חשד ל Throttling של מהירות ההורדה (הוט+הוט נט 100) - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשד ל Throttling של מהירות ההורדה (הוט+הוט נט 100)

berney

Recommended Posts

עדיין אף אחד לא מבין שהם חתיכות חרא ?? כבר 100 תגובות שאני רושם לכם שתתנתקו מהם ותתנו להם פשוט לפשוט את הרגל, מה שאני מקבל זה אתה מצפה שאנשים ישארו ללא כבלים, אז תעברו ליס. תהיו באינטרנט של . הם החרא של החארות הכי גדול בעולם, על כל חברת כבלים תמיד ישארו כלבים, למרות שאפילו כלב עם כלבת הייתי משלם עליו במקום להם. אני לא אשכח גם את היום שטכנאי צעק עלי וקילל אותי כי רציתי מודם ואמר "שישרף לך המודם ותישרף אתה "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיין אף אחד לא מבין שהם חתיכות חרא ?? כבר 100 תגובות שאני רושם לכם שתתנתקו מהם ותתנו להם פשוט לפשוט את הרגל, מה שאני מקבל זה אתה מצפה שאנשים ישארו ללא כבלים, אז תעברו ליס. תהיו באינטרנט של . הם החרא של החארות הכי גדול בעולם, על כל חברת כבלים תמיד ישארו כלבים, למרות שאפילו כלב עם כלבת הייתי משלם עליו במקום להם. אני לא אשכח גם את היום שטכנאי צעק עלי וקילל אותי כי רציתי מודם ואמר "שישרף לך המודם ותישרף אתה "

בגלל טכנאי טמבל אתה מקלל את כל החברה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לנשום ולהרגע :screwy:

על כל סיפור שתכתוב על HOT אני יכול להביא לך סיפור זהה על קבוצת , הכל אותו חרא בדיוק. אצל לפחות יש מהירויות גלישה גבוהות יותר (לא, לבזק אין 100M ואין 2M העלאה), חוץ מזה בכללי זולים יותר במיוחד למי שרוצה גם טלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אתה מאיים עם זרנוקים ובולבולים.. למה כבר ציפית ? לתגובה רשמית ?

הכותב המקורי של ההודעה גם הספיק לכתוב משהו על משרד התקשורת, בצורה לא בוטה בכלל, וההודעה שלו נמחקה אח"כ (או שהוא מחק אותה בעצמו כי הוא הגיע לאיזשהו סידור עם הוט? מי יודע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אף אחד לא מבין שהם חתיכות חרא ?? כבר 100 תגובות שאני רושם לכם שתתנתקו מהם ותתנו להם פשוט לפשוט את הרגל, מה שאני מקבל זה אתה מצפה שאנשים ישארו ללא כבלים, אז תעברו ליס. תהיו באינטרנט של . הם החרא של החארות הכי גדול בעולם, על כל חברת כבלים תמיד ישארו כלבים, למרות שאפילו כלב עם כלבת הייתי משלם עליו במקום להם. אני לא אשכח גם את היום שטכנאי צעק עלי וקילל אותי כי רציתי מודם מוטורולה ואמר "שישרף לך המודם ותישרף אתה "

שוב, עם כל הכבוד, את הנקמנות שלך תשאיר לעצמך. אנחנו נשתמש באמצעים חכמים יותר - משרד התקשורת, אמצעי התקשורת, תביעות וכדומה. כשמבקשים הנחות מבזק, מקבלים ממנה אצבע משולשת. בנוסף, על מעללי YES אתה יכול לקרוא ב- ynet, והתכנים שלהם לא מעניינים אותי (או לכל הפחות - אני לא מקבל הרבה יותר תמורת הכסף שאני מבזבז על YES. יש לי חברים עם YES ואני רואה בדיוק מה שיש ומה שאין להם).

צריך להיות תחרות, ואם חברה אחת מציעה פחות מיריבתה באופן משמעותי, זה הזמן הנכון לחסוך כסף כצרכנים חכמים.

לקלל את ולשלם עוד 100 ש"ח לבזק זה לא חוכמה. אם זה עושה לך יותר טוב - תמשיך לקלל ואנחנו נשלם פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח של בב"ל/בזק/יס עוד מימי ה-WOW, ובמהלך 10 וקצת השנים האלה ספרתי על יד אחד

את מספר הבעיות שב-HOT מגדירים "תקלה איזורית" או שקר דומה אחת לשבועיים.

לא פאנבוי של בזק/יס (בקושי רואה טלויזיה) , אבל לא צריך להיות גאון כדי לראות שהוט מניפולטיבים ושקרנים

ברמה אחרת, ושום עסקה שבעולם לא צריכה לגרום לצרכנים למכור להם את הנשמה.

בתקלה הראשונה שתקרה (עוד יומיים בערך), ה-100MB האלה יהפכו למודם/בזנט שיושב בחדר ומחכה

90 דקות לנציג שיענה, וככה כל שבוע לסירוגין. אם נקביל רגע לברז, אני מעדיף 50 מגה מבזק שיזרום חופשי

מאשר 100 מהוט שיסתם כל שני וחמישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לרדת

שורה באמצע משפט?

לבזק ולהוט יש את אותו מספר תקלות, זה משתנה מאיזור לאיזור. יכול להיות שבאיזור שאתה גר בו התשתית של הוט חרא ובהרבה מקומות אחרים התשתית של חרא.

מה שאתה אומר ממש לא נכון, מהיום שעברתי ל 100M לא היית אפילו בעיה אחת (אולי ניתוק של דקה+- אתמול, יכול להיות עדכון של המודם/ראוטר). בהרבה מקומות בארץ התשתית של HOT חדשה והרבה יותר יציבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח של בב"ל/בזק/יס עוד מימי ה-WOW, ובמהלך 10 וקצת השנים האלה ספרתי על יד אחד

את מספר הבעיות שב-HOT מגדירים "תקלה איזורית" או שקר דומה אחת לשבועיים.

לא פאנבוי של בזק/יס (בקושי רואה טלויזיה) , אבל לא צריך להיות גאון כדי לראות שהוט מניפולטיבים ושקרנים

ברמה אחרת, ושום עסקה שבעולם לא צריכה לגרום לצרכנים למכור להם את הנשמה.

בתקלה הראשונה שתקרה (עוד יומיים בערך), ה-100MB האלה יהפכו למודם/בזנט שיושב בחדר ומחכה

90 דקות לנציג שיענה, וככה כל שבוע לסירוגין. אם נקביל רגע לברז, אני מעדיף 50 מגה מבזק שיזרום חופשי

מאשר 100 מהוט שיסתם כל שני וחמישי.

אני לא מוכר להוט את הנשמה, ואף אחד אחר כאן לא עושה את זה.

אפשר לעבור מתי שרוצים למי שרוצים. אין התחייבות. זה ההבדל בין מה שהיה עד לפני שנה והיום. מי שיהיה זול יותר ואיכותי יותר - אליו נעבור. אני לא רואה שום יתרון של ע"פ בגזרה הזו, לפחות לא משהו ששווה את ההבדל של העשרות הלא מעטות של השקלים בכל חודש.

אצלי בזב"ל הם בהקפאה לחודש, ואני רואה שמבחינתי זה מספיק זמן כדי להחליט אם בסופו של דבר להשאר בהוטנט או לעבור.

דרך אגב, אלה הפינגים שקיבלתי עכשיו דרך הוט+הוטנט. נראה לי שחל שיפור:

Ping Test Run Ping Test

• asia01 395 ms
  • atlanta01 170 ms
  • chicago02 180 ms
  • chicago03 188 ms
  • chicago04 171 ms
  • chicago05 171 ms
  • chicago08 185 ms
  • chicago09 195 ms
  • dallas03 243 ms
  • dallas04 201 ms
  • dallas05 247 ms
  • dallas06 187 ms
  • frankfurt01 73 ms
  • london01 74 ms
  • losangeles01 236 ms
  • losangeles03 227 ms
  • losangeles04 232 ms
  • losangeles05 232 ms
  • losangeles06 253 ms
  • losangeles07 219 ms
  • losangeles08 217 ms
  • losangeles10 227 ms
  • newyork01 161 ms
  • newyork02 146 ms
  • newyork03 158 ms
  • newyork04 158 ms
  • newyork05 143 ms
  • paris02 79 ms
  • paris03 76 ms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לרדת

שורה באמצע משפט?

יש לי מסך ענקי והשורות אצלי באורך קילומטר.

אני לא מוכר להוט את הנשמה, ואף אחד אחר כאן לא עושה את זה.

אפשר לעבור מתי שרוצים למי שרוצים. אין התחייבות. זה ההבדל בין מה שהיה עד לפני שנה והיום. מי שיהיה זול יותר ואיכותי יותר - אליו נעבור. אני לא רואה שום יתרון של ע"פ בגזרה הזו, לפחות לא משהו ששווה את ההבדל של העשרות הלא מעטות של השקלים בכל חודש.

אצלי בזב"ל הם בהקפאה לחודש, ואני רואה שמבחינתי זה מספיק זמן כדי להחליט אם בסופו של דבר להשאר בהוטנט או לעבור.

דרך אגב, אלה הפינגים שקיבלתי עכשיו דרך הוט+הוטנט. נראה לי שחל שיפור:

על פניו אני מסכים איתכם שזאת עסקה טובה. להוטנט תיהיה הרבה עבודה כדי להסיר את כמויות הרפש

שנדבקו עליהם במשך השנים בגלל הגישה הגועלית של כלפי לקוחות, נקווה שיקחו את עצמם בידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה לראות אם מישהו הצליח לצאת רק מהספק ולהשאר על 329 ש"ח.

זה פשוט אסון אם אי אפשר לבטל את הספק...

אני לא מבין למה הספקיות האחרות לא מתערבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מענייו לישמוע חוות דעת ממישהו שמבין במשפטים. מצד אחד יש תקנות\חוקים נגד התחייבויות מצד שני אתה מחוייב לחברה שלפי התקנות אמורה להיות נפרדת לחלוטין כך שלא יהיה קשר לחברה השנייה בחבילה לכן לדעתי זה פשוט לא תופס החרטה הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...