מערך 2 כרטיסים או כפול ליבה)

יש גם שליטה ברמת טסלציה (הורדת רמת פירוט לטובת ביצועים).

לא ידוע לי על עוד פיצ'רים יחודיים... אבל גם זה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מהיפה הבאת את זה שכ המשחקים משתמשים בפיזיקס? כמו שנאמר הכמות מצומצמת מאוד. לרוב ניתן לשחק גם בלי או להישתמש במעבד הראשי שיעבד את הפיזיקס. בקשר ל-, אלו ליבות שתכנות שיודעות לנצלן יכולות להשתמש בכוח של כרטיס המסך לחישובים שלהן. כמובן שזה לא משפיעה במשחקים.

חחחחח מאיפה הבאת את זה??

physX זאת טכנולוגיה שיש רק ל ותפסיק לדבר שטויות על זה שזה לוקח את זה מהמעבד. אתה עושה לעצמך פאדיחות...

תעשה שיעורי בית לפני שאתה עונה. וכן זה באמת משהו שצריך לשקול למי שאוהב להנות ממשחק איכותי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה עם כרטיסי מסך של ATI (AMD)?

לכרטיסי המסך של חברת אין מעבדי (CUDA הינם המעבדים הייחודיים לחישובי הPHYSX).

לעומתם לכרטיסי החברה NVIDIA כן יש מעבדי כמנהגם בכל כרטיסם.

למה אני לא יכול להשתמש במעבד כדי לחשב את חישובי הPHYSX?

נכון להיום לא תוכלו למצוא מעבד מספיק חזק (במחיר סימלי) שיוכל לספק לכם חישובי PHYSX נאותים לצד חישוביו השונים ולא ליצור צוואר בקבוק ירידות FPS וכו', מעבדי הCUDA עושים את עבודות החישובים הללו בצורה פי כמה וכמה יותר יעילה מהמעבד הראשי ולכן שימוש בפיזיקס נעשה רק על ידי כרטיס מבית NVIDIA שיש לו מעבדי . (כמובן שיש מקרים יוצאי דופן אבל לא אתייחס אליהם)

אפילו בדרייבר של NVIDA ניתן לבחור שהמעבד יבצע את הפיזיקס. בשביל לשחק במשחקי פיזיקס בדרך כלל צריך להוריד מהאתר של NVIDA את הפיזיקס (לפי שיש כרטיס AMD/ATI), בשביל לשחק ואז ניתן גם להפעיל את הפיזיקה מהמעבד.

אני מבין בדברים האלו רק במקרה. אתה כתבת שכל משחק שיוצא היום משתמש בפיזיקס לא אני.

תוכיח שאני טועה (או שאחד המנהלים או המומחים יעיר לי על כך) ואני יפסיק להגיב על כל דבר שאתה כותב לא משנה מה. אך אם אתה טועה תתחיל לשנן את החומר (לא חסרות לי הוכחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תסביר לי משהו בנוגע ל physX ו ש כן תומכים בהם . ואת זה אין בכרטיסים של ATI שאני חס וחלילה לא מזלזל בהם

עד עכשיו היה לי את ה HD4870 שעשה את העבודה שלו יפה מאוד.

זה שני טכנולוגיות שיש רק ל וכל המשחקים היום משתמשים בו. אז למה לבחור עדיין ב AMD?

אני מזכיר לך את זה עוד פעם, אתה רשמת את זה לא אני.

הוכחה 1 (אספתי עוד כמה וכל עוד אתה תמשיך לכתוב שטויות אני יביא עוד אחת).

לפותח הדיון קצת שכחנו מהנושא, אם תרצה נעביר את הוויכוח לפרטי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות להפעלת האצת חומרה לפיזיקס במשחקים תומכים לרוב מלווה בתוכן מוסף שרק הוא יואץ ע"י הכרטיס מסך.

שאר חישובי הפיזיקס ה"פשוטים" ימשיכו לרוץ על המעבד הראשי. בחלק מהמקרים התוכן המוסף יהיה זמין רק במידה וקיים כרטיס במערכת (אולם אכן ניתן לכוון את זה ל-CPU מלוח הבקרה של אנוידיה). ובחלק אחר האפשרות פתוחה לכולם - כאשר ללא כרטיס תומך, הנטל הנוסף יפול גם הוא על המעבד הראשי. טכנית, ניתן להריץ כל חישוב פיזיקס שהוא על ה-CPU, רק שבמקרה הזה, פגיעת הביצועים בשימוש CPU לרוב תהיה גדולה עד כדי שהמשחק יהפוך בלתי שחיק. אחרת לא היה טעם בהאצת חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אוהב להיות צודק. הייתה לי שיחה כזאת עם לקוח לפני מספר שנים, הוא טען שהיא אפשר לחשב פיזיקה בלי כרטיס אני אמרתי שהנטל יכול ליפול על המעבד. אחרי לא מעט ויכוחים והרבה פעמים שבאתי אליו (כי היית לו בעיה במחשב, אז על הדרך) רק בשביל להוכיח לו עבדתי מספר שעות הבאתי כרטיס של ATI התקנתי פיזיקס והפעלתי משחק פיזיקס על המחשב בשימוש במעבד עבור חישובים אלו.

את הדבר הזה לעולם לא אשכח ולכן המחלוקת הזו חשובה לי (או יותר נכון להיות צודק בעניין הזה), בגלל זה כתבתי שאני במקרה מבין בזה.

אני מבין בדברים האלו רק במקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לחלוטין עם free me 0.

תראה איזה מפרט אפשר להביא באזור ה3 אלף.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il .

מעבד:

Intel Quad Core I5 2400 Quad Core 3.1GHZ 1155 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪858

קירור למעבד:

ZALMAN 7000V Al SI EDITION FAN CONTROL - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪54

לוח אם:

Gigabyte GA-Z68MA-D2H-B3 for 1155

כמות: 1 - מחיר: ₪537

ספק כוח:

Seasonic 750W Active PFC 80MM 4*Sata 8-pin

כמות: 1 - מחיר: ₪437

זיכרון:

Micron Rendition 4GB DDR3 -1333

כמות: 2 - מחיר: ₪103

כרטיס מסך:

MSI GTX460 2GB GDDR5 HDMI DVI BULK - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪399

סה"כ: ₪2890

.

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2833 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/brgm1q5y

רק המעבד שלך שווה באזור ה900ש"ח בחול וכ700 לפחות בארץ. על המחשב שלך אתה מוציא בקלות אלפייה. (אני מוכן לקחת עכשיו).

עכשיו בעוד 1890 שקלים נוספים (וכנראה אפילו פחות). אתה מקבל מעבד מתקדם, 8 ג'יגה זכרון , לוח אם חדיש שתומך בקרוספייר וSLI בצורה מלאה (שני חריצים שעובדים ב X8). ספק כח של 750W של סיסוניק. וגולת הכותרת. שני מעולים.

אנחנו מדברים פה על מערך שחזק מGTX 570 יחיד בלפחות 40%-50%. ובעלי יותר .

ועכשיו שמישהו יסביר לי בבקשה, איפה זה הגיוני להישאר עם המערכת הישנה שלו ולקנות GTX 570 בודד :P

תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לרדת בספק ל-620W S12II, ולחסוך עוד קצת. ב-TMS ה-I5 2310 עדיף כימאת 80 ש"ח הפרש בשביל שיפור ביצועים שרק תוכנות בדיקה ירגישו. כל השאר מצוין.

צודק זה יוצא עדיף על המערכת הנוחכית וגם על כרטיס מסך יחיד (GTX570/HD7850).

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה620W יספיק לשני GTX 460, אבל עדיין ההפרש מצדיק לקיחת ספק קצת חזק יותר שלא יהיה במאמץ קבוע, ושיהיה יותר מרווח בטחון.

בקשר למעבד אז לדעתי בכלל עדיף לקחת את ה2500K ולהמהיר אותו ולקבל ביצועי כיבוד כפולים ממה שיש לפותח הדיון כרגע. אבל זאת רק דעתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצועים שווי ערך לGTX 580. וזה עוד בגרסאת ה1GB.

http://hardocp.com/article/2010/12/02/geforce_gtx_580_vs_460_1gb_sli/1

בביקורת צויין מספר פעמים שהצמד היו חזקים יותר אם רק היה להם את אותה כמות הזכרון שיש לGTX 580. אז עכשיו יש להם, ואפילו יותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו אותה , השיפור בדרייורים חל על שני הכרטיסים.

הלוואי ויכולתי למצוא כתבה עדכנית יותר עם GTX 460 בSLI, אבל פשוט לא מצאתי.

ועוד יותר טוב אם היה אפשר למצוא על שניים כאלו עם 2GB פנימי אבל אני עדיין בשלי. שניים כאלו שווים ערך לGTX 580 בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...