** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים... - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים...

Cheif

Recommended Posts

שנייה אני חייב להבין משהו,

באתר של הוט רשום שיש מבצע שניתן לבחור ספק מרשימת ספקי האינטרנט.אני כרגע על 12 מגה משלם להוט 79 ש"ח ובזב"ל 29.90 ש"ח (מחיר שקיבלתי משימור לקוחות בגלל הטעייה שלהם חחח)ועוד גיימר 11.90 ש"ח ככה שסה"כ זה יוצא 120 ש"ח.אם אני מצטרף עכשיו ל30 מגה אז אני משלם 109 ש"ח על התשתית ועל -בינלאומי כספק (אני מעדיף להשאר אצלם כי אני מאוד מרוצה מהמהירות שלהם ומהכבל החדש)עוד 20 ש"ח?

הבנתי נכון? כי אם כן אז זה מעולה אז זה סה"כ הבדל של 20 ש"ח בין מהירות 12 מגה ל30 מגה וזה בהחלט שווה...

דרך אגב השדרוג ל12 מגה נעשה לפני פחות מחודש ככה שזה די חדש.לא הבנתי אם זה המבצע למצטרפים חדשים או קיימים ו...אולי אני נחשב חדש חחח

תודה לעונים

גל :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פתרתי הבעיה !!!

מסתבר שהתמיכה הטכנית שלהם לא שווה הרבה

אחרי 3 שיחות עם התמיכה של ושיחת סרק עם הוטנט ואחרי כמה שעות של בילבולי מוח תוך כדי שהם משכנעים אותי שהראוטר שלי ה-1043 דפוק ואני מסביר להם שהוא לא מקבל כתובת IP ואחר כך מוריד מהבויידם לינקסיס E2000 דואל בנד רק כדי לגלות שכביכול גם הוא לא תקין..

בסוף קיבלתי שכל ופתרתי את הבעיה

מסתבר שבכל פעם באופן ראשוני כשמחברים ראוטר למערכת צריך לכבות את ההוטבוקס ל-10 שניות כשהראוטר כבר עובד ואז להדליק מחדש.

ההוטבוקס כנראה עולה מול הראוטר, מזהה אותו ושולח לו כתובת IP

כל כך פשוט וכל אנשי התמיכה "המהוללים" של כנראה לא שמעו על זה מעולם.

או שהראוטר שלך פשוט לא משך כתובת IP מהמודם (ההוטבוקס במקרה הזה).

כשזה קורה לי אני מעביר את החיבור ממצב אוטומטי למצב ידני וזה בד"כ פותר את הבעיה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שהראוטר שלך פשוט לא משך כתובת IP מהמודם (ההוטבוקס במקרה הזה).

כשזה קורה לי אני מעביר את החיבור ממצב אוטומטי למצב ידני וזה בד"כ פותר את הבעיה :)

אותה התופעה בשני ראוטרים חדשים, לינקסיס וטיפי לינק, נראה לי יותר בכיוון של בעיה בהוטבוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה זה באנשי התמיכה מהרמה הנחותה ביותר

חוויתי על בשרי את כל מה שתמיד הזהירו

לא היה אחד שלא אמר לי, יש לך ראוטר, זו בעיה שלך

אין להם שום ידע מועיל, מוכנים להסביר לך באריכות שבדקו הכל ועכשיו זו בעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי כמה שאלות אם מישהו יודע.

יש לי כרגע חבילת סטודנט 229 ש"ח 5 מגה ו3 חבילות בטלוויזיה.

1. כמה הם לוקחים על ההתקנה לעבור ל100 מגה ?

2. האם כדאי לעבור ל100 מגה? זה עוד 100 ש"ח לחודש

3. האם יש הגבלה עם הטלפון או שזה באמת בלי הגבלה?

4. מישהו כתב שהם נותנים גם שרת של 500 מ"ב? האם נכון? יש גישה עליו, נגיד ואני רוצה לעשות אתר דרכו.

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DROPBOX זה שירות אחסון קבצים במחשוב ענן (באינטרנט).

בעיקרון זאת תיקיה שהגדרת אצלך על ההרדיסק במחשב בדומה לכל תיקיה אחרת.

כל התוכן שבאותה תיקיה מסונכרן מול שרת באינטרנט.

את התיקיה אפשר להגדיר בכל המחשבים והציוד שלך (כולל ומכשירי ANDROID).

ככה למשל כל המחשבים שלך יוכלו לגשת למסמכים שאתה עובד עליהם לקרוא ולשמור לאותה תיקיה.

וכל שינוי שתעשה באחת התיקיות תתעדכן-מ ותעדכן-את התיקיה באינטרנט.

השירות הבסיסי ניתן בחינם עם כמות מסוימת של איחסון ואופציות בסיסיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שהם התנו את השירות בתשתית כבלים? הם אמורים לעבוד גם עם תשתית .

חוץ מזה שלא צריכה להיות בעיה לISP לתת שירות לתשתית כבלים בלבד, זה מה שFAST עושים. האם הם עוברים על חוק כלשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה מה התירוץ שלהם, הדוגמה של FAST היתה כדי לפרוך את הטענה ש"על פי חוק ISP אמור להיות בלתי תלוי בתשתית".

הגיוני שיחייבו את הוטנט לתת שירות גם לבזק, בגלל שהם שייכים להוט ואתה רוצה שההתנהלות שלהם תיראה כמה שפחות קשורה בשם התחרות. מן הסתם זה גם היה אחד התנאים לאישור שהם קיבלו. זה לא אומר שיש איזה חוק שמחייב כל ISP לתת שירות לכל תשתית.

(בלי קשר, הם כנראה היו נותנים שירות לתשתית בכל מקרה כי זה גם באינטרס שלהם לא להפסיד לקוחות שמעדיפים את בתור תשתית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהם מפגרים, למה להם לספק רק למי שבהוט אם הם יכולים לספק לכולם? בכל מקרה קבוצת מפסידה מזה :nixweiss:

גם המבצע של ה 20 שקל קיים לכל מהירות שאתה רוצה בלי קשר אם זה HOT או .

צריך לזכור שאין ל HOT תשתית בכל הארץ, ככה לפחות HOTMET יכולה להגיע גם למקומות ש HOT עוד לא הגיעה אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...