חיבור מסך שלישי לכרטיס מסך למחשב נייח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מסך שלישי לכרטיס מסך למחשב נייח

haims84

Recommended Posts

שלום אנשים טובים,

ברשותי המפרט הבא -

WIN 7 X64 ultimate

Core I5 750 2.6GHZ

p55-US3L GIGABYTE

6GB RAM KINGSTON

ATI 6950 2GB שנפתח ל 6970

550W HEC WIN

COOLER MASTER II ADVENCE

U2311H

למחשב מחובר המסך הנ"ל ובנוסף בכבל מחוברת הטלוויזיה גם .

לאחרונה אחי הקטן החליף מסך מחשב, וחשבתי לקחת את המסך 19' שלו ולחבר אותו כמסך נוסף למחשב שלי.

לצערי אחרי ניסיונות רבים וכושלים אני לא מצליח למסך לפעול.

כשאני עושה DETECT בהגדרות מסך הוא מזהה שמסך נוסף חובר אבל הוא לא מזהה אותו בדיוק, וכשאני מכריח אותו ומנסה לעבור אליו

הוא נשאר כבוי ...

אשמח אם למישהו יש רעיונות או עצות בנושא, והאם בכלל זה אפשרי לחבר מסך שלישי עם הכרטיס מסך שלי (למרות שכמובן ישנו חיבור פיזי נוסף בו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע לי יש כרטיס כמו שלך.

חיברתי לו 3 מסכים זהים 2312hm ממה שאני הבנתי לא ניתן לחבר 3 מסכים כשאחד המסכים מחובר בhdmi,

יש להשתמש ב2 יציאות הdvi ו-.

בhdmi ניתן לשכפל או להרחיב עם מסך אחד בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה,

בעקרון אני לא צריך ששלושתם ישדרו בו זמנית, אני רק רוצה את האופציה שהראשי שלי וה19' יעבדו יחד בEXTENDED, וכשאני ארצה לראות איזה סרט/סדרה בטלוויזיה אני אוכל להחליף לטלוויזיה לבד או בDUPLICATE עם הראשי ...

השאלה למה גם זה הוא לא מצליח לזהות ? טולי בגלל של19' יש חיבור VGA וחיברתי לו מתאם DVI ? יכול להיות קשור ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לחבר לכרטיס הזה 3 מסכים דרך חיבורי הDVI/HDMI, בשביל המסך השלישי אתה חייב להשתמש בDISPLAY PORT, ובשביל זה אתה תצטרך לקנות מתאם אקטיבי (חשוב שיהיה אקטיבי), או מMINI DP לVGA (למסך עם הVGA) או מMINI DP לHDMI (למסך עם הHDMI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע ייתכן שזה גורם לבעיה,

לא אמרת אם ניסית לחבר רק את ה''19 עם המתאם ללא המסך הנוסף והטלוויזיה..

זה פועל באופן תקין?

תשמע לא ניסיתי אבל אצל אחי הקטן שזה ישב אצלו איזה 3 שנים זה פעל בלי בעיה

אתה לא יכול לחבר לכרטיס הזה 3 מסכים דרך חיבורי הDVI/HDMI, בשביל המסך השלישי אתה חייב להשתמש בDISPLAY PORT, ובשביל זה אתה תצטרך לקנות מתאם אקטיבי (חשוב שיהיה אקטיבי), או מMINI DP לVGA (למסך עם הVGA) או מMINI DP לHDMI (למסך עם הHDMI)

מה זאת אומרת DISPLAY PORT ? אשמח אם תוכל להסביר קצת יותר בפירוט מה הכוונה ומה אני מחבר לאן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון למשהו כזה ? -

http://www.daganm.co.il/rec/797-%D7%9B%D7%91%D7%9C-%D7%9E%D7%AA%D7%90%D7%9D-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99-DISPLAY-PORT-%D7%9C-VGA-%D7%A0%D7%A7%D7%91%D7%94-%D7%91%D7%90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...