חשד ל Throttling של מהירות ההורדה (הוט+הוט נט 100) - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשד ל Throttling של מהירות ההורדה (הוט+הוט נט 100)

berney

Recommended Posts

בקיצור, מי שלקח חבילת בנדל הוט+הוטנט דרך , "תקוע" עם חוזה למשך 18 חודשים על 349 ש"ח של ספק+ספקית. במידה ותרצה להפרד מהחוזה הזה, תאלץ לקחת חוזה חדש ואז זה יהיה לפי המבצעים החדשים, קרי חבילת פלטינום ב- 379 ש"ח בתשתית בלבד.

אפשר לשנות את המסלול לזה שמופיע באתר שלהם ל329 ללא ספק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לשנות את המסלול לזה שמופיע באתר שלהם ל329 ללא ספק ?

זה בדיוק מה שאני אומר - אי אפשר.

היתה לך אפשרות, עד יום רביעי שעבר, להתחבר לאחת החבילות הבאות:

1) פלטינום במבצע השקה - 329 ש"ח בלבד

2) פלטינום במבצע השקה + ספק משולב (כל ספק). נניח שלקחת הוטנט, אז לקחת עיסקה ששמה "HOTNET Platinum" (תבדוק במייל) והיא עולה לך סה"כ 349 ש"ח בחודש.

לאחר שמבצע ההשקה נגמר, לא ניתן יותר לחזור למחירים האלה.

לכן, אם אתה מבטל את החוזה של סעיף מס' 2, אתה צריך לבחור חוזה חדש מהחוזים הקיימים. החוזים הקיימים הם רק 100Mbps ב- 379 ש"ח ומעלה. אם אתה רוצה, אתה יכול לעבור ל- 30Mbps ב- 329 ש"ח, כמובן ללא ספק.

בקיצור, נדפקת(?), אלא אם מישהו יצליח להוכיח שיש כאן עוולה צרכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הסתכלתי על החוזה ששלחו לי במייל ובקלות אפשר להבין שהוטנט עולים 20 ש"ח ל100 מגה רק בגלל ההשקה ולא כמו שאתה אמרת שיש תלות.

צריך לבדוק את זה עם נציג שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הסתכלתי על החוזה ששלחו לי במייל ובקלות אפשר להבין שהוטנט עולים 20 ש"ח ל100 מגה רק בגלל מבצע ההשקה ולא כמו שאתה אמרת שיש תלות.

גם אני יודע את זה, אבל לא הבנת למה שחתרתי -

הוט בנו "חוזה חדש" שהוא מבחינתם חוזה משולב. אם אתה עשית דרכם עיסקה של הוט+הוטנט, זוהי עיסקה נפרדת שלא ניתנת לפיצול.

שים לב שהוטנט מופיע תחת "שירותים נוספים", ואתה מקבל את זה תחת עיסקה כוללת שנקראת "HOTNET Platinum". כשתרצה "להסיר" את הוטנט, אתה למעשה תרצה לעבור מהחוזה שנקרא HOTNET Platinum לחוזה חדש, בהתאם למה שיש כיום. כיום אין את Platinum במבצע השקה אלא בתשלום רגיל של 379 ש"ח, ואז - נדפקת.

תקרא לזה עבודה בעיניים, זה אפילו מסריח, אבל ככל הנראה כשר וחוקי מבחינת . אם זה לא, ואתה תראה עוד אנשים שרוצים להתנתק מהוטנט ורוצים להשאר בהוט (ועשו את העיסקה המשולבת), אתה ככל הנראה תקרא על זה בקרוב במדור צרכנות ב- ynet. תזכור מאיפה שמעת את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בהזמנה. אני לא יודע אם זה מישהו מכאן, אבל לפני 15 דקות כתבו על זה בפייסבוק של .

אני פשוט כועס על אופן ההתנהלות בהוט, לא יכול להיות שסוגרים איתי 329 על טריפל 100M +++ ובנוסף מציעים לי 20ש"ח עבור ספק במבצע נוסף וגם נאמר שהתשלום יהיה בנפרד- וכשאני מבקש להוריד את נושא הספק הם אומרים שצריך לבטל את כל העסקה כי הכול הולך יחדיו - אפילו בפירסומים שלהם זה היה בנפרד. בושה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תגובת הוט:

צהריים טובים עמיחי, במסגרת מבצעי הטריפל ששווקו, ניתן להתחבר או כטריפל כולל ספק (איזה שתבחר) או טריפל ללא ספק, והחיבור לספק נעשה על-ידך באופן עצמאי. כשמסגרת מבצעי הטריפל + ספק, התשלום כולו מתבצע ע"י HOT כשחלקו היחסי מופרש לטובת הספק, וכך יופיע גם בשורת החיוב בחשבונית. כמובן שניתוק מהספק במבצע הנ"ל גורר ביטול המבצע כולו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנאי הזה לא מופיע בשום מקום לפני שמצטרפים לטריפל + ספק. אם המצטרפים היו יודעים שהתנאי הזה קיים כמובן שהם היו עושים רק טריפל ומחברים את הספק בנפגרד.

חובה לציין דבר כזה לפני ההצטרפות (או באתר או במהלך השיחה) ולכן זכותך לעבור ספקית בלי שישתנה החוזה עם . אם הם רוצים לשחק משחקים כאלה שיידעו לפני סגירת העסקה, לא ידעו בעיה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנאי הזה לא מופיע בשום מקום לפני שמצטרפים לטריפל + ספק. אם המצטרפים היו יודעים שהתנאי הזה קיים כמובן שהם היו עושים רק טריפל ומחברים את הספק בנפגרד.

חובה לציין דבר כזה לפני ההצטרפות (או באתר או במהלך השיחה) ולכן זכותך לעבור ספקית בלי שישתנה החוזה עם . אם הם רוצים לשחק משחקים כאלה שיידעו לפני סגירת העסקה, לא ידעו בעיה שלהם.

ברור. יש בזה משום הטעיה, למרות שתצורת החוזה עצמה היא לגיטימית.

בקיצור, מישהו צריך לפנות למדור צרכנות/ משרד התקשורת ולעשות סדר בבלגן. כנראה שזה לא יקרה בלי תביעה.

מה שמזכיר לי - איפה shlomo_l? הוא לא הפסיק להלל פה את הוטנט בחודשים האחרונים (שאלתי אותו מאיפה יש לו גישה והוא התחמק מלתת תשובה). הוא באופן די מפתיע נעלם ב- 20.2.2012. מקריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נוכלים מסריחים. יש אצלי באימייל שני חוזים, הראשון הוא באמת "טריפל פלטינום HOTNET" שהם שלחו לי כי אוטומטית הם הניחו שאני רוצה את הספק שלהם.. השני הוא "טריפל פלטינום השקה" שהם שלחו אחרי שתיקנתי אותם שאין לי צורך בספק שלהם.

מזל גדול שעשיתי את זה, אחרת הייתי כלוא בספק שלהם ולא חופשי כפי שהיתה כוונת המשורר... לדעתי זה לא יעבור במבחן בית המשפט/משרד התקשורת , אבל בשביל זה צריך שיהיה את המשועמם הראשון שיעשה את הצעד נגדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אני בשוק, מחקו לי את ההודעות וחסמו אותי משליחת תגובות בעמוד שלהם.

הנה התגובות ששלחתי להם למקרה שמישהו רוצה לדעת מה לכתוב להם בשביל להיחסם :P

וואו , אתם הולכים לאכול חתיכת זרנוק ממשרד התקשורת על הצעד המסריח, המטעה, והבלתי חוקי הזה... שיהיה לכם בהצלחה חבר'ה!
הוט, אתם סתם מיתממים. אתם מתגרים בגורל ואתם יודעים את זה. ברגע שיגיע המשועמם הראשון שיעשה את הצעד נגדכם - אתם תקבלו כזה בולבול ענק ממשרד התקשורת שיס ובזק לא יבינו מאיפה נפל עליהם כל הטוב הזה.

לא נותר לי אלא להתפלל שהוט אכן יקבלו את הזרנוק שלהם, ויקבלו עונש משמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...