אלפי הרוגים ברעידת אדמה באירן - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלפי הרוגים ברעידת אדמה באירן

yot

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קשה לי להאמין שיש מישהו שבאמת שמח כשעשרות אלפי בני אדם נהרגים, אבל אם כן - זה מסביר למה החברה שלנו (הישראלית) נראית כפי שהיא נראית.

אני לא אומר שצריך לשמוח או משהו, אבל אישית זה לא מעציב אותי. עם אותו אסון היה קורה אצלנו, הם לא היו ממהרים לעזור אלה להפך, לשבת מאושרים בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שצריך לשמוח או משהו, אבל אישית זה לא מעציב אותי. עם אותו אסון היה קורה אצלנו, הם לא היו ממהרים לעזור אלה להפך, לשבת מאושרים בבית.

כן אבל אם שמת לב, גם אצלינו לא ממש שמחים ורצים לעזור להם...והייתי אומר שחלק גדול יושב ושמח בבית.

ו MINIMIZER צודק, בגלל זה החברה שלנ נראית כפי שהיא נראית וכל כך "אוהבים" אותה בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני שמעתי את זה, עלה לי חיוך מאוזן לאוזן.

אני לא מבין?! אתה שומע שכל כך הרבה אנשים נהרגים ונפצעים ולך עולה חיוך מאוזן לאוזן?! כאילו מה אתה שומע שהמונים נהרגים ואתה צועק בשמחה יש?!

אני חייב להגיד שמיני מייזר כל כך צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=//483948

bah 20,000+

לדברי ססמולוגים, זו היתה רעידת האדמה החזקה ביותר באיראן מזה חמש שנים. ביוני אשתקד רעידת אדמה בעוצמה של 6.3 בסולם ריכטר גרמה למותם של לפחות 229 אנשים ופצעה יותר מאלף. כ-35 אלף בני אדם נהרגו ברעידות אדמה בעוצמה של 7.7 בסולם ריכטר שאירעו ב-1990 בצפון-מערב המדינה. הבירה טהרן נפגעה מרעש האדמה בעוצמה של 7 בסולם ריכטר ב-1830. רעידות אדמה שכיחות באיראן, שקווי השבר של כדור הארץ עוברים דרכה.

אז זה דבר יחסית שכיח אצלהם....

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2849165,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין?! אתה שומע שכל כך הרבה אנשים נהרגים ונפצעים ולך עולה חיוך מאוזן לאוזן?! כאילו מה אתה שומע שהמונים נהרגים ואתה צועק בשמחה יש?!

אני חייב להגיד שמיני מייזר כל כך צודק.

כשזה מגיע למדינה כזאת, שכ"כ אוהבת אותנו, ומאיימת עלינו בכל הזדמנות שיש לה, כן, עולה לי חיוך ענק ואני לא מתבייש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה ממש לא מזיז מה שקורה שם ואם אתם שואלים אז זה יותר משמח מאשר מעציב אותי.

האסלם היא דת ששואפת שכולם יהיו מוסלמים ומי שלא מוסלמי מבחינתם מתנגד לאיסלם וצריך להרוג אותו ואת זה הם עושים באמצעות טרור.

זה שאף אחד לא קם ואמר את זה אולי מסביר את העובדה שאנשים משתמטים משירות בצבא, דעות שמאלניות ואנשים שאומרים פה שצריך לעזור להם.

אם דבר כזה היה קורה בארץ לא הייתי מתפלא אם היינו חוטפים איזה התקפה גרעינית. גם לא הייתי מתפלא אם היינו הולכים לעזור להם והיו יורים עלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מבקש ממך להתאבל, אבל אני פשוט לא קולט איך אפשר לשמוח מזה שמתו 20,000 בני אדם (כמו שמספר אנשים בת'רד הזה טענו שהם עושים, ולדעתי הם סתם מזיינים את השכל, אבל זה לא הנושא)? כאילו מה, אתה מדליק CNN, רואה את הריסות העיר ופותח שמפניה? כי כרגע מתו 20,000 איש שבמקרה ולא התמזל מזלם והם לא נולדו בישראל? סחטיין.

נ.ב. Black Talon, ח"ח על הניתוח האנתרופולוגי המעמיק של תרבות ודת האסלאם במאה ה 21.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם מישה.

גם ככה יש יותר מידי מוסלמים צריך לדלל אותם קצת.

פחות אנשים יותר חמצן .

כל אסון למדינת אויב הוא טוב.(אם הם לא היו אויבים זה לא היה טוב )

אני בטוח ששמה שמחו שהיה את פיגועי 11 בספטמבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשזה מגיע למדינה כזאת, שכ"כ אוהבת אותנו, ומאיימת עלינו בכל הזדמנות שיש לה, כן, עולה לי חיוך ענק ואני לא מתבייש בזה.

אני לא יגיד לך שתגובה של מטומטמת, אני רק יעלה אסוציאציה כזו.

אם בעירק של סדאם, לפני כשנה, ששונאת אותנו כל כך מתעבת את כל הישראלים והגזע היהודי, והאמריקנים וכו וכו...

היה קורה אסון כזה ו20K תושבים היו נספים בכזה אסון.. אזרחי עירק.. גם אז היה עולה לך חיוך מרושע וענק על הפנים.

אבל אותה עירק, לאחר שנה, בתקופה העכשיות, כאשר אנשים רוקדים ברחובות כאשר שמעו על תפיסת סדאם, כאשר אנשים מתעטפים בדגל אמריקה, המדינה שעירק כל כך אהבה לשנוא, כאשר אזרח עירקי מחייך למצלמה ואומר באנגלית תודה מר בוש.. (כך כל האוכלסיה מלבד שני אחוז של הטרוריסטים שתומכים ברודנות של סדאם..)

אם לעירק של היום היה קורה אסון של כזה, כולנו היינו עצובים מאוד לשמוע, איך עשרים אלף אזרחים, מוסלמים טובים,

אזרחים שרק עכשיו שוחררות ממשטר הרודנות האכזרי הלכו ככה...

היינו מציעים עזרה וההצעה שלנו היתה מתקבלת ביחד עם תודה וקבלת פנים חמימה..

תראה כמה דברים כאלה משתנים בשניה, והכללות שאתה עושה לגבי עם, ממש לא נכונות.. כל אינדוידואל הוא יחודי ואי אפשר לשפוט אנשים לפי ההשתיכות שלהם לעם..

ותחשוב על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...