SGS2 או iphone 4s שניהם על מערכת android - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SGS2 או iphone 4s שניהם על מערכת android

Mr.positive

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת שמלבד החומרה אני גם פריק של עיצוב וממש מפריעות לי הפינות המעוגלות בסמרטפונים של היום או כפתורים מכוערים כמו הכפתור המלבני של הSGS2.

אז לאחר חיפושים ברחבי האינטרנט מצאתי את הSony S וממש נדלקתי על העיצוב הקלאסי,הפינות החדות והמפרט המבטיח שלו.

יש לי עדיין מספר שאלות שהשמח אם מישהו יוכל לענות לי עליהם:

-הבנתי שהסוללה חלשה יחסית למסך ברזולוציה כזאת ומעבד כפול ,מה אתם חושבים היא באמת תהיה החוליה החלשה?

-האם יש מכשירים מבטיחים יותר שיוצגו בתערוכה של סוף החודש ,עם עיצוב סולידי של פינות חדות ?

-בדקתי את המחיר שלו בclove וזה יוצא 2400 ש''ח כולל משלוח האם מישהו יודע מתי הוא יושק בארץ(7 במרץ בעולם) ובכמה יתומכר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. סוללה - תקרא ביקורות.

2. אם מכשיר יוצג בסוף החודש, זה אומר שיקח לו עוד חודש לפחות לצאת לשוק, כמה שבועות ויותר עד שיגיע לארץ ועוד כמה שבועות עד שיהיה במחיר שפוי. אם אתה יכול לחכות 3-4 חודשים לפחות - חכה (זה מומלץ בלי קשר).

3. http://www.sonyericsson.com/cws/home?cc=il&lc=he

צור קשר איתם, יש להם חנות עם שירות אדיב מאוד ומחירים סבירים ביותר (מניסיון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יוצג בסוף החודש,בשביעי למרץ הוא כבר יתחיל להימכר.אני חייב לקנות מכשיר עד ה22 למרץ אז אין לי כמה חודשים ,בכל מקרה אם המחיר שלו בCLOVE הוא 2400 ש''ח כולל משלוח אני לא מאמין שיש הרבה לאן לרדת.

עריכה :

האם המכשיר הבא http://www.clove.co.uk/sony-xperia-s-white יעבוד בארץ בלי בעיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש הרבה לאן לרדת. 2400 שקל + 34 אחוז מס זה 3200 שקל. בטוח בארץ תוכל להשיג אותו בפחות, ואם לא - יש אלטרנטיבות לא פחות טובות בהרבה פחות כסף (למשל - ה sensation שעולה 2000 שקל ודרומה - חומרתית הוא קצת פחות טוב, אבל 1500 שקל זה לא מעט).

אם אתה כל כך נעול עליו - חכה לסביבות ה-10 במרץ ותברר עם היבואן בארץ, תראה אם יש להם תוכניות לשווק אותו ותחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה :yelclap: , לגבי המחיר,אני חייב לומר שבמדינת הגנבים שלנו מוכרים היום את הSGS2 ב2800 ש''ח למרות שכבר עברה חצי שנה,אז אני ממש לא מצפה למחיר הוגן. אם הוא יושק בארץ במחיר של 3000 ש''ח חודש לאחר ההשקה העולמית ואחרי חצי שנה יעלה גם באזור ה2800 אז זה לא יהיה נורא להיפרד מ3200 שקלים ולקבל אותו ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר שיקול שלך.

ובאשר ל-SGS2 - הוא כבר הגיע ל-2300 שקלים ואפילו פחות בארץ, המחיר עלה שוב עקב עליות מחירים בכל העולם. זה תהליך שקרה לכל המכשירים אגב, לא יודע מה הסיבה - אבל בשלב מסוים המחירים פשוט התחילו לטפס למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון מכשיר סים פרי יעבוד ברשתות בארץ. באיזה? זה תלוי.

כל הסמארטפונים הם קוואדבאנד בדור שני ולכן מבחינת תקשורת קול ומסרונים לא תהיה בעיה בכלל באורנג' וסלקום.

סמארטפונים בגרסה האירופאית תומכים בתדרי דור שלישי אירופאיים לפחות, שהם 900/2100. הדור השלישי של אורנג' וסלקום כיום פועלות בתדר 2100 בלבד, כאשר מתוכנן לפרוס בנוסף 900 מג"ה באורנג' ו-850 בסלקום, אך עם 2100 בלבד בשתי הרשתות תהיה קליטת דור שלישי טובה.

הבעיה היא עם פלאפון, לא אין דור שני לגיבוי ורשת הדור השלישי שלה פרוסה בתדרים 2100/850, שהוא שילוב לא מאוד נפוץ (אך קיים בלא מעט מכשירים, אך לא בהכרח בגרסאות אירופאיות). במידה והמכשיר לא תומך ב-850, תהיה לך קליטה טובה כנראה רק באזורים מרכזיים, ולא מאוד בפריפרייה (נגב למשל), ולא בחדרים פנימיים, ממ"דים, מרתפים וכו'.

כמו שאפשר לראות, מה שמוכרים בקלוב תומך בתדרי דור שלישי 850/900/1900/2100 ולכן תהיה תמיכה מלאה בכל הרשתות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם אף אחד מהחנויות, אבל אני יודע שיש הרבה שהזמינו מ-clove ומרוצים (שוב, לא מניסיון אישי). כמו שאמרתי לך - נסה קודם לברר בסוני אריקסון בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...