מחשב עובד בבית שלי, אבל לא אצל חבר - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב עובד בבית שלי, אבל לא אצל חבר

OR2OOO

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לסיכום: בסוף אחרי כול המאמץ הזה, זה הסתדר מעצמו??? חח that's fucked up. מחשבים הם יצורים כאלה מעצבנים גררר... :pissed:

אני חושב שהיה לך איזה קצר שם בין הלוח למשהו אחר, אבל כנראה זה ישאר בגדר מסתורין לוט בערפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BIOSTAR הם לוחות טובים, עבדתי עם כמה כאלו ולא היו לי בעיות (גם לא בטוח שהבעיה בלוח).

תאמת שהניסיון שלי איתם היה מלפני כמה שנים אך הטעם עדיין מר בפה.

אתה אומר שמשהו השתנה בשנים האחרונות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי אותו דבר עם לקוח (עובד אצלי, מחבר אצלו לחשמל ולא עובד). שברתי את הראש שעות עד שהתייאשתי ופשוט שלפתי את הלוח מהמארז. בלי לפרט על כל מה שניסיתי בסוף גיליתי שפשוט בורג אחד (בורג מניאק!ת יותר נכון חור הברגה ז!נה), שמחבר בן הלוח למארז בא במגע עם הלוח בצורה שגרמה לקצר. יכול להיות שזה מה שקרה אצלך. מהרגע שויתרתי על החור הזה וחיזקתי בחזרה את כל השאר המחשב עובד. מתסכל ממש. הסיפור של פותח הדיון נגע לליבי אחרי שחוויתי חוויה דומה כל כך. נאלצתי להגיע ללקוח פעמיים ללא תשלום אחרי שאצלי עבד ללא בעיה וברגע שהגעתי אליו המחשב סירב לעלות :pissed: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי אותו דבר עם לקוח (עובד אצלי, מחבר אצלו לחשמל ולא עובד). שברתי את הראש שעות עד שהתייאשתי ופשוט שלפתי את הלוח מהמארז. בלי לפרט על כל מה שניסיתי בסוף גיליתי שפשוט בורג אחד (בורג מניאק!ת יותר נכון חור הברגה ז!נה), שמחבר בן הלוח למארז בא במגע עם הלוח בצורה שגרמה לקצר. יכול להיות שזה מה שקרה אצלך. מהרגע שויתרתי על החור הזה וחיזקתי בחזרה את כל השאר המחשב עובד. מתסכל ממש. הסיפור של פותח הדיון נגע לליבי אחרי שחוויתי חוויה דומה כל כך. נאלצתי להגיע ללקוח פעמיים ללא תשלום אחרי שאצלי עבד ללא בעיה וברגע שהגעתי אליו המחשב סירב לעלות :pissed: .

אני לא יתחיל לבדוק עוד פעם אם זו הייתה הבעיה, אבל אם זה יחזור אז אני ינסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...