HD6850 VS HD6870. - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD6850 VS HD6870.

apelt

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע ידידי, אם תשיב לב רזולוצית הרגילה הינה 480P /480I , והם טוענים שיש 5 סוגי כבלים. אני חושב שהם חרטטנים.

שכן זה תלוי יותר במכשיר. מחשב -אם משדר פול HD, גם כבל מעאפן יתן את העבודה.

אני רוצה שתראה לי בהגדרות המסך, שאכן אתה עובד ברזולוציה FULL HD עם פלייסשטיין 3. ותחשוב קצת ניראה לי שקונסלה קטנה בקושי עם קירור

תיתן כוח עיבוד כזה חזק. איני חושב כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ידידי, אם תשיב לב רזולוצית הרגילה הינה 480P /480I , והם טוענים שיש 5 סוגי כבלים. אני חושב שהם חרטטנים.

שכן זה תלוי יותר במכשיר. מחשב -אם משדר פול HD, גם כבל מעאפן יתן את העבודה.

אני רוצה שתראה לי בהגדרות המסך, שאכן אתה עובד ברזולוציה FULL HD עם פלייסשטיין 3. ותחשוב קצת ניראה לי שקונסלה קטנה בקושי עם קירור

תיתן כוח עיבוד כזה חזק. איני חושב כך

טוב אחרי כל הקריאות פה אני חייב להגיב

ל בחור שכתב את הציטוט פה : תכלס עדיף שלא תחלק מפניני החוכמה שלך כי אתה מטעה אנשים במקרה הטוב ובמקרה הרע ......

לפלייסטיישן יש מנוע גרפי שעובד בהתאם לרזולוציה של הטקסטורות שהושמו במשחק שרץ בו

הרזולוציה הטיבעית היחידה שיש לו היא בהתאם ל פלט שהוא מחובר אליו

ראה ערך סוגי חיבורי בכלים - היות ויש לו גם יציאה של אז הוא מציג ב 1920X1080 ואם יוצרי המשחק הכניסו טקסטורות ברזולוציה הזו זה גם מה שתקבל . אני מציע שתגמור פה את הדיון בזה ואל תראה לנו באמת כמה אתה "חכם "

לגביי פותח התרד 6870 הוא כרטיס טוב וזהו הוא שווה את ה 150 שקל רק אם אתה משחק משחקים כמו BF3 או COD חדשים כך בחשבון שאם יש לך מסך שמציג FULLHD ואתה רוצה לשחק משחק על הגדרות מקסימליות הוא ממש המינימום כדיי להיות מסוגל לשחק ברשת עם שחקנים אחרים. ותאמת אני קניתי אותו לפניי חודשיים עקב שריפת ה 8800 ואם היום הייתי צריך לחזור על זה אוליי הייתי קונה משהו יותר חזק - מצד אחר לי יש את הכסף לזה אז זה לא שיקול עבורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...