האם לעבור להוט? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לעבור להוט?

ModChiP

Recommended Posts

זו אינה נקמה.

זו התנהגות צרכנית נאותה שמטרתה ללמד את מי שנוהג כך שישלם מחיר כבד,

ואת מתחריו למען יראו וייראו ולא יעשו כמוהו.

אני לא יכול להתעלם מהטיעונים שלך שמנקודת מבט אישית הם נכונים, אך מנקודת מבט כללית הינם שגויים (בעיני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו אינה נקמה.

זו התנהגות צרכנית נאותה שמטרתה ללמד את מי שנוהג כך שישלם מחיר כבד,

ואת מתחריו למען יראו וייראו ולא יעשו כמוהו.

אני לא יכול להתעלם מהטיעונים שלך שמנקודת מבט אישית הם נכונים, אך מנקודת מבט כללית הינם שגויים (בעיני).

אני מסכים איתך, אבל אני (ורבים אחרים שבוודאי חוסכים גרוש לשקל ולא נמצאים בפורומים האלה) לא מעוניין לשלם מזה מכיסי...

במעבר הנוכחי גם מתוך עצמה אל החבילה החדשה, אני הולך לחסוך בסביבות 130 ש"ח, וזה מבלי למצמץ ובלי להתמקח. אני "בזבזתי" היום שעתיים להתנתק מכל מיני דברים שאני לא צריך וחסכתי אף יותר. אם זו לא התנהגות צרכנית נבונה, אז אני לא יודע מה כן.

בסופו של דבר, הצרכן בהתנהגותו הנבונה הצליח להביא את למחירים מאוד זולים, עד כדי כך שיש חשד לסבסוד צולב בתוך (משהו שלא ניתן להוכיח אותו בפועל, אלא אם אתה מהרשות למיסים אחרי צו של בית משפט). במידה והמחירים יעלו (מי יודע מה יקרה בעוד 18 חודשים כשההסכם, קרי "ההטבה" תגמר), נעבור לצד השני. במידה ויהיה תיאום מחירים למחירים בלתי שפויים, אז הרגולטור יתערב (שוב). קמה כאלטרנטיבה לבזק, והיום היא עושה את זה על הצד הנכון. אני חושב ששווה לתת לזה צ'אנס. כן, גם אם אתה לקוח שנפגע בעבר.

להשאר בבזק לא בגלל שיותר טוב לך, אלא בגלל ש"אתה שונא את הוט", זה לא סתם לא צרכני, אלא זה גם מטופש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין את עיניין ההתקנה?

או שאפשר לבטל את החיוב על זה?

בכל מקרה אני יכול רק להתחבר לאינטרנט ולהשאיר את הבזק ואת הYES?

או בכל מקרה אני יעבור גם לטלפון שלהם.

תהיה בריא, אתה שואל כ"כ הרבה שאלות כלליות (שעל חלקן ענו כאן) שאני לא יודע מאיפה להתחיל...

מה זה "אין את עניין ההתקנה"? בטח שיש. לחלק (כמוני) נתנו זיכוי מלא ולחלק לא. אני מניח שזה תלוי באלו שרותים קיימים אצלך בפועל עכשיו.

אתה יכול להתחבר לאחד או יותר מבין השירותים הבאים בהוט/בבזק/YES: טלפון, , .

אתה עוקב אחרי כ"כ הרבה שרשורים פה. אולי תעקוב גם אחרי מה שכתוב בהם? :) בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך

אם תילך על יס בטלוויזיה יוצא לך 230שקל(כולל המקס טוטאל)+חבילת 30מגה+נתב+500 דקות נייד/נייח+ספק ב-159

יוצא לך 389 כולל ספק

לעות זאת בטריפל יוצא לך 329+ספק בערך 30 שקל=359

למי שהיה גם יס וגם יסכים איתי שיס שווים 30 שקל יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...