מחשב עובד בבית שלי, אבל לא אצל חבר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב עובד בבית שלי, אבל לא אצל חבר

OR2OOO

Recommended Posts

חבר ביקש ממני לבנות לו מחשב לעבודה משרדית. הוא הביא לי את החלקים והרכבתי לו, בדקתי שהכל עובד התקנתי דרייברים והבאתי לו את המחשב. עכשיו מתחילה הבעיה, הבאתי לו את המחשב והוא אמר לי שהוא לא עובד. אמרתי לו להביא אלי את המחשב הוא הביא אותו והכל עובד. הוא חיבר אותו אצלו ושוב אותה הבעיה. באתי אליו עם המחשב שלי (מפרט בצד) ושלי עבד, ניסינו את שלו ועוד פעם אותה הבעיה. אני מדגיש שלא היה מגן ברקים או אל פסק וניסינו במספק שקעים שונים.

המפרט:

Intel Dual G620

Biostar TH67+

Thermaltake V3

SeaSonic S12 II 430W

Micron Rendition 4GB

LG -RW x22

WD 320GB 7200RPM

אני צריך עזרה, אני לא יודע מה לעשות.

אשמח לתשובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המסך חובר כמו שצריך והמחשב בכלל לא הגיב. המקלדת והעכבר אלחוטיים (כך שזה לא קשור). השקע תקין.

טעיתי והשם של הלוח הוא TH67+ (אני יערוך את ההודעה הראשונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתאר מה קורה כשאתה מדליק? המערכת מקבלת חשמל? אורות על הלוח אם נדלקים? מסך מציג משהו?

קרוב לודאי זה נגרם מחלקים כמו כרטיס מסך או שהשתחררו מעט במהלך התזוזה של המחשב וצריך להדק אותם מחדש לתושבת שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשאר אז רק לבדוק אם מדובר בכבלים פגומים, כי זה הדבר היחיד ששונה. אם כי זאת תיאוריה מעט חלשה (אמרת שיש אורות על הלוח אם אז לא נראה שיש בעיה עם מערכת החשמל).

אתה יודע בוודאות שהמחשב אצלך יציב? כי אני מניח שהוא היה אצלך רק לתקופה קצרה לשם ההרכבה ויכול להיות שיש גם אצלך את הבעיה אבל עוד לא נתקלת בה. נסה לעבוד עליו מספר ימים בבית שלך כדי לבדוק יציבות ולראות אם הבעיה מופיעה גם אצלך.

אתה יכול גם לנסות לאפס את הביוס עם הסרת בטרייה, וגם לבדוק שאין איזה קצר שנגרם בין הלוח אם למארז (זאת בדרך כלל ההתנהגות שמתוארת עם בעיה כזאת). אין הרבה מעבר לזה אפשרויות אחרות.

אם התייאשת, הייתי מנסה להוציא את הלוח אם מהמארז ולראות אם זה עובד כשזה בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר ביקש ממני לבנות לו מחשב לעבודה משרדית. הוא הביא לי את החלקים והרכבתי לו, בדקתי שהכל עובד התקנתי דרייברים והבאתי לו את המחשב. עכשיו מתחילה הבעיה, הבאתי לו את המחשב והוא אמר לי שהוא לא עובד. אמרתי לו להביא אלי את המחשב הוא הביא אותו והכל עובד. הוא חיבר אותו אצלו ושוב אותה הבעיה. באתי אליו עם המחשב שלי (מפרט בצד) ושלי עבד, ניסינו את שלו ועוד פעם אותה הבעיה. אני מדגיש שלא היה מגן ברקים או אל פסק וניסינו במספק שקעים שונים.

המפרט:

Intel Dual G620

Biostar TH67+

Thermaltake V3

SeaSonic S12 II 430W

Micron Rendition 4GB

LG -RW x22

WD 320GB 7200RPM

אני צריך עזרה, אני לא יודע מה לעשות.

אשמח לתשובות...

בבית שלך אתה מתחבר דרך VGA או DVI תנסה לשחק בזה בהגדרות של המוניטורים.(קרה לי עם מחשב בהתקנה של 8 לפני כמה ימים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...