SGS2 או iphone 4s שניהם על מערכת android - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SGS2 או iphone 4s שניהם על מערכת android

Mr.positive

Recommended Posts

שלום לכולם,ידוע לי שהנושא חרוש אבל יש לי שאלה מאוד ספציפית ואני מקווה שתוכלו לעזור לי.

אז ככה, אני חייב לקנות מכשיר חדש עד ה22 במרץ ורציתי לדעת אם יש השקה של מכשיר חדש בפרק זמן זה ?

אם לא אז השאלה היא כזאת, יש לי חבר שיש לו iphone 4s והוא התקין עליו מערכת במקום IOS במידה והוא יעשה את זה גם לי ,איזה מכשיר יהיה עדיף הSGS2 או iphone 4s כששניהם עובדים על מערכת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב,במחשבה שניה החלטתי שאני רוצה את הsony s עכשיו לגבי הזמנה מclove זה יוצא 390 פאונד כולל משלוח שזה סה''כ 2350 ש''ח.

השאלה היא כמה יבקשו ממני לאוסיף במידה והוא יעצר במכס או בסביבות איזה מחיר אתם חושבים שהוא יתומכר בארץ ומתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,במחשבה שניה החלטתי שאני רוצה את הsony s עכשיו לגבי הזמנה מclove זה יוצא 390 פאונד כולל משלוח שזה סה''כ 2350 ש''ח.

השאלה היא כמה יבקשו ממני לאוסיף במידה והוא יעצר במכס או בסביבות איזה מחיר אתם חושבים שהוא יתומכר בארץ ומתי ?

במכס תוסיף כ34%.

לקנות דרך SE יעלה לך כנראה הרבה פחות. חפש בגוגל אריקסון, צור איתם קשר טלפוני וקבל הצעת מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום באתר שלהם שסוג מסך הוא colour TFT האם זה מסך טוב ? :nixweiss:

המסך הוא LED-BACKLIT LCD עם Mobile BRAVIA Engine ברזולוציית 1280X720 ככה שכרגע על הנייר (כי הוא עדיין לא יצא) הוא המכשיר עם המסך הטוב ביותר בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,זה בוודאות אנדרויד.הוא מהנדס תוכנה מבריק(עובד בmarvell) ובזמנו הפנוי הוא עושה כל מיני שטויות עם גאדג'טים ,הוא התקין לחבר שלי שגם עובד בmarvell וקיבל מהעבודה עם פון את האנדרויד במקום. הוא באמד יודע לעשות הרבה דברים מגניבים 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...