** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים... - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים...

Cheif

Recommended Posts

1. מספקים 100M יציב יותר מבזק אבל יכולוים להיות זיופים של 10% ואפילו יותר.

2. בטוח שזה לזמן מוגבל, חצי שנה-שנה וגם המבצע יהיה רק למי שיצטרף מוקדם (שבוע שבועיים). הרעיון הוא לקדם עסק חדש לא לתת מוצר זול :P

3. מה זה משנה :nixweiss: זה 20 שקל...

מחר אני אדבר איתם, יש לי בעיות בתשתית, נראה אם אפשר לסדר את זה לפני שאני עובר להשתמש בהם גם כ ISP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי כמה תהיות לגבי המבצע שלהם:

1) האם יש להם התחייבות על קצב חיבור המינימלי לתשתית ה-100 מגה שהם מציעים? (כמו ההתחייבות שיש לבזק לתשתית ה-100 מגה שלהם)

2) האם מישהו ראה אזכור כלשהו לגבי העניין של שינוי תנאי החבילה על ידם?(לכמה זמן הם יכולים להבטיח שהמחיר המבצע הזה ישאר מרגע ההצטרפות)

1) המהירות המינימלית המובטחת היא 0. על מהירות מובטחת גבוהה מזה אתה צריך לשלם בנפרד...

2) לא, אבל זה ה"יופי" של חוסר התחייבות - זה נכון לשני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנסיון המסתורי שלך שלא יבייש איש שב"כ - אתה ממליץ לעבור להוטנט או להשאר בבזב"ל? :)

כן אני ממליץ מאוד, אתה ראית שרשור שלי שהשוואתי בין 014 לבין הוטנט לחול.

הוטנט פשוט פעל כל הזמן הזה מעולה.

HuGeMouTh בבזק במהירות של 100 מגה מתחייבים לך למינימום של 60 מגה. אם תקבל 80 כמו במקרה שלי בזמן שהקו שלך יכול לתת לך גם 115 מגה, הם יגידו שזה תקין מבחינתם ולא ינסו אפילו לעשות משהו בשביל לשנות משהו.

כל עוד ואתה מקבל 60 זה תקין מבחינתם, למרות שהמקסימום שאפשר לקבל זה רק 90 מגה, נראה לי אפשר לתבוע אותם על דבר כזה.

בהוט לעומת זאת אם תקבל 85 כל הזמן הם ינסו לפתור את הבעייה, למה הם מתחייבים? לא יודע , אבל 60 זה ממש לא תקין בשבילם, גם לא 70.

ובהוט אתה באמת תקבל 100 מגה כי אתה מחובר לפורט של 1G ולא של 100 כמו בבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מנוגד למה שאמרתי, אמרתי שהוט מספקים 100M יציב יותר. זה ידוע שבזק לא מתחייבים ל 100M, הם אומרים שאם אתה 100M מהמרכזיה זה 100 וכמה שאתה רחוק יותר ככה המהירות יורדת. גם HOT לא מתחייבים ל 100M, רוב הזמן יהיה 100M אבל מידי פעם יש להם נפילות קטנות של10% שזה חוקי ותקין.

התשתית של HOT גם יכולה יותר מ 100M, זה הגבלה שהם עשו כי כרגע אין צורך ליותר מזה (וכי הספקיות לא אהבו את המהירויות האלה).

כרגע יש לי 12M אבל משהו בציוד/תשתית נדפק וזה פוגע במהירות בצורה מאוד קיצונית. אני גם לא יכול למדוד מול HOT, המדידה יוצאת דפוקה (200M על 1M למשל, או שעובר כמה שניות עד שהוא מתחיל להוריד ואז המהירות קופצת כמו משוגעת ונופלת חזרה). אני מאמין שאפשר לסדר את זה דיי בקלות, אני גר באיזור חדש יחסית אז התשתית אמורה להיות טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני ממליץ מאוד, אתה ראית שרשור שלי שהשוואתי בין 014 לבין הוטנט לחול.

הוטנט פשוט פעל כל הזמן הזה מעולה.

HuGeMouTh בבזק במהירות של 100 מגה מתחייבים לך למינימום של 60 מגה. אם תקבל 80 כמו במקרה שלי בזמן שהקו שלך יכול לתת לך גם 115 מגה, הם יגידו שזה תקין מבחינתם ולא ינסו אפילו לעשות משהו בשביל לשנות משהו.

כל עוד ואתה מקבל 60 זה תקין מבחינתם, למרות שהמקסימום שאפשר לקבל זה רק 90 מגה, נראה לי אפשר לתבוע אותם על דבר כזה.

אתה עד היום אמרת שרק בשעות הערב אתה מקבל 9X מגה עם וביום בכלל מהירות נמוכה יותר...

אז איך בדיוק יציב?

בהוט לעומת זאת אם תקבל 85 כל הזמן הם ינסו לפתור את הבעייה, למה הם מתחייבים? לא יודע , אבל 60 זה ממש לא תקין בשבילם, גם לא 70.

ובהוט אתה באמת תקבל 100 מגה כי אתה מחובר לפורט של 1G ולא של 100 כמו בבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ההוטבוקס שעובד עם חבילת שלושים מגה יעבוד גם עם 100מגה ?

עריכה: התשובה היא כן על פי נציגי .

אני עכשיו מנסה לשדרג ל100מגה, תקוע בלימבו בין כל הנציגים השונים והגהנום הבירוקרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

menymu: ככל הנראה כן. כך לפחות הוטנט עובדים. האם ההוטבוקס בכלל מסוגל להתמודד עם 100מגהביט עם הטכנולוגית חייגן?

אז התחברתי עכשיו ל100, זה העלה לנו את התשלום לטריפל ישירות להוט בקצת (התאמת המבצע טריפל פלטינום לכמות הממירים שבטריפל שכבר היה לנו), ועוד 20 שקל להוטנט.

אחרי כמעט שעה וחצי בטלפון ו2 מוקדניות שירות שלא מסוגלות לעדכן במערכת בגלל עומס וטכנאי שלא באמת יודע מה מחשב צריך כדי להוריד ב100מגה (קצת TCP tweaking) הגענו אל המנוחה והנחלה:

n0ijL.jpg

זה ממוצע של 2 דקות בהורדה משרת בהולנד. בערך 4חיבורים בו זמנית היו דרושים כדי להגיע לזה(עם פחות חיבורים זה קופצני בין 50 ל 100) ובגדול אני ממש מרוצה.

לצערי אני לא מצליח להעלות מעל 1.8מגהביט לשנייה וזה ממש חבל כי ההעלאה מאוד חשובה לי. אם למישהו יש עצות איך להגיע למקסימום של 2מגה אני אשמח לעזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...