מחשב עובד בבית שלי, אבל לא אצל חבר - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב עובד בבית שלי, אבל לא אצל חבר

OR2OOO

Recommended Posts

אין כלום לא ספיקר לא אורות (יש על הלוח לדים אדומים ובמאוורר האחורי יש לדים).

אבל רשמת פה שהלדים על הלוח אם כן דלוקים, ועכשיו אתה אומר שלא. אתה יכול להיות יותר ברור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנראה הבנתי אותך לא נכון.

אם ככה, אז אני מניח שכבר ניסת את זה, תנסה להחליף את כבל הקומקום ולהדק את כבלי החשמל ללוח אם, כדי לוודא שזה לא בא משם.

יכול להיות שכבל של הספק כוח פגום הייתי מנסה להחליף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה פשוטה מאוד.

זה בעיית חיבור. כבל AC או שקע בקיר או מפצל פגום בעל מגע רופף.

אם אמרת שהחלפת שקעים, אני ממליץ לך להחליף את כבל ספק הכוח מחשב. זאת בהנחה שאכן הרכבת את המחשב טוב, ואין קצר בלוח או בחיבורי התושבת ללוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב המחשב אצלי, חיברתי אותו והוא עובד. הייתה בעיה בהתחלה שבפעם הראשונה שלחצתי להדליק אותו הוא לו נידלק ובפעם השנייה כן. נראה לי שאני יחליף ספק, יראה מה ישתנה ואז אני יעדכן. המחשב בנוי טוב בניתי כמה עשרות מחשבים (עוד לפני שגוגל קנתה את ;) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכבל עובד עם המחשב שלך ולא עם שלו, זה לא אומר שהכבל תקין.

יש ספקי כוח שברגע ההדלקה צורכים זרם רב שדועך לאחר מכן. יכול להיות שהספק שלך צורך 3A AC ושלו צורך 6A .ב-2 המיקרים הלדים שבלוו אם ידלקו אולם בספק ה-2 המחשב לא יעבוד בגלל המפל המתח שיפול על הכבל.

ספקי כוח של מחשב יכולים לעבוד או 110V עם סטייה של עד 10 אחוזים ממתח הכניסה וזה נכון ל220V. נגיד ובכבל יש מגע רופף שגורם להיתנגות של 4 אהום . בספק תהייה ירידת מתח של 24 וולט , מתחת לתחום עבודה של הספק ולכן המחשב לא יעבוד.

איני פוסל פגם כלשהו בספק, אך לפני כן יש לבדוק את החיבורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן לא למדתי פיזיקה...

טוב אני ילך אליו, מאוחר יותר או מחר (נראה מתיי הוא יכול), אני יבוא עם כמה כבלים (לא חסרים לי) וינסה. אם זה לא יעבוד אני כנראה יפרק וירכיב מההתחלה.

קודם אני יבדוק עם ספק אחר ויעדכן.

עוד לי היה לי מקרה כזה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי שעות מפרכות (6 שעות, אבל מי סופר) של עבודה הוא סוף סוף עובד :yelclap:

זה לא היה קל. הבאתי אותו אליו עם הספק החלופי וגם זה לא עבד. החלטתי שהוא יעבוד היום ולא משנה מה... חזרתי הביתה הבאתי את כל הציוד שלי (כלים, חיבורים (מאריכים לספק), כבלים (גם לחשמל וגם ,DVI ו-VGA), מסך אחר, עוד ספק, דיסק של WIN7 (היה עליו XP) ויצאתי לדרך. הגעתי עליו, ניסיתי ספק נוסף אותו הדבר. החזרתי לספק הראשון והתחלתי לשחק עם החיבור לשקע (הבאתי איזה 10 כבלים), גם לא עזר. לקחתי את המאריכים והתחלתי בחוטים של המאווררים (על המעבד ובמארז, סה"כ 2) וזה לא עזר. התחלתי לעבור על הכבלים מהלוח אם למסך (שניי VGA, DVI אחד וחמישה של HDMI), גם לא עזר. כאן כבר רציתי רק שיעבוד, ניתקתי את כל חיבורי ה-, את המסך (בקיצור היה מחובר רק לחשמל) ועדיין לא עבד (כבר התחלתי לחשוב שזה חסר סיכוי ויצאתי להפסקה של שעה, אני לא אומר לא לקפה ועוגה...). עכשיו התחלתי לפרק את הכל מהמארז, הוצאתי את הכל, השארתי רק את הלוח, הזיכרון, המעבד+קירור למעבד. בדקתי ואיזה פלא הספיקר נישמע (נראה לי ששמחתי יותר מחבר שלי) ואז הפוסט. החזרתי את הכל בחזרה לחצתי על על להדליק ולא נדלק (כמו שהיה לי בבית שלי) חטפתי עצבים על המחשב והתחלתי ללחוץ על הדלקה הרבה פעמים ופתאום הוא נידלק (מוזר). כיביתי וניסיתי עוד פעם רק עם המברג (להדליק אותו בלי הכפתור על המארז) אותה הבעיה ואז חשבתי שיש בעיה בלוח. חיברתי עוד פעם ואז הוא עבד רגיל בלי בעיות ניסיתי לבדוק אם זה חד פעמי והוא נידלק עוד פעם בלי בעיה (אחרי כמה פעמים כאלו שראיתי שאין בעיה, סוף סוף יכולתי ללכת הביתה).

למרות שלא גיליתי מה הבעיה הכי חשוב שהוא עובד (אם זה יחזור כנראה הבעיה בלוח, לפחות כמו שזה נראה), על הכל יש אחריות.

יחסית לעובדה שבסוף 2006 עזבתי את התחום (עכשיו אני עושה את זה רק לחברים ומחשפה), אני עוד זוכר כמה דברים (לבנות מחשב זה כמו לרכב על אופניים, אף פעם לא שוכחים) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...