** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים... - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים...

Cheif

Recommended Posts

בקשר למגבלת ה- 50 ג'יגה,

הוט עצמה מגבילה את הצריכה על התשתית שלה ל- 50 ג'יגה או שמדובר על חברת הבת ה- ISP של הוט?

ממתי חברות התשתית מגבילות את נפח התעבורה על התשתית שלהן?

מדובר על התשתית. זה בשביל למנוע ממך לשלם לאינטרנט בלבד מצד אחד, ומצד שני להשתמש בשירותי IPTV. אני מניח שאם אתה גם מנוי לשירותי , אז יש הסכמה בשתיקה שהכל בסדר (נחשב "לקוח סביר").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף אחת לא מגבילה אותך.

אצל 014 רשום בחוזה 65 גיגה, אצל נטוויזן רשום 100 גיגה ואצל 012 רשום 50 גיגה.

אני יודע שאף אחת מהספקיות לא עשו שימוש בסעיף הזה בחוזה.

הוט שמה את זה מאותה הסיבה, שתיהיה לי אפשרות, אבל הם לא הולכים להשתמש בזה.

כמו שalpha אמר וצדק.

"הסעיף הזה שווה כקליפת השום. הם טורחים לציין את גובה החיוב במקרה של חריגה? 100 ש"ח ל 10 קילובייט, למגה, לטרה? מה קורה לי אם פורנו הסנאים שלי חרג ממגבלת ה 50 ג'יגה?

ברגע שהם ייטרחו לציין זאת, כנראה שגם תיהיה ללקוחות סיבה אמיתית לחשוש."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין העניין נשמע לי מוזר... גם ב- ADSL קיימת הגבלה דומה, מצד בזק?

הרי ספקית האינטרנט משלמת להוט עבור השימוש בתשתית,

אם ספק האינטרנט משלם עבורך את מלוא הסכום עבור שימוש של 100 ג'יגה, אבל מגבילה את השימוש ל- 50 ג'יגה אז מה המשמעות של הספק? למה צריך את הספקיות?

* לצורך העניין, נגיד שמדובר על הגבלת המהירות ולא תשלום נוסף - בסה"כ פוקט לא צירפו את החוזה המלא ונתנו רק סיכום שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה באמת מפתיע פה?

הם מציעים מחירי הפסד כדי לקטול כל תחרות, כאשר שאר השירותים שהם מציעים באים כדי לחפות על ההפסדים של הספק שלהם (בגלל זה העלו מחירים של שאר השרותים עד ל-40% יותר!!).

וכאשר שאר הספקים ייחלשו מאוד והקטנים בטח ייצאו מהתחרות, יעלו מחירים בחזרה.

תרגיל שקוף וידוע. זה מראה למה מונופולים הם הדבר הכי גרוע במדינה הזו, ולמה צריך לפרק את כולם.

ההתפלאות שלך היא המוזרה לטעמי, ולא המחירים.

מאוד מעציב אותי שהמדינה הזו חוזרת על אותה טעות פעם אחרי פעם. לתת לחברה כמו HOT להיות ISP כאשר היא שולטת בתשתית, דבר שנותן לה כוח לא הוגן כלפי שאר הספקיות. הוא דבר שלא ייעשה, דבר שנוגד כל ההיגיון מאחורי תחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק במדינה שלנו יש הפרדה בין ספק תשתית ו-ISP, ברוב העולם אין את ההפרדה הזאת. בנוסף, בארץ יש את בינלאומי שהיא ביחס לבזק זה כמו הוטנט ביחס להוט (ההבדל הוא שאת שירותי הטלוויזיה הוט מספקת תחת אותו מותג ואילו תחת המותג YES).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תיקון קטן (או גדול) - מספקת שירותי תשתית WAN עד ל POP של חברות הISP (כמו בזק/סלקום/פרטנר) ולא שרותי "תשתית אינטרנט".

תשתית WAN הזאת יכול למשמש בעצם לכל דבר שניתן לחבר לקצוות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו הצטרף כבר ? בדק את ה 100 ? אין סיכוי בעולם שהם יוכלו לספק 100MB לכולם גם לא באותו זמן ואפילו מינימום 50MB.

אני מציע לכולם לא להתחבר לא לתשתית ולא לספק שלהם, למרות שזה יכול להיות טוב כי אז יהיה תחרות מצד , ינטשו אותם והם לא יאהבו את זה. מקסימום להתקשר ולהגיד הציעו לי הצעה טובה בהוט ואז נקבל מחיר טוב בקשרי לקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה תהיות לגבי המבצע שלהם:

1) האם יש להם התחייבות על קצב חיבור המינימלי לתשתית ה-100 מגה שהם מציעים? (כמו ההתחייבות שיש לבזק לתשתית ה-100 מגה שלהם)

2) האם מישהו ראה אזכור כלשהו לגבי העניין של שינוי תנאי החבילה על ידם?(לכמה זמן הם יכולים להבטיח שהמחיר המבצע הזה ישאר מרגע ההצטרפות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...